آنها در عشق سقوط کرد کمک به مصرف کنندگان مواد مخدر. اما ترس او را نگه داشته و از کمک خود را

بزرگنمایی این تصویر

سارا Ziegenhorn و اندی Beeler مشترک یک عکاسی از خود در حالی که پیاده روی در تگزاس بزرگ خم پارک ملی در ماه دسامبر سال 2018 است. Beeler درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد در ماه مارس گذشته. Ziegenhorn اثری از مرگ او بسیاری از موانع به مراقبت های پزشکی Beeler تجربه کرده در حالی که در آزادی مشروط. سارا Ziegenhorn پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سارا Ziegenhorn

او در دانشکده پزشکی. او فقط در خارج از زندان است.

سارا Ziegenhorn و اندی Beeler عاشقانه رشد از یک علاقه مشترک به انجام بیشتر در مورد این کشور مواد مخدر مصرف بیش از حد بحران است.

Ziegenhorn رفت و برگشت به خانه اش در ایالت آیووا زمانی که او بود 26. او تا به حال مشغول به کار در واشنگتن جایی که او نیز به طور داوطلبانه در یک سوزن ارز. او جاه طلب و رانده شده برای کمک به کسانی که در جامعه بودند که به صورت سنتی و از جمله مردم او رشد کرده بود ،

“بسیاری از مردم فقط از دست رفته چون آنها مرده بودند می گوید:” Ziegenhorn که در حال حاضر 31. “من نمی توانستم باور بیشتر نبود در حال انجام است.”

او شروع به انجام اعتیاد حمایت در شهرستان آیووا در حالی که در مدرسه پزشکی — لابی مقامات محلی و دیگران برای حمایت از مصرف کنندگان مواد مخدر با خدمات اجتماعی.

Beeler همان اعتقاد به دنیا آمد و از تجربه های شخصی خود را.

“او تا به حال شده است یک کاربر به مواد مخدر برای حدود نیمی از زندگی خود را — در درجه اول یک دیرین مواد مخدر کاربر” Ziegenhorn می گوید.

Beeler صرف سال در داخل و خارج از نظام عدالت کیفری برای انواع مرتبط با مواد مخدر و جرایم مانند سرقت و در اختیار داشتن.

در اوایل سال 2018 او از زندان آزاد شد. او در آزادی مشروط و به دنبال راه هایی برای کمک به مصرف کنندگان مواد مخدر در زادگاه خود.

او در بر داشت راه خود را به کار وکالت نیز هست و از طریق آن کار پیدا Ziegenhorn.

به زودی آنها آشنایی.

“او فقط این واقعا شیرین, هیچ و بی معنی کسی که متعهد به عدالت و حقوق صاحبان سهام,” او می گوید. “حتی اگر او درد و رنج در راه های بسیاری از او تا به حال بسیار آرام بخش حضور دارند.”

افراد نزدیک به Beeler توصیف او به عنوان “یقه آبی مرد” که دوست موتور سیکلت و خانه نجاری کسی بود که آرام و بی وقفه کنجکاو. این ویژگی می تواند گاهی اوقات پنهان کردن خود را در مبارزه با اضطراب و افسردگی است. بیش از سال آینده Beeler دیگر مبارزه با مواد مخدر اعتیاد خواهد سوسو زدن در اطراف لبه های زندگی خود را با هم.

در نهایت آن او را کشتند.

مردم در آزادی مشروط و تحت نظارت می تواند به صورت موانع برای دریافت درمان مناسب برای اعتیاد به مواد مخدر. Ziegenhorn می گوید او معتقد است اندی Beeler مرگ است که در ارتباط با موانع بسیاری برای مراقبت های پزشکی او تجربه کرده در حالی که در آزادی مشروط.

حدود 4.5 میلیون نفر در آزادی مشروط و یا عفو مشروط در ایالات متحده و تحقیقات نشان می دهد کسانی که جامعه تحت نظارت بسیار بیشتر احتمال دارد به سابقه اختلال مصرف مواد از جمعیت عمومی است. در عین حال قوانین و شیوه های هدایت این سازمان می تواند مانع parolees و افرادی که در آزادی مشروط از گرفتن مبتنی بر شواهد برای درمان اعتیاد خود.

یک علاقه مشترک برای کاهش آسیب

از اولین جلسه Ziegenhorn می گوید او و Beeler کاملا همگام پرشور در مورد کار خود را در کاهش آسیب و شرکای واقعی.

پس از او منتقل به آیووا Ziegenhorn تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی به نام آیووا کاهش آسیب ائتلاف. گروه توزیع مواد مخدر مصرف بیش از حد معکوس داروی نالوکسان و دیگر منابع به مواد مخدر با هدف نگه داشتن آنها را ایمن از بیماری و مصرف بیش از حد. این گروه همچنین به کاهش ننگ است که می تواند dehumanize و جداسازی مواد مخدر. Beeler به عنوان خدمات کاهش آسیب هماهنگ کننده گروه — او پرشور در مورد کار.

“در آیووا وجود دارد یک احساس است که این نوع کار بود و واقعا رادیکال” Ziegenhorn می گوید. “اندی بود فقط خیلی هیجان زده برای پیدا کردن کسی به انجام آن بود.”

در ضمن Ziegenhorn مشغول دانشکده پزشکی. Beeler به او کمک کرد تا مطالعه. او به یاد می آورد که چگونه آنها استفاده می شود به او را تمرین آزمون با هم.

“اندی بود واقعا پیچیده دانش علمی و پزشکی,” او می گوید. “بیشتر از زمان او شده است می خواهم در زندان و زندان او می خواهم به صرف وقت خود را به خواندن و یادگیری است.”

Beeler در تلاش بود برای دور ماندن از مواد مخدر اما Ziegenhorn می گوید او هنوز هم مورد استفاده قرار هروئین گاهی اوقات. دو بار او بود که وجود دارد به صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که او overdosed. در طول یک قسمت یک تماشاچی به نام پلیس که منجر به آزادی مشروط مامور پیدا کردن.

“که واقعا یک دوره وحشت زیادی برای او” Ziegenhorn می گوید.

Beeler بود و دائما در حال ترس از آینده لغزش — یکی دیگر از مصرف بیش از حد و یا یک شکست خورده تست مواد مخدر — ارسال خواهد او را به زندان.

سقوط روی یخ جستجو برای امداد

یک سال به رابطه خود مجموعه ای از وقایع به طور ناگهانی به ارمغان آورد Beeler سابقه استفاده از مواد مخدر به درد تمرکز.

آن آغاز شد و با سقوط در زمستان یخ. Beeler دررفتگی شانه خود را — یکی از همان او می خواهم تا به حال عمل جراحی به عنوان یک نوجوان.

“در اتاق اورژانس آنها را از شانه خود را به جای او” Ziegenhorn می گوید. “روز بعد از آن بیرون آمد دوباره.”

او می گوید پزشکان نمی تجویز او تجویز مواد مخدر برای درد به دلیل Beeler تا به حال سابقه استفاده از مواد مخدر. شانه خود را گسترش روزانه گاهی اوقات بیش از یک بار.

“او با این کار روزانه واقعا شدید درد ثابت — او شروع به استفاده از هروئین بسیار به طور منظم” Ziegenhorn می گوید.

Beeler می دانستم که چه اقدامات احتیاطی به هنگام استفاده از مواد مخدر: حفظ نالوكسان در دست تست مواد مخدر برای اولین بار و با استفاده از هرگز به تنهایی.

هنوز استفاده شد افزایش سرعت.

دردناک معضل

این زن و شوهر در مورد آینده و امید خود را از داشتن یک نوزاد با هم و در نهایت Ziegenhorn و Beeler موافقت کرد: او تا به حال برای متوقف کردن با استفاده از هروئین.

آنها فکر می کردند بهترین فرصت بود برای شروع در یک مورد تایید FDA داروهای مخدر اعتیاد مانند متادون يا بوپرنورفين. متادون است مخدر و بوپرنورفين درگیر بسیاری از همان گیرنده های مواد مخدر در مغز; هر دو دارو می تواند در جلوگیری از مواد مخدر هوس و ایجاد ثبات در بیماران است. مطالعات نشان می دهد تعمیر و نگهداری روزانه درمانی از جمله درمان را کاهش می دهد خطرات ناشی از مصرف بیش از حد و بهبود سلامت است.

اما Beeler بود که در آزادی مشروط.

او آزادی مشروط افسر مواد مخدر-آزمایش او را برای مصرف مواد مخدر و بوپرنورفين به طور خاص. Beeler نگران است که اگر یک آزمون برگشتم مثبت افسر ممکن است ببینید که به عنوان یک سیگنال که Beeler شده بود با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی.

او نگران شکست خورده تست مواد مخدر — حتی اگر آن را برای یک دارو برای درمان اعتیاد خود — را زمین او در زندان است.

Ziegenhorn می گوید Beeler احساس به دام افتاده: “او می تواند بازگشت به زندان و یا همچنان در تلاش برای به دست آوردن مواد مخدر را در خیابان و به آرامی سم زدایی خود را.”

Beeler تصمیم گرفت در برابر دارو.

چند روز بعد Ziegenhorn زود از خواب بیدار شد برای مدرسه. Beeler کار کرده بود اواخر و خواب افتاده در اتاق نشیمن.

Ziegenhorn به او یک بوسه و رهبری کردن درب. بعد از آن روز او texted او. بدون پاسخ.

او شروع به نگرانی و پرسید: یک دوست به او

چندی پس از آن Beeler مرده پیدا شد, سقوط بیش در صندلی خود را در میز کار خود را. او می خواهم overdosed.

“او شریک زندگی من در فکر و در زندگی و در عشق” Ziegenhorn می گوید.

این سخت است برای او را به عقب چه اتفاقی افتاده است و تعجب می کنم که چگونه از آن می شده اند متفاوت است. اما بیشتر او را عصبانی که او نمی باید گزینه های بهتر.

“اندی درگذشت چرا که او بیش از حد واهمه به دریافت درمان,” او می گوید.

چگونه آزادی مشروط رسیدگی عود ؟ آن بستگی دارد

روشن نیست Beeler رفته اند بازگشت به زندان برای اعتراف او می خواهم عود اگر او می خواهم شروع درمان.

او افسر آزادی مشروط موافقت نکرد به مصاحبه.

کن Kolthoff نظارت بر آزادی مشروط برنامه که تحت نظارت Beeler در آیووا اولین قضایی ناحیه اداره خدمات تادیبی.

او می گوید: به طور کلی او و همکارانش نمی خواهد مجازات کسی که به دنبال درمان به دلیل عود.

“ما می بینیم که خواهد بود که به عنوان مثال کسی در واقع یک نقش فعال در درمان خود و کمک به آنها مورد نیاز می گوید:” Kolthoff.

بخش ندارد قوانین منع هر نوع دارو به مواد مخدر اعتیاد او می گوید: تا زمانی که توسط پزشک تجویز می شوند.

“ما مردم عود هر روز تحت نظارت ما. و آنها در حال ارسال به زندان ؟ هیچ. آنها که به زندان فرستاده می شود? نه” Kolthoff می گوید.

اما دکتر آندریا وبر اعتیاد روانپزشک با دانشگاه آیووا می گوید Beeler را سکوت برای شروع درمان غیر معمول است.

“من فکر می کنم اکثر بیماران من می خواهم به من بگویید که آنها لزوما نمی رفتن اعتماد به خود را [افسر آزادی مشروط] می گوید:” وبر که دستیار مدیر اعتیاد پزشکی در دانشگاه آیووا, Carver College of Medicine.

“مجازات بالا است,” او می گوید. “عواقب می تواند بسیار بزرگ است.”

وبر می یابد تعلیقی و آزادی مشروط افسران را “متناقض” نگرش نسبت به بیمارانی که دارو-کمک به درمان.

“درمان ارائه دهندگان به خصوص در منطقه ما هنوز هم بسیار ریشه دوانده در پرهیز تنها 12 گام ذهنیت که به طور سنتی به معنای هیچ داروها” وبر می گوید. “که ادراک و سپس با حمله به کل نظام است.”

نگرش ها و سیاست های متفاوت است به طور گسترده ای

کارشناسان می گویند که آن را دشوار است به منظور جلب هر تصویر جامع در مورد در دسترس بودن داروهای مخدر اعتیاد در آزادی مشروط و مشروط شدن سیستم.

این مقدار محدود از تحقیقات نشان می دهد دارو-کمک به درمان به طور قابل توجهی کم استفاده.

Beeler شد خدمات هماهنگ کننده برای آیووا کاهش آسیب ائتلاف یک گروه است که با این نسخهها کار برای کمک به حفظ مواد مخدر امن است. ادای احترام در شهرستان آیووا پس از مرگ او آغاز شد “مرگ او مصرف بیش از حد, اما او را به خاطر کمک به دیگران جلوگیری از سرنوشت.” سارا Ziegenhorn پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سارا Ziegenhorn

“این سخت است برای تعیین کمیت به دلیل وجود چنین تعداد زیادی از افراد جامعه تحت نظارت در حوزه های قضایی مختلف می گوید:” مایکل گوردون ارشد تحقیقات دانشمند, در, دوست, را, موسسه تحقیقاتی است که در بالتیمور.

یک بررسی ملی در سال 2013 منتشر شد نشان داد که حدود نیمی از مواد مخدر دادگاه اجازه نمی دهد متادون یا سایر مبتنی بر شواهد داروها برای درمان استفاده از مواد مخدر اختلال است.

بیشتر مطالعه اخیر تعلیقی و آزادی مشروط سازمان در ایلینوی گزارش داد که حدود یک سوم تا به حال مقررات جلوگیری از استفاده از داروهای مخدر استفاده اختلال است. محققان رایج ترین مانع برای کسانی که در آزادی مشروط و یا عفو مشروط “بود و فقدان تجربه توسط پرسنل پزشکی است.”

فی Taxman یک جرم شناسی استاد دانشگاه جورج میسون می گوید: تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدگی به مشتری درمان اغلب جوش پایین به این فرد مامور قضاوت.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او می گوید. “توجه به این که این سازمان ها لازم نیست به طور معمول دسترسی به مراقبت های پزشکی برای مشتریان آنها اغلب بی مهارت از نظر تلاش برای فکر می کنم از بهترین سیاست ها و شیوه است.”

به طور فزاینده ای وجود دارد که فشار به مواد مخدر درمان اعتیاد موجود در داخل زندان ها و زندان. در سال 2016 رود آیلند وزارت اصلاحات آغاز شده اجازه می دهد هر سه مورد تایید FDA داروهای مخدر اعتیاد. که منجر به کاهش چشمگیر کشنده مخدر استعمال بیش از حد در میان کسانی که به تازگی از زندانی.

ماساچوست گرفته مراحل مشابه.

این تلاش ها تنها به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار آزادی مشروط و عفو مشروط.

“هنگامی که شما در حال محبوس در زندان و یا زندان موسسه دارای یک قانون اساسی مسئولیت به ارائه خدمات پزشکی” Taxman می گوید. “در جامعه اصلاحات که همان استاندارد وجود ندارد.”

Beeler و Ziegenhorn در خانه در شهر آیووا. “او فقط این واقعا شیرین, هیچ و بی معنی کسی که متعهد به عدالت و حقوق صاحبان سهام,” او می گوید. “حتی اگر او درد و رنج در راه های بسیاری از او تا به حال بسیار آرام بخش حضور دارند.” سارا Ziegenhorn پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سارا Ziegenhorn

Taxman می گوید سازمان ممکن است تمایلی به ارائه این داروها به دلیل آن یک چیز بیشتر برای نظارت بر. کسانی که تحت نظارت هستند و اغلب در سمت چپ به شکل خود به خود چه چیزی مجاز است.

“آنها نمی خواهند به منظور بالا بردن بیش از حد بسیاری از مسائل به دلیل آزادی خود و آزادی های متصل به پاسخ,” او می گوید.

ریچارد هان یک محقق در دانشگاه نیویورک Marron موسسه مدیریت شهری که بیشترین جرم و جنایت و مواد مخدر, سیاست می گوید: برخی از سازمان ها در حال تغییر رویکرد خود را.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار تعلیقی و آزادی مشروط سازمان را به نقض افراد فقط در یک ادرار و یا مصرف بیش از حد” می گوید: هان که مدیر اجرایی موسسه جرم و جنایت و عدالت برنامه.

دولت فدرال سوء مصرف مواد و بهداشت روان مدیریت خدمات تماس دارو-کمک به درمان “استاندارد طلا” برای درمان اعتیاد به مواد مخدر استفاده می شود که در کنار “سایر حمایتهای روانی-اجتماعی.”

اعتیاد در نظر گرفته شده است ناتوانی تحت قانون آمریکایی های معلول می گوید: سالی فریدمن معاون حقوقی وکالت برای اقدام قانونی مرکز غیر انتفاعی, قانون شرکت مستقر در نیویورک است.

او می گوید: ناتوانی در حمایت از گسترش به میلیون ها نفر از افرادی که در آزادی مشروط و یا عفو مشروط. اما مردم جامعه تحت نظارت فریدمن می گوید: اغلب لازم نیست که یک وکیل است که می توانید با استفاده از این استدلال حقوقی برای دفاع از آنها را زمانی که آنها نیاز به درمان دارند.

“منع مردم با آن ناتوانی ناشی از مصرف دارو است که می تواند آنها را زنده نگه دارید و به خوبی نقض ADA,” او می گوید.

این داستان بخشی از یک همکاری بین NPR و قیصر سلامت نیوز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>