عدالت Dept. نمی مخالفت با آزادی مشروط برای ex-مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فلین

واشنگتن - وزارت دادگستری گفت: این امر نه مخالفت با آزادی مشروط برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امن

توسط MINERALNEWS در 22 بهمن 1398

واشنگتن - وزارت دادگستری گفت: این امر نه مخالفت با آزادی مشروط برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین — بیشتر ملایم از موضع دادستان در اوایل این ماه, زمانی که آنها گفت که او سزاوار زندان زمان.

آخرین صدور حکم پرونده هنوز به دنبال یک حکم تا شش ماه است اما بر خلاف قبل از دادستان به صراحت دولت است که مشروط خواهد بود "معقول" و آنها که در مخالفت با آن.

هنوز روشن نیست که چرا وزارت دادگستری به نظر می رسد برای نرم کردن موضع خود را هر چند دادستان را نشان می دهد فلین سزاوار اعتباری خود را برای دهه های طولانی خدمت ،

"هیچ اختلاف وجود دارد که متهم است غیر منتظره ای قوی رکورد از خدمات دولتی" دادستان نوشت.

به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مذاکراتش با روسیه سفیر ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری دوره گذار است. او co-عمل گسترده منجر دادستان در ابتدا به حمایت از حکم مشروط.

او برای محکوم شده است سال بعد اما پس از او به شدت سرزنش توسط قاضی در صدور حکم شنوایی او ناگهان پرسید که آن شود به تعویق افتاد به طوری که او می تواند ادامه همکاری با دولت امید گرفتن اعتبار اضافی برای رفتار خود و اجتناب از هر زمان زندان.

از آن پس هر چند او را اخراج وکلای او و جایگزین آنها را با امکانات جدید که گرفته اند به شدت خصمانه رویکرد به سمت دادستان است. آنها اتهامات مطرح شده از دولت سوء رفتار است که یک قاضی را رد کرده است. در اوایل این ماه از آنها خواست تا برداشت خود را از گناه — یک درخواست که هنوز در انتظار.

دادستان انتظار می رود به طور کامل در پاسخ به این درخواست به زودی.

وزارت دادگستری می گوید که هر چند فلین را ارائه کمک به تحقیقات خود را و است که یک قاضی ممکن است در نظر است که در ساختن یک جمله هر گونه ادعا از پذیرش مسئولیت سخت برای آشتی با درخواست خود را به برداشت خود گناه.

آنها همچنین تصمیم گرفتند به تماس او را در دادگاه سال گذشته از یک شریک کسب و کار پس از آنها گفت که او تا به حال خود را تغییر حساب.

او با توجه به محکوم Feb. 27.

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن