زندانی کانادایی Kovrig, Spavor صورت تلافی از چین پس از Meng حاکم کارشناسان پیش بینی

اتاوا—دو کانادایی زندانی در چین می تواند در صورت مقابله به مثل چون روز چهارشنبه حکم دادگاه در Meng Wanzhou مور

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

اتاوا—دو کانادایی زندانی در چین می تواند در صورت مقابله به مثل چون روز چهارشنبه حکم دادگاه در Meng Wanzhou مورد رفتن نیست راه مردم ایران را دوست دارند, کارشناسان هشدار داده اند.

چینی سفارت در اتاوا با عصبانیت محکوم کرد این تصمیم با عدالت هدر هلمز در استرداد مورد Huawei اجرایی است که می خواستم در اتهام تقلب در ایالات متحده آن را به عنوان یک بار دیگر نام او را فوری آزاد کند.

کانادا شرکت برگزار شد با وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین خواستار آزادی دو "بازداشت خودسرانه" کانادا مردان است.

مایکل Kovrig یک دیپلمات کار برای گروه بین المللی بحران و مایکل Spavor یک کارآفرین است که آیا کسب و کار در کره شمالی شده اند در زندان بدون دسترسی به وکیل و یا خانواده خود را پس از آنها دستگیر شدند نه روز پس از Meng بازداشت RCMP در دسامبر سال 2018 است.

آنها متهم به نقض چین امنیت ملی منافع و آنها نتوانسته اند حتی به طور منظم بازدیدکننده داشته است ماهانه توسط کانادا دیپلمات های پس از ماه ژانویه به دلیل COVID-19 محدودیت های چینی زندان.

اما برخی از تحلیلگران می گویند درمان آنها می تواند خیلی بدتر به خصوص بر اساس اخیر دولت چین اظهارات منجر به حاکم.

"PRC مقامات بیانیه ای از عواقب مداوم آسیب به کانادا اگر خانم منگ است و نه بازگشت به چین فورا نشان می دهد که وجود خواهد داشت بیشتر اقدامات تلافی جویانه گفت:" چارلز برتون چین متخصص با Macdonald-Laurier, موسسه است که در خدمت به عنوان یک دیپلمات در پکن.

"من نگران هستم که Kovrig و Spavor ممکن است مجبور به اعترافات دروغین در چینی تلویزیون پس از یک شم مخفی محاکمه و ممکن است جملات از مرگ معمولا به حالت تعلیق برای دو سال قبل از تخفیف به حبس ابد."

دیوید Mulroney سابق سفیر کانادا در چین بین سال های 2009 و 2012 گفت: چین خشمگین بر حل نشده Meng مورد.

"متاسفانه دو معصوم, کانادایی, Michael Spavor و مایکل Kovrig را تحمل فشار که از خشم. این احتمال وجود دارد که بازداشت تمدید خواهد شد تا زمانی که چین برخی از وضوح به خانم Meng نهایی سرنوشت. متاسفانه, که می تواند برخی از زمان" گفت: Mulroney.

"چین نیز به دنبال ضربه زدن در کانادا است."

مرداب Hampson جهانی کارشناس امنیت با نورمن پاترسون مدرسه امور بین الملل در دانشگاه کارلتون گفت: کانادا باید تجدید نظر اینکه آیا نیاز به مداخله سیاسی برای پایان دادن به این پرونده و نه اجازه دهید آن را بازی کرد و در دادگاه برای سال.

"شما دو کانادایی که در زندان تحت نسبتا خطر ناک شرایط داده شده COVID-19 و گسترده تر ملاحظات در نظر تجاری کانادا و سرمایه گذاری در روابط با چین گفت:" Hampson.

"هر آنچه که اتفاق می افتد, آن را در نهایت بر روی میز وزیر دادگستری — او کسی است که تصمیم می گیرید که آیا او تحویل می شود یا نه. در برخی از راه شما به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر است. دولت هنوز هم در رفتن به این تصمیم."

ریشه های کانادا مشکلات کنونی با چین تا قبل از Meng-Kovrig-Spavor امور گفت: وندی Dobson, یک نویسنده و چین متخصص است که با همکاری مدیر موسسه بین المللی کسب و کار در دانشگاه تورنتو منچستر مدرسه کسب و کار مدیریت است.

دولت فعلی اشتغال ذهنی با "تنوع" آن روابط تجاری با دیگر کشورهای آسیایی نشان دهنده یک مدت طولانی عدم توانایی در انجام درست آن, او گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"ما شده است گفت: این به خودمان برای سال, اما ما بدست نمی بسیار دور" دابسون گفت.

"ما باید نه انجام یک کار بسیار خوب از آموزش کانادایی و تعمیق درک خود را از کسانی که این شریک است که این شریک می آید و چگونه برای کمک به در راه است که بسیار مفید است برای هر دوی ما در دراز مدت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن