مردم نمی توانند آن را ببینید اما این مواد غذایی کارگر هنوز هم می پوشد رژ لب زیر ماسک

بزرگنمایی این تصویر Yesenia اورتیز با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی در Greensboro, N. C. ب

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

Yesenia اورتیز با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی در Greensboro, N. C. به عنوان دستمزد پایین کارگر او بخواهد او خواهد پرداخت بیشتر در این بیماری همه گیر به دلیل سطح اضافی از خطر او در معرض است. سارا Gonzalez/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
سارا Gonzalez/NPR

حتی در زیر یک ماسک Yesenia Ortiz را دوست دارد به پوشیدن رژ لب در هر روز است.

"شما می دانید, دختران لاتین," او می گوید خنده.

او را نگه می دارد یک خورده حوله کاغذی زیر ماسک او می پوشد تمام روز "از آنجا که من نمی خواهم به خراب کردن من است."

اورتیز با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی با نام مقایسه مواد غذایی در Greensboro, N. C., تخلیه کامیون ها و تهیه قفسه.

مشتریان شده اند "درخواست من هر روز برای الکل Windex, Clorox برای پاک" اورتیز گفت NPR در اواخر ماه آوریل است. "هر روز! "آه ما فکر نمی کردم هیچ کدام. ما زد. من خیلی متاسفم.' آنها خیلی نا امید."

و آن را فقط به مشتریان. فقط ترک خانه خود دست به کار شده است ناراحت کننده برخی از مردم است. برای مثال وقتی Ortiz بود به ماشین همسایه بیرون آمد و پرسید که در آن او بود.

چهره CORONAVIRUS رکود اقتصادی

مشاغل از دست داد. کسب و کار در خطر است. جلسات رفته مجازی. چهره Coronavirus رکود اقتصادی ارائه می دهد عکس از زندگی کار طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

"آنها سوال من مانند" هی تو! آیا شما نقض قرنطینه?' "اورتیز به او گفت که همسایه او با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت به همین دلیل است که او را به ترک خانه اش.

به عنوان دستمزد پایین کارگر Ortiz خواسته او خواهد پرداخت بیشتر در این بیماری همه گیر به دلیل سطح اضافی از خطر او در معرض است. به پرداخت بیشتر "خواهد بود یک رویا به حقیقت می پیوندند," او می گوید.

همانطور که برای همسایه Ortiz او را شگفت زده کرد با گرفتن برخی از مواد غذایی "و او گفت:" آه خدای من شما مطمئن هستید؟' "

ادامه مطلب داستان در چهره Coronavirus رکود است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب