ساندرز پیش بینی شده به دقت پیروزی, نیوهمشایر, مصرف پیشتاز گوشته

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز طول می کش

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز طول می کشد مرحله در طول اولیه شب رویداد روز سه شنبه در منچستر, N. H. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
درو Angerer/گتی ایماژ

به روز شده در 12:26.m ET

ایالت ورمونت برنی ساندرز پیش بینی برنده شدن در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه با توجه به آسوشیتد پرس. نتایج را ساندرز که صرف مقدار زیادی از کار خود را به عنوان یک سیاسی خارجی و هنوز هم عضو حزب دموکرات آن را به عنوان یک مدعی برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی.

صحبت کردن با هواداران منچستر اواخر سه شنبه شب ساندرز گفت: پیروزی خود را با علامت "آغاز پایان برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

ساندرز بود جلوتر در طول شب اما در مواجهه با یک مسابقه نزدیک از پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind. پیروزی خود را در نیوهمپشایر همراه با مجازی کراوات با Buttigieg در هفته گذشته هنوز مبهم, آیووا, قفقاز, مجموعه تا یک مسابقه بین لیبرال و میانه رو بال از حزب دموکرات است.

در حال بارگذاری...

ایالت مینه سوتا ctq, مبارزه در میانه خط آمد و در سوم. او رو قوی نشان دادن در روز جمعه گذشته بحث و تضعیف حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در ابتدا حزب پیشتاز بایدن به پایان رسید و در مکان پنجم و دریافت به مراتب کمتر از 15% او نیاز به دریافت هر گونه نمایندگان برای نامزدی. مینه سوتا دموکرات افتخار است که او مطرح شده حدود 2.5 میلیون دلار از آنجا که بحث و رای دهندگان مردد رنگی به او نهایی کمپین حوادث در سراسر دولت است.

او نیاز به یک قوی نمایش بعد از یک مکان پنجم به پایان برساند در آیووا که مرزهای خود را دولت خانه و جایی که او به صرف مقدار زیادی از زمان استدلال او قادر به برنده شدن در میدان نبرد دولت است.

Klobuchar بود سریع به مشتری جلب سوم-محل نمایش به عنوان یک پیروزی است چرا که او بیش از حد انتظارات. حتی قبل از اینکه نتایج اعلام شد و او در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که هفت شکل آگهی خرید برای Feb. 22 دموکراتیک مسابقه در نوادا است.

Buttigieg استدلال دوم خود را به ردیف بالا نشان دادن در یک ردیف "نشان داده است که ما در اینجا به ماندن است."

او تحت فشار قرار دادند به عنوان او است برای هفته ها با این استدلال که کسانی که نمی بازگشت به همان سیاست های مترقی که ساندرز پیشنهاد را مشروط زیادی در این حزب است.

"اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها جا که قطبی چشم انداز و ما نمی توانیم شکست اکثر تفرقه رئیس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن پاره کردن کسی که با قبول نمی کند ما 100% از زمان" Buttigieg گفت.

شهردار سابق چهره یک صعود دشوار در آینده نامزدی متحده که در آن متنوع تر رای دهندگان در وزن خواهد شد. واقعی روشن سیاست رای گیری به طور متوسط Buttigieg در 5.5 درصد در کارولینای جنوبی و 7 درصد در نوادا است.

چهار سال پیش ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر به راحتی ضرب و شتم هیلاری کلینتون بیش از 20 امتیاز. در روزهای منتهی به این سال مسابقه ساندرز گفت: رای دهندگان که برنده کمک مشروعیت خود را پیشرو پلت فرم "مدیکر برای همه" $15 حداقل دستمزد و رایگان عمومی, کالج — همه مسائل مشاهده شده در آن زمان توسط بسیاری از دموکرات ها به عنوان خارج از جریان اصلی.

بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر در آغوش گرفت که دستور کار و ساندرز به نظر می رسد به یک مسیر به نامزد حزب برای کاخ سفید حتی اگر خود نیوهمشایر, حاشیه پیروزی بسیار پایین تر از خود 2016 برنده شوید.

اما با Buttigieg و Klobuchar دیگر متوسط دموکرات به عنوان دوم و سوم بالا مانكن در اصلی تنش در داخل حزب در مورد اینکه آیا مترقی و یا بیشتر در دستور کار عملی خواهد درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در یک انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور تهمت را ادامه خواهد داد.

اشاره به اختلافات در حزب ساندرز گفت: سه شنبه شب "ما در حال رفتن به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است."

ساندرز پیش بینی او برنده دو بعدی مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است. موفقیت خود را افزایش پول در میان یک پایگاه وفادار از حامیان با دلار کمک های مالی است که قدرت بیش از بسیاری از رقبای خود را.

رو به یک فقیر نشان بایدن تصمیم به نشستن در شب انتخابات در نیوهمپشایر و نقل بر روی کارولینای جنوبی که در آن او خطاب به هواداران خود در نیوهمپشایر از طریق livestream.

او قول داد برای برنده شدن در مسابقات در نوادا و به خصوص کارولینای جنوبی که در آن بایدن کمپین معتقد است که پشتیبانی قوی خود را از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی ارائه خواهد شد یک پیروزی است.

"ما در حال رفتن به عقب در نیو همپشایر" معاون سابق رئیس جمهور گفت:. "ما در حال رفتن به عقب وجود دارد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخاب جین شاهین بعدی سناتور دوباره و بالا و پایین بلیط. بنابراین شما نمی خلاص شدن از ما است."

NPR النا مور کمک به این گزارشtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب