سان فرانسیسکو شهردار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus نظر: "چرا ما هنوز هم گوش دادن به رئيس جمهور؟'

رئیس جمهور تهمت نظرات سهشنبه, پیشنهاد coronavirus محدودیت های پایان عید پاک باعث سریع پاسخ از سان فرانسیسکو شه

توسط MINERALNEWS در 6 فروردین 1399

رئیس جمهور تهمت نظرات سهشنبه, پیشنهاد coronavirus محدودیت های پایان عید پاک باعث سریع پاسخ از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد که شهر تحت فشار قرار دادند تهاجمی اجتماعی فاصله قوانین به سرعت گسترش ویروس.

"چرا ما هنوز هم گوش دادن به رئیس جمهور؟" نژاد گفت: در KGO-تلویزیون. "منظورم این واقعیت است که ما در اینجا در شهر ما در طول متحده در ایالات متحده آمریکا ما نشان داده اند متاسفانه که ما تا به حال اقدام به پرش و این کار را بدون دولت فدرال پشتیبانی می کند.

او پیشنهاد دولت و مقامات محلی نادیده گرفتن رئیس جمهور.

"حتی در اینجا در سان فرانسیسکو ما تا به حال شرکت های خصوصی بیرون بروید و ماسک و [تجهیزات حفاظت شخصی] به طور کلی برای حمایت از کارکنان بهداشت و درمان ما. ما تا به حال به واقع بود نوآورانه و کار با بخش خصوصی را امتحان کنید و دریافت منابع ما نیاز به مطمئن شوید که بهداشت عمومی محافظت شده" نژاد گفت.

تبلیغات

"دولت فدرال فقط در حال حرکت به اندازه کافی سریع. من می دانم که مجلس نانسی پلوسی است متلاشیکننده خود در کنگره به تلاش برای گرفتن با ما بسته و ما نیاز داریم که در واقع رفتن به کمک کارگران و نه لزوما شرکت های" نژاد گفت.

"اما شما می دانید چه ؟ ما لازم نیست که زمان برای هدر. زندگی در معرض خطر هستند. منظورم این است که نگاهی به آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده. سان فرانسیسکو است که در 152 مورد از امروز. و بنابراین ما لازم نیست که زمان برای ظروف سرباز یا مسافر در اطراف" نژاد گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت که او انتظار می رود که ظرف سه ماه توسط مارس 12, دولت فدرال می تواند سهولت دستورالعمل های صادر شده برای مبارزه با شیوع.

"من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک" او گفت: در طول یک مجازی فاکس نیوز تاون هال جایی که او به میدان فرستاد سوالات از شبکه میزبان و بینندگان.

تبلیغات

این کشور در نیمه راه از طریق یک 15 روز پایان مارس 30 که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا مجموعه ای برای محدودیت به سرعت گسترش coronavirus از طریق اجتماعی فاصله مانند محدود کردن هر گونه مجامع عمومی به کمتر از 10 نفر است. او گفت: دستورالعمل را در محل باقی می ماند "کمی طولانی تر از آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب