عکس: Coronavirus نگه داشته و مردم از پکن پارک. در حال حاضر آنها در حال آمدن

یک زن رقص در حالی که تکان دادن یک روبان ابریشمی با طرح های که شبیه فلس اژدها. در این پارک در پکن و دیگر اماکن عمومی در چین مردم هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک. امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

پکن پارک ها واحه در غیر این صورت متراکم و وسیع شهر. آنها ارائه یک نادر فضای عمومی را برای مردم به روبان رقص بازی چکرز بازی و تمرین تای چی. اما در ماه های ژانویه و فوریه آنها خالی است. بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر چین شد و بیمار با این ویروس و سختگیرانه قرنطینه اقدامات قفل کردن روستاها و شهرستانها از جمله پکن.

اکنون مورد جدید شمارش هستند حذف در چین و حتی اگر وجود دارد نگرانی در مورد موج دوم ممکن است از بیماران برخی از قرنطینه محدودیت های در حال سست. بنابراین پکن خورشید محروم از ساکنان در حال تبدیل کردن یک بار دیگر — البته با دقت — با ماسک صورت و مقدار زیادی از فاصله بین پارک را برانگیخت.”

یکی از این شهروندان است که شیه Yuyin. ما او را ملاقات کرد به او وارونه حلق آویز از یک درخت در پکن معبد از زمین پارک.

شیه Yuyin 55 ساله به طور منظم در پکن Ditan پارک را دوست دارد به ورزش با حلق آویز وارونه از شاخه های درخت. امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

او اصرار دارد او را به سرگیجه وارونه — سپس شیوه های چند آکروباتیک تاب و چرخش — همه در حالی که حلق آویز شده توسط دست او از شاخه. “اجازه دهید به شما بگویم, جوان, زن, شما فقط نیاز به تمرین و شما خواهد شد در اینجا بیش از حد” او به من می گوید.

در حال حاضر بازنشسته شیه استفاده می شود برای آمدن به پارک غالبا. سپس coronavirus شیوع آمار و او بسته خود را در داخل دو ماه مانند صدها میلیون چینی دیگر ساکنان. او به عقب کشیده شده به پارک تنها چند روز پیش به عنوان آب و هوای گرمتر شهر رسید.

به عنوان شیوع کروناویروس جدید در حال محو شدن چین و ریتمیک پر کردن چینی hackeysack یا jianzi است یک بار دیگر در همه جا. گروه های کوچک با دقت خوشه بیش از 3 فوت دور از یکدیگر در پارک لگد زدن به پر jianzi به یک دیگر.

بزرگنمایی این تصویر

یک بازیکن ماهر از jianziیا چینی معادل Hackey گونی جهش به تصویب پرنده اسباب بازی به بعد شرکت کنندگان. امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

یک گروه است که به وضوح بیشتر ، اعضای خود را از بند باز کردن نخ ریسی ضربات ماهرانه نگه داشتن jianzi هوابرد.

یک پیاده روی کوتاه دور در زیر پیش امدگی لبه بام از یک سلسله مینگ سبک gazebo 63 ساله یانگ Jiancheng است که نواختن یک ruan — باستانی چهار زهی ماندولین-شبیه ساز.

“شما بیا به پارک و بازی با هر کس که شما می خواهید. شما جم خوبی با من با هم بازی کنیم. شما جم بهتر است با شخص دیگری ؟ بدون مشکل!” او می گوید.

یانگ Jiancheng, 63, تدریس خود را به بازی ruanچهار زهی, ماندولین-شبیه ساز. امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

یک گروه از خوانندگان نشسته در نزدیکی او غرق کردن خود strumming با اپرا تصنیف.

Du Xin به نظر می رسد مشتاقانه در گروه. او استفاده می شود به خواندن به طور منظم با آنها در پارک, اما امروز او با دقت می ایستد 10 فوت دور و آواز می خواند به خودش را از طریق یک ماسک صورت.

Du می گوید او آموخته است که بسیاری از این آهنگ ها گوش در طول خشونت تحول از انقلاب فرهنگی چین در طول 1960s و 70s زمانی که سیاسی تحریم تصنیف شد, بازی های برگزار شده در بلندگو روز و شب.

Ditan یا معبد روی زمین است و یکی از پکن چهار عمده سایت های مذهبی استفاده می شود در طول زمان امپراتوری برای مراسم ارائه به خدایان آسمانی است. در حال حاضر این سایت در حال پارک های عمومی بازدید توسط ساکنان و گردشگران به طور یکسان. امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

امروز Du آواز می خواند مدرن تر آریا از چینی حماسه “رویای قرمز مجلسی.” این آهنگ در مورد یک بیمار زن جوان جمع آوری مرگ شکوفه برای کفن و دفن.

“ترانه بسیار غم انگیز اما آنها بسیار زیبا,” او می گوید. Du دوست دارد عاطفی ballads بهترین دلیل او می گوید: “آواز درباره تجربه دشوار به من می دهد بینش قابل توجهی در مورد خودم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de