کوبه برایانت و دختر Gianna به خاک سپرده شد در یک خانواده خصوصی خدمات در هفته گذشته

کوبه برایانت و 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, کثیف به خاک سپرده شد در یک خانواده خصوصی خدمات نزدیکی خانواده اورنج کانتی خانه در هفته گذشته با توجه به گواهی مرگ.

یک گواهی مرگ برای برایانت, 41, ایالات متحده است که خود وضع رخ داده در فوریه. 7 در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در Corona del Mar. آن را به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای Westwood Village پارک یادبود اما تغییر یافتهاست.

یک یادبود است که برنامه ریزی شده برای برایانت و دخترش Feb. 24 در مرکز استیپلز. این رویداد را کلاه هفته بزرگداشت در سراسر شهر زیر Jan. 26 تصادف که منجر به کشته شدن لیکرز, آیکون, Gianna نیز خلبان هلی کوپتر و پدر و مادر بازیکن و یک مربی در برایانت Mamba آکادمی ورزشی تیم بسکتبال.

ونسا برایانت در روز دوشنبه نوشت: در Instagram در مورد از دست دادن او و خانواده اش احساس شده است.

تبلیغات

“من تمایلی به قرار دادن احساسات من به کلمات. مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است,” او نوشت. “من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im