کت و شلوار مدنی در برابر سابق فاکس نیوز لنگر اد هنری مدعی تجاوز جنسی, سوء

بزرگنمایی این تصویر در این ترکیب, عکس, Ed هنری از چپ صحبت می کند "فاکس و دوستان" در سال 2019 در نیوی

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

در این ترکیب, عکس, Ed هنری از چپ صحبت می کند "فاکس و دوستان" در سال 2019 در نیویورک Tucker Carlson می رسد برای جشن سالگرد 60 از ان بی سی دیدار با مطبوعات در سال 2017 در واشنگتن و Sean Hannity در طول یک مداخله از خود نشان می دهد در سال 2018 در نیویورک است. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
AP

یک زن سابق تولید در فاکس نیوز و زن دیگری که به نظر می رسد اغلب به عنوان یک هوا مفسر در شبکه واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی دوشنبه متهم سابق دیرین لنگر اد هنری از تجاوز به عنف و سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت.

برجسته مفسران فاکس نیوز Sean Hannity, تاکر کارلسون و هوارد کرتز نیز به عنوان متهمان در کت و شلوار و متهم به سوء رفتار جنسی. کت و شلوار واصل شد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک.

فاکس نیوز با صدور بیانیه ای به نمایندگی از Hannity, کارلسون و کرتز تماس با ادعای در دست کت و شلوار "false آشکارا بیهوده و بیمعنی و کاملا عاری از هر گونه شایستگی."

فاکس نیوز که در سال های اخیر ضربه های متعدد اتهام سوء رفتار جنسی که مجبور بنیانگذار Roger Ailes و بالا میزبان Bill o'reilly اعلام کرد در تاریخ 1 ژوئیه که آن را به حال اخراج هنری پس از بررسی اتهام سوء رفتار جنسی در برابر او توسط یک کارمند سابق.

در سال 2016 هنری شد تنزل مقام توسط شبکه از کار خود را به عنوان کاخ سفید خبرنگار و در زمان مرخصی پس از اتهامات از ازدواج با یک لاس وگاس میزبان و رقص. او به فاکس نیوز بعد از آن که سال, در نظر گرفتن یک موقعیت به عنوان رئیس ملی خبرنگار. هنری بود و بعد اضافه شده به عنوان یک شرکت لنگر در فاکس و دوستان آخر هفته.

این شکایت روز دوشنبه گرافیکی ارائه چندین اتهام سوء استفاده جنسی رنج می برد توسط جنیفر اکهارت سابق تولید کاردانی در فاکس کسب و کار, که گفت که هنری پیشنهاد کرد او می تواند کمک به پیشبرد حرفه خود را در ارز ،

طرح دعوی در دادگاه ادعا میکند که "فاکس نیوز در ادامه به محافظت و پاداش عاملان آزار و اذیت جنسی و حاضر به پاسخگویی را برای قرار دادن این افراد در موضع قدرت که از آنها می توانید موضوع زنان به سوء رفتار جنسی و تجاوز جنسی و, در مورد خانم اکهارت و تجاوز."

اکهارت شکایت مدعی است که هنری "صید دستکاری و مرتب او را" اجبار او به مقاربت جنسی. در میان جدی ترین اتهامات اکهارت می گوید که در سال 2015 هنری او را مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی بر او در فاکس نیوز ساختمان در نیویورک است. او همچنین مدعی است که در سال 2017 او دست به دستبند خود را به عنوان بخشی از "خشونت, درد مقعد تجاوز به عنف" در منهتن اتاق هتل.

شکایت شامل تعدادی از گرافیک های متنی که هنری فرستاده گفته اکهارت پس از 2017 حادثه است.

اکهارت است که مدعی در میان چیزهای دیگر که هنری نقض فدرال قاچاق جنسی قوانین به دنبال پول جایزه.

هنری وکیل کاترین Foti است مشخص می شود که اتهامات علیه او مشتری به عنوان "داستانی." در بیانیه ای Foti گفت: "من بیش از حد جنبش کمک کرده است را به نور تعدادی از بی عدالتی در جامعه ما و هر کس که دچار سزاوار شنیده می شود. این است که یکی از آن موارد است. شواهد در این مورد را نشان می دهد که خانم اکهارت آغاز و به طور کامل تشویق یک رابطه رضایت."

اکهارت و با همکاری شاکی کتی Areu توسط Douglas H. Wigdor جانباز اتهام جنسی مناسب در برابر فاکس نیوز.

در یک بیانیه اکهارت می گوید: "من تصمیم به صحبت کردن بود یکی از آسان نیست اما من حاضر به اجازه دهید ترس از تلافی قربانی بشود و بیشتر حملات ارعاب و من را به سکوت."

Areu مدعی در این شکایت که هنری او را فرستاده "کشت شدید نامناسب جنسی تصاویر و پیام" از جمله عکس و ویدئو. با توجه به شکایت هنری نیز ارسال متون متعدد نشان می دهد که او را با او.

Areu بود که یک مهمان عادی در این Sean Hannity Show و Tucker Carlson امشب تا 2018 نیز متهم میزبان Sean Hannity از انجام مسخره دوستیابی حراج با او به عنوان جایزه.

"آقای Hannity, در مجموعه و در مقابل کل استودیو خدمه و کاملا ناخواسته انداخت $100 در مجموعه میز. او سپس شروع به تماس به مردان در اتاق و خواستار آن است که کسی را خانم Areu در تاریخ برای نوشیدنی" با توجه به شکایت.

در دسامبر سال 2018 پس از ظاهر شدن در نشان دادن خود شکایت مدعی است که کارلسون گفت Areu "است که او می تواند به تنهایی در شهر نیویورک است که شب و به طور خاص گفت که او خواهد بود ماندن به تنهایی در اتاق هتل خود را بدون هیچ گونه همسر یا بچه ها."

با توجه به شکایت "آقای کارلسون شد کاوش برای دیدن اینکه آیا خانم Areu علاقه مند بود در یک رابطه جنسی." زمانی که Areu "sidestepped آقای کارلسون پیشرفت و کاهش یافته است به صرف شب در هتل" میزبان "به سرعت انتقام در برابر خانم Areu بود که در برجسته نشان دادن خود تنها سه بار در سال 2019 است و نه به نظر می رسد یک بار در سال 2020 است."

Areu که او نیز یک مهمان عادی در کرتز را فاکس نیوز وزوز رسانه مدعی است که میزبان سعی کردم به او برای آمدن به تنهایی به اتاق هتل خود را در قضیه بحث در مورد یک شغل تمام وقت در شبکه. پس از او رد کرتز "مجازات" او پس از آن محدود کردن او ظاهر خود را نشان می دهد با توجه به شکایت.

در یک بیانیه Areu گفت: "مثل خانم Eckhart, من بیش از حد بود که ترس به جلو آمده. اما من به سادگی نمی تواند خاموش ماندن داده فوق العاده ای آسیبی که آقای هنری و دیگران در فاکس نیوز را ناشی از زنان وابسته به این شرکت است."

فاکس نیوز در بیانیه اش اصرار داشت که این شبکه طول می کشد "همه ادعای آزار و اذیت و سوء رفتار تلافی جویانه به طور جدی به سرعت بررسی آنها و در نظر گرفتن اقدام فوری در صورت نیاز — در این مورد اقدام مناسب بر اساس تحقیقات ما این است که برای دفاع از شدت در برابر این اتهامات بی اساس."

افشا: اد هنری است که به NPR ارشد واشنگتن ویرایشگر شرلی هنریtinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب