مرد بدن-ناودان توسط پلیس شکایت شیکاگو افسر

شیکاگو - 29-ماه-پیر مردی که بیهوش شد وقتی که یک افسر سابق پلیس شیکاگو بدن ناودان او را بر روی یک خیابان جلوگیر

توسط MINERALNEWS در 17 بهمن 1398

شیکاگو - 29-ماه-پیر مردی که بیهوش شد وقتی که یک افسر سابق پلیس شیکاگو بدن ناودان او را بر روی یک خیابان جلوگیری از شکایت این شهرستان و افسر در روز پنج شنبه گفت: افسر باید شناخته شده manoeuvr خطرناک بود چرا که او در هنرهای رزمی آموزش داده.

افسر بازداشت برنارد Kersh در سمت جنوب ایستگاه اتوبوس در شکرگزاری برای نوشیدن الکل ، در طول بازداشت — که videoed توسط اطرافیان و دستگیر شده در پلیس — افسر اقدامات چپ Kersh با جدی سر و گردن و شانه و صدمات با توجه به 14-صفحه: تشکیل پرونده در Cook County, مدار دادگاه.

دادستان بعد از ثبت تشدید باتری و دیگر اتهامات علیه Kersh متهم او را از تف به افسر Jerald ویلیامز صورت. در طول یک ماه دسامبر جلسه دادستان گفت: "مقدار قابل توجهی از تف" رو در این افسر چشم و برخی به دهان او.

افسر یک جنگنده مخلوط هنرهای رزمی شناخته شده در محافل مبارزه با نام مستعار "بیکن و تخم مرغ" ویلیامز به طرح دعوی در دادگاه می گوید.

Kersh شیکاگو مبتنی بر سرب وکیل Andrew M. Stroth گفت: ویلیامز رزمی-آموزش هنرهای ساخته شده بدن-اسلم manoeuvr به طور بالقوه کشنده است.

"بدن خود را یک سلاح کشنده است," Stroth گفت: با اشاره به افسر مبارزه با آموزش.

اطرافیان تصویری منتشر شده توسط غیرنظامی دفتر پلیس مسئولیت پذیری را نشان می دهد افسر ناگهان بلند کردن اجسام Kersh بالا خاموش پای خود را و سپس کوبیدن بدن خود را سخت بر روی پیاده رو. پشت Kersh به نظر می رسد به اعتصاب محدود است و او فورا حرکت.

افسر هم انداخت ساعد اعتصاب به Kersh سر او پس از گذشت از طرح دعوی در دادگاه می گوید.

بدن اسلم و افسران' پاسخ به آن بالا بردن شک و تردید در مورد اداره پلیس تعهد به دادگاه-نظارت, برنامه ریزی برای پیاده چگونه افسران انجام شغل خود را Stroth گفت. یک برنامه تایید شده توسط یک قاضی فدرال در سال گذشته برجسته سال بیش از حد زور توسط ماموران به خصوص در جوامع اقلیت.

شیکاگو قانون بخش که به نمایندگی از شهرستان و افسر در دادخواهی بلافاصله پاسخ به یک پیام تلفن به دنبال نظر.

کوین گراهام پلیس شیکاگو اتحادیه رئيس جمهور در دفاع از این افسر در یک ماه دسامبر در بیانیه ای گفت: "اقدامات او به خوبی در داخل گروه استفاده-از-نیروی دستورالعمل."

شهردار لری Lightfoot نیز گفت: بررسی این حادثه توسط کوپا خواهد بود "جامع است." به عنوان روش استاندارد افسر محروم شد از نیروهای پلیس در حالی که کوپا بررسی این مورد است.

به تازگی منتشر شده پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین ویدئو نشان می دهد که افسران چیدن Kersh را لنگی بدن و قرار دادن او در یک تیم ، یک افسر ناشناس شنیده است گفت: پاسخ اضطراری از رفتن به صحنه باید آهسته کند چرا که "هیچ کس صدمه دیده است." دیگری می گوید: یک آمبولانس بود به نام افسر که تف بر نه برای Kersh.

Kersh در بیمارستان بستری شد و پس از بدن اسلم اما مرخص ساعت بعد. طرح دعوی در دادگاه می گوید: یک آزمون تعیین شدت صدمات خود را.

Kersh وکلا می گویند مشتری خود را تشخیص داده شده است با اسکیزوفرنی و بیماری او تا به حال قبل از بدن اسلم کور است در یک چشم.

Kersh متهم شده بود حداقل 25 بار قبلا عمدتا برای سرقت, اما هنگامی که برای مشت زدن یک افسر و یک بار برای تف کردن در یک افسر.

دو-تعداد مدنی شکایت می پرسد برای بیش از $100,000 در خسارت و پرداخت های دیگر, اما آن را نمی کند مشخص یک مقدار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال مایکل تارم در توییتر در https://twitter.com/mtarmtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب