Harvey Weinstein می تواند عملا جمله زندگی در نیویورک محاکمه

پس از ده ها تن از زنان جلو آمد برای به اشتراک گذاشتن داستان از اتهام تجاوز جنسی در دست یکی از هالیوود قدرتمند

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

پس از ده ها تن از زنان جلو آمد برای به اشتراک گذاشتن داستان از اتهام تجاوز جنسی در دست یکی از هالیوود قدرتمند ترین چهره عواقب خواهد شد و در نهایت برای Harvey Weinstein در نیویورک دادگاه روز شنبه.

افتاده مغول چهره تا 29 سال در زندان ایالتی زمانی که او می رود قبل از ایالت نیویورک دیوان عدالت James Burke صبح روز چهارشنبه به طور موثر یک جمله زندگی برای 67 سال.

Weinstein محکوم شد در ماه گذشته از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی هیلی و بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2006 و 2013 به ترتیب پس از دراماتیک هفته-محاکمه در پایین منهتن. این Miramax بنیانگذار شرکت را رد کرده است همه تخلف و قصد دارد به تجدید نظر شود.

هیلی و من انتظار می رود برای ارائه قربانی تاثیر اظهارات صبح روز چهارشنبه دادگاه سوابق نشان می دهد اضافه کردن یک فصل بیشتر به یک دادگاه اغلب مشخص شده توسط گرافیک و شهادت عاطفی. شش زن شهادت در برابر Weinstein در طول محاکمه توصیف تعاملات با او که ترکیبی از طرز وحشیانه ای خشونت آمیز و ذهنی تخلیه.

تبلیغات

مان بود که با رضایت طرفین اما سوء استفاده از ارتباط با Weinstein که او ادعا خشونت تبدیل شد هر زمان که او حاضر Weinstein پیشرفت بود کمک کرد تا از موضع و رهبری می شد در خارج از دادگاه گریه در میان سه روز از ماراتن شهادت در ماه گذشته.

پس از بیش از 80 زنان جلو آمد به متهم سابق مغول از آزار و اذیت جنسی و تجاوز در ارتفاع #MeToo جنبش Weinstein دستگیر شد و منجر به یک اداره پلیس شهر نیویورک حوزه در سال 2018 است. دادستان متهم او را با چندین فقره تجاوز جنسی شامل مان هیلی و بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein, مجبور, راه خود را به آپارتمان خود در منهتن و حمله او در اوایل 1990s.

Sciorra مورد بود بیش از حد قدیمی به تعقیب خود را در آن اما نیویورک دادستان با استفاده از آن به عنوان مبنایی برای دو فقره درنده تجاوز جنسی. اگر محکوم به جرم و جنایت که مورد نیاز منصفه به این باور Weinstein raped Sciorra و یا مان یا هیلی او را در مواجهه حداقل 25 سال زندان و حداکثر حبس ابد.

اما Weinstein بود تبرئه از هر دو کسانی می شمارد. او به اتهام ارتکاب یک جنایتکار عمل جنسی در برابر هیلی که گفت: Weinstein, مجبور, زیر کلیک در دهان او در آپارتمان خود در سال 2006 و سوم-درجه تجاوز به عنف در برابر مان که گفت: سابق مغول raped او در میدتاون منهتن هتل در سال 2013.

تبلیغات

این اعتقاد مربوط به مان حمل حداکثر حکم چهار سال زندان است. اما برک دارای گزینه ای برای قرار دادن Weinstein در زندان تا 25 سال به صورت قانون عمل جنسی اعتقاد است که اساسا می تواند اطمینان حاصل شود که Weinstein صرف بقیه عمر خود را در زندان است. این جملات باید در خدمت همزمان بنابراین حداقل مطلق زمان Weinstein می تواند صرف در زندان پنج سال است.

Dmitriy Shakhnevich یک وکیل مدافع جنایی است که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری در منهتن گفت: Weinstein فقدان سابقه کیفری کمک خواهد کرد که سرنوشت خود را صبح روز چهارشنبه. دفاع از خود وکیل نیز به احتمال زیاد به استدلال می کنند برای کاهش حکم بر اساس Weinstein وخامت سلامت.

سابق مغول صرف کل دادگاه در حال حرکت با کمک واکر در نتیجه یک عمل جراحی رفع فشار نخاعی او در سال گذشته بود. مدت کوتاهی پس از او محکوم Weinstein سرب وکیل دانا Rotunno گفت Burke که مشتری نیاز به تزریق برای جلوگیری از از دست دادن بینایی خود را. Weinstein نیز بستری برای طپش قلب روز حکم آمد تاخیر احتمالی خود را سفر به Rikers Island.

Shakhnevich همچنین گفت: Weinstein را در انتظار محاکمه در لس آنجلس باید برگزار نمی شود در مقابل او.

"این واقعیت که دادند رو به اتهامات دیگر واقعا نمی باید در نظر گرفته شود. او شده است در دادگاه لس آنجلس هنوز" Shakhnevich گفت.

در 11 صفحه یادداشت ثبت شده در هفته گذشته دادستان خواسته برک برای تحمیل یک جمله که منعکس کننده "در مجموع عدم ندامت" Weinstein نشان داده برای جنایات خود. در این سند مشخص شده مناجات خالی اتهامات علیه Weinstein از جمله 16 مورد از موارد تجاوز جنسی و آزار و اذیت که برخی از آنها قبلا ناشناخته بودند.

دادستان گذاشته اتهامات از عنوان دور برگشت به عنوان سال 1978 زمانی که یک زن که مشغول به کار برای یک شرکت موسیقی اجرا شده توسط Weinstein گفت که او از خواب بیدار او را به تلاش برای داشتن رابطه جنسی با او را به عنوان او در شهر نیویورک اتاق هتل.

بسیاری از جنایات ادعایی در صدور حکم یادداشت به دنبال همان الگوی به اظهارات مطرح شده در دادگاه که منجر به Weinstein اعتقاد — او را به استفاده از صنعت اهرم برای منزوی کردن یک زن و سپس با استفاده از همان قدرت به اطمینان حاصل شود سکوت کرد.

تبلیغات

در دهه 1990 با توجه به سند 19 سال کار برای Weinstein در بریتانیا گفت که او دستور داده شد برای بازدید اتاق هتل خود را برای یک "اسکریپت نشست." چند نفر حاضر بودند اما او بود که دستور داد به ماندن در پشت پس از آن زمانی که او به اتهام تجاوز به او, با توجه به یادداشت. در سال 1991 یکی دیگر از نوجوان کارمند در انگلیس گفت که او در تماس با پلیس پس از Weinstein disrobed و سعی کردم به اجبار او را به رابطه جنسی. او رئیس و Weinstein در نهایت منصرف کردن او از همکاری با اجرای قانون با توجه به سند.

دادستان همچنین مصاحبه با چند کسب و کار سابق همکاران دادند که او را به عنوان توضیح سرد و خشن "هیولا" در طول جلسات و در محل کار.

در یک حادثه Weinstein اتهام ضرب و شتم برادرش باب در طول یک جلسه و ترک او را خون آلود و ناخودآگاه. پس از بحث با یک Weinstein Co. عضو هیئت مدیره در سال 2015 کاهش یافته هالیوود titan وعده داده شده به "ارسال کسی به دفتر خود را به قطع آلت تناسلی خود را با باغبانی قیچی" با توجه به دادستان یادداشت.

"او در طول کل فیلم زندگی حرفه ای متهم کرده است نمایش داده می شود متناوب عدم همدلی و درمان دیگران با تحقیر و رفتارهای غیر انسانی. او به طور مداوم پیشرفته خود را کثیف خواسته ها و تمرکز بر خوب بودن دیگران" دادستان نوشت. "او را نابود کرده است زندگی مردم یا معیشت و یا تهدید به انجام این کار در هوی و هوس."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن