آلمانی راست رهبر انتقاد برای سخن گفتن در پایان جنگ جهانی دوم

برلین - رهبر راست های جایگزین برای آلمان حزب جلب انتقاد در روز چهارشنبه برای توصیف بعد از جنگ جهانی دوم به پای

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399

برلین - رهبر راست های جایگزین برای آلمان حزب جلب انتقاد در روز چهارشنبه برای توصیف بعد از جنگ جهانی دوم به پایان رسید در اروپا پس از آلمان نازی تسلیم به عنوان یک "بعد از شکست مطلق."

الکساندر Gauland co-رهبر حزب مجلس ساخته شده و نظر او به عنوان مخالف خواستار مارس 8 ساخته شده در یک روز تعطیل عمومی. در این سال 75 سالگرد پایان جنگ در اروپا در سال 1945.

"ممکن است 8 نیست و باید از این پتانسیل به یک تعطیلات به دلیل آن است که یک دوسوگرا روز" او به نقل از گفتن RedaktionsNetzwerk Deutschland روزنامه ، "برای زندانیان اردوگاه های کار این بود که بعد از آزادی است. اما آن را نیز بعد از شکست مطلق یک روز از دست دادن بخش بزرگی از آلمان و از دست دادن امکان به شکل چیز است."

لارس Klingbeil دبیر کل چپ میانه و سوسیال دموکرات یکی از آلمان احزاب حاکم گفت که Gauland نظر بودند "فقط منفور." Cem Ozdemir, یک نماینده مجلس با مخالفت سبزی توییتی که "هر کسی که می بیند یک" شکست مطلق " در این غرفه در طرف اشتباه از موانع."

"این جای تعجب نیست که الکساندر Gauland می بیند و بالاتر از همه یک "شکست مطلق" در مارس 8, گفت:" شارلوت Knobloch برجسته یهودی رهبر. بسیاری از افراد در آلمان دیدن تاریخ رژیم نازی را شکست به عنوان "زمینه را برای شادی و قدردانی," او اضافه شده است. "آن روز ساخته شده است که آزادی و دموکراسی ممکن است دوباره در آلمان است."

جایگزین برای آلمان یا AfD وارد پارلمان آلمان در سال 2017 و در حال حاضر بزرگترین چندین احزاب مخالف. AfD ارقام باید در موارد متعدد کشیده, انتقاد اظهارات در مورد آلمان گذشته است.

Gauland خود پس از اشاره به دوران نازی ها به عنوان یک ذره از "پرنده مدفوع" در آلمانی تاریخ در نظر او بعدها ابراز پشیمانی است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن