اوهایو مجلس بازداشت شده در ارتباط با 60 میلیون دلار رشوه طرح

بزرگنمایی این تصویر اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار دستگیر شد صبح روز سه شنبه ساعت جلوتر از برنامه ریز

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار دستگیر شد صبح روز سه شنبه ساعت جلوتر از برنامه ریزی اعلام 60 میلیون دلار رشوه تحقیقات توسط دادستان فدرال. سرپرست خانوار است که در اینجا دیده می شود در ماه مارس 2019. پل ورنون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پل ورنون/AP

اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار دستگیر شد صبح روز سه شنبه در روستایی در مزرعه رسمی با آگاهی از دستگیری تایید به NPR. گفتند سرپرست خانوار را بازداشت گرفته شده در ارتباط با 60 میلیون دلار رشوه طرح گفته می شود که شامل مقامات دولتی و همکاران.

چهار نفر دیگر نیز دستگیر شدند این مقام گفت: اوهایو سابق حزب جمهوری خواه رئیس مت بورخس سرپرست خانوار مشاور جفری Longstreth و لابی نیل کلارک و خوان Cespedes. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای اطلاعات مربوط به رسانه ها است.

سرپرست خانوار یک جمهوری خواه نشان دهنده یک منطقه در شرق کلمبوس.

وزارت دادگستری اعلام کرد که روز سه شنبه اتهامات آینده در مورد آن می گوید که فساد racketeering توطئه مربوط به 60 میلیون دلار.

جزئیات اتهامات اعلام خواهد شد توسط باراک اوباما برای منطقه جنوب اوهایو و FBI در یک جلسه رسانه در کلمبوس در 2:30 pm ET.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب