10 کشته در gunbattles در حمله پلیس در ریو زاغه پیچیده

ریو دو ژانیرو - پلیس به دنبال یک رهبر باند مورد حمله یک خوشه از محلات فقیر در شمال ریو دو ژانیرو در روز جمعه و

توسط MINERALNEWS در 27 اردیبهشت 1399

ریو دو ژانیرو - پلیس به دنبال یک رهبر باند مورد حمله یک خوشه از محلات فقیر در شمال ریو دو ژانیرو در روز جمعه و مقامات گفت: 10 نفر در طول gunbattles که گفت: هنگامی که فوران مجرمان حمله کردند.

دولت نظامی پلیس در بیانیه ای گفت که این شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر محلی در پی حمله شد و در میان کشته شدگان این عملیات بود که به رهبری توسط نخبگان واحد شناخته شده در برزیل توسط پرتغالی خود را مخفف BOPE.

هویت مرد منتشر شد اما مقامات گفت که او تا به حال موفق به فرار از زندان در سال 2016 و در نظر گرفته شد یکی از برجسته قاچاقچیان مواد مخدر در Pavao-Pavaozinho و کنتگلو های فقیرنشین که مرز ریو یاد کوپاکابانا و ایپانما محلات.

مقامات گفت: ماموران در این عملیات بودند بررسی محل از رهبر باند در Alemao favela پیچیده و در تلاش برای تایید اطلاعات در یک خانه فکر کردم به عنوان یک مخفیگاه سلاح هنگامی که جنایتکاران مسلح آتش گشودند و پرتاب نارنجک در جهت خود را. در این بیانیه گفته بودند "چند درگیری."

نظامی پلیس گفت: ماموران کشف و ضبط هشت تفنگ 85 نارنجک و برخی از مواد مخدر.

پنج نفر مرده در نزدیکی یک بیمارستان در حالی که پنج نهادهای دیگر بعدها انجام شده توسط ساکنان محلی به ورودی Alemao گروه از محله های فقیرنشین.

بدن گذاشته شد و در کنار یکدیگر در خیابان و جلب جمعیت کوچکی از مردم برخی از آنها با پوشیدن هر گونه ماسک با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. اعضای خانواده در این صحنه گریه آنها به عنوان پوشش بدن در حال حاضر پیچیده شده در پارچه با جعبه های مقوایی به آنها پناه از باران.

از ژانویه تا مارس پلیس کشته و 429 نفر در طول عملیات در ریو دو ژانیرو دولت down 1.6% از مدت مشابه سال قبل است. قتل هم رفته کاهش 0.9% این سال به 1,044 قربانیان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب