'Boulangeries در حال کمک به ما آن را از طریق': در فرانسه نانوایی ضروری باقی می ماند

بزرگنمایی این تصویر تونی Doré می پوشد یک ماسک صورت به عنوان باگت سرد در نانوایی خود را در پاریس' 15,

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

تونی Doré می پوشد یک ماسک صورت به عنوان باگت سرد در نانوایی خود را در پاریس' 15, arrondissement. النور Beardsley/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
النور Beardsley/NPR

پاریس بیکر تونی Doré کشد رک تست طلایی باگت از فر. او می گوید که پخت آنها را در تمام طول روز برای حفظ مشتریان خود عرضه می شود.

"هر روز بسیاری از مردم تشکر می کنم من برای باز ماندن," او می گوید. "اگر نانوایی شروع به بستن مردم به شدت دستپاچه شده بود. در فرانسه ما خوردن نان در هر وعده غذایی. این یک سنت است. ما نمی توانیم بدون نان خوب."

به عنوان جهان مواجه coronavirus میلیون ها محدود به خانه های خود. در بسیاری از مکان تنها مردم به کار هستند کسانی که شغل تلقی ضروری است. در ایالات متحده که شامل سوپر مارکت کارکنان و داروسازان و پستی کارگران است. در فرانسه آن را نیز شامل نان نانوا یا boulangers.

نگه داشتن تولید از کشور های مورد علاقه قرص نان باگت, معلوم می شود ضروری به کمک به فرانسه زنده ماندن از بحران.

بزرگنمایی این تصویر

مردم ایستاده چند پا از هم جدا در حالی که انتظار در خط در خارج از Boulangerie حومه شهر Saint-Charles. تنها یک نفر در یک زمان مجاز است در داخل نانوایی. النور Beardsley/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
النور Beardsley/NPR

فرانسه بیش از 30000 مستقل نانوایی و مصرف حدود 10 میلیارد باگت یک سال است.

در Boulangerie حومه شهر Saint-Charles, Doré می گوید: چند چیز تغییر کرده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. بوی نان هنوز هم wafts فوق از کوره در پشت, اما Doré در حال حاضر آویزان پوشش های پلاستیکی در مقابل boulangerie برای جدا کردن صفحه نمایش از شیرینی و ساندویچ از مشتریان. هر یک از کارکنان خود را در حال حاضر می پوشد یک ماسک و دستکش و تنها یک نفر در یک زمان مجاز است در داخل آب گرم و معطر نانوایی.

با توجه به دولت چشم پوشی آمد که ماه گذشته Doré می گوید او نیز مجاز به اقامت باز هفت روز هفته در حال حاضر. در زمان عادی فرانسه, قانون کار مقرر است که یک کسب و کار در حداقل یک روز در هفته را به کارکنان یک استراحت.

فروش او می گوید: تقریبا همان است که تا کنون هر چند بیشتر مشتریان خرید به صورت عمده این روز است.

بزرگنمایی این تصویر

دامپزشک نور احمد Mirali و 9 ساله و پسر مروان انتخاب یک قاب و یک کیک. النور Beardsley/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
النور Beardsley/NPR

خارج از یک مدت طولانی و به طور گسترده ای فاصله خط از مشتریان مارها پایین بلوک. دنیس Rouvière ایستاده است ماشین خود را wolfing پایین مرغ و سبزیجات ساندویچ او فقط خرید. Rouvière با این نسخهها کار برای SOS Medecins, فرانسه, خانه پزشکی و خدمات, و باعث می شود تماس خانه در تمام طول روز.

"من یک دکتر و من تمام روز بازدید از مردم در خانه های خود را," او می گوید. "با تمام رستوران ها بسته شده و من هیچ دیگر گزینه های ناهار. این نانوایی تبدیل شده است به طور منظم من غذاخوری."

دامپزشک نور احمد Mirali است که حضور خود را به سگ و گربه بیماران در خانه اش می گوید: این بسیار حیاتی است که قادر به گام و نان تازه. او را برداشت تا یک قاب و یک کیک با او 9 ساله پسر مروان.

"این boulangeries در حال کمک به ما آن را از طریق" او می گوید. "هر دو از نظر جسمی و معنوی است."

Mirali می گوید یک قرص فروشگاه مواد غذایی نان است که به سادگی قابل مقایسه نیست. او خواستار آن تفاوت بین یک فراری و یک jalopy.

یک بلوک دور septuagenarian برنارد Gibert است کشیدن یک کدی پر از مواد غذایی پایین پیاده رو. چهار باگت بهم زدن از بالا.

با دلچسب خنده Gibert ادعا نان نه شراب به ضروری و اصلی در فرانسه. و در یک شگفت انگیز امتیاز در این نامتعارف بار او می گوید که برنامه ای برای توقف این باگت بنابراین او نمی باید برای رفتن به نانوایی در هر روز است.

پس از او نوبت به سر منزل. و به من می گوید من بهتر است همان را انجام دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب