در برگشت فدرال برای حمایت از Coronavirus تست سایت در ادامه

بزرگنمایی این تصویر درایو از طریق آزمون برای COVID-19 را در چادر پزشکی در دانشگاه را Ambler پردیس در

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

درایو از طریق آزمون برای COVID-19 را در چادر پزشکی در دانشگاه را Ambler پردیس در Montgomery County, Pa. وجود یک تهدید بود که این سایت خواهد دید اما تست را ادامه خواهد داد. Becca Haydu برای WHYY پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Becca Haydu برای WHYY

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که پله به عقب از یک طرح برای پایان دادن به حمایت از روز جمعه برای جامعه مبتنی بر coronavirus تست سایت در سراسر کشور است.

به جای این آژانس می گوید مقامات محلی می توانید انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند برای انتقال به اجرای برنامه های خود و یا ادامه فدرال نظارت و کمک کند.

این خبر پس از NPR دیروز گزارش داد که برخی از مقامات محلی بودند انتقاد از طرح هایی برای پایان دادن به این برنامه قبل از همه گیر قله.

"دولت فدرال است نه ترک هر جامعه بر اساس آزمون سایت. من می خواهم که به صدای بلند و واضح" Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

تحت مبتنی بر جامعه, تست, سایت برنامه, دولت فدرال تامین تخصص های تست مواد و تجهیزات حفاظتی و آزمایشگاه قرارداد به مقامات محلی در 41 سایت.

Giroir می گوید این برنامه موفق بوده است, تست بیش از 77,000 مردم تا کنون عمدتا کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. او می گوید: نتایج نشان می دهد حدود 20 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند مبتلا به کوروناویروس.

در حومه فیلادلفیا, Montgomery County مقامات گفتند که باید به حال نزدیک به یک تست سایت بدون فدرال کمک کند.

"من بسیار آسوده خاطر است که HHS است معکوس تصمیم خود می گوید:" دموکراتیک تشکر. مادلین دین پنسیلوانیا است.

دین و پنج دیگر پنسیلوانیا اعضای کنگره از جمله حزب جمهوری خواه در کنگره برایان فیتزپاتریک امضا نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر درخواست او تصمیم به عقب.

"این بسیار متضاد با منطق و شده اند که مضر به بهداشت عمومی برای جلوگیری از این تست در اینجا در مونتگومری کانتی می گوید:" در دین.

HHS و FEMA قبلا گفت: این طرح تا به حال همیشه به پایان فدرال کمک در مارس 10. آنها می گویند این برنامه طراحی شده است به عنوان یک stop-فاصله تا ایالت های محلی و بیمارستان ها می تواند خود را تست برنامه های در حال اجرا.

در حالی که بسیاری از بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی خود را تست سایت در حال حاضر مقامات بهداشتی هشدار می دهند وجود دارد هنوز هم نیاز به تست بیشتر برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب