فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد نزدیک به صفر به عنوان Coronavirus ریپ طریق اقتصاد

بزرگنمایی این تصویر رئیس فدرال جروم پاول بوده است مکرر هدف از رئیس جمهور تهمت که به خواست بانک مرکزی

توسط MINERALNEWS در 26 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

رئیس فدرال جروم پاول بوده است مکرر هدف از رئیس جمهور تهمت که به خواست بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره به شدت بیشتر است. اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 6:09 p. m. ET

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به نزدیکی صفر چشمگیر حرکت دیده نمی شود پس از اعماق 2008 بحران مالی است.

این بود که بانک مرکزی ایالات متحده دومین اضطراری کاهش نرخ این ماه در تلاش برای کوسن به سرعت در حال رشد اقتصادی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

فدرال رزرو همچنین اعلام کرد قصد دارد برای خرید 700 میلیارد دلار در اوراق بهادار دولتی.

"اثرات coronavirus وزن در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت و خطرات مطرح به چشم انداز اقتصادی" بانک مرکزی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این حرکت در روز یکشنبه ، "در پرتو این تحولات [فدرال بازار باز] کمیته تصمیم به کاهش محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال به 0 به 1/4 درصد است."

نرخ وجوه فدرال را تحت تاثیر قرار هزینه استقراض در همه چیز از کارت های اعتباری برای وام خودرو.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که اغلب ناودان فدرال رزرو برای افزایش نرخ و سپس برش آنها را به سرعت بیشتر — با تمجید از اقدامات دقیقه بعد.

"این واقعا خبر بزرگ" و "بزرگ برای کشور ما" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید اضافه کرد که فدرال ریزرو اعلام باید تشویق بازارهای مالی است. فقط در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او می تواند تنزل رتبه رئیس بانک فدرال جروم پاول که او منصوب از این کار بالا در تغذیه.

در علاوه بر این به کاهش نرخ بهره بانک فدرال نیز اعلام کرد اقدامات لازم برای "حمایت از عملکرد صاف از بازارهای اوراق بهادار خزانه داری و آژانس وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار." آن را " افزایش آن منابع از Treasurys حداقل 500 میلیارد دلار آن از منابع آژانس وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار توسط حداقل 200 $میلیارد دلار در ماه های آینده.

بازارهای مالی جهانی شده اند متزلزل عمیقا با رشد همه گیر. و شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت حداقل 20% از های اخیر خود رکورد — قرار دادن بازار در بازار خرس خاک پس از 11 سال رگه برنده. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است تقریبا از 6400 امتیاز پس از آن رکورد در فوریه. 12.

روز جمعه شاخص Dow شروع به پریدن کرد 9.3% یا 1,985 امتیاز پس از ارسال آن بدترین روز پس از جمعه سیاه سقوط اکتبر 1987. که دوباره بجای اول برگشتن آمد و به عنوان برگ برنده اعلام اضطراری ملی اعلام کرد و چند گام برای مقابله با کروناویروس بحران است. اما داو هنوز هم از دست رفته حدود 2,700 امتیاز برای این هفته است.

"Coronavirus شیوع است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا" فدرال رزرو روز یکشنبه گفت. "مالی جهانی شرایط نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار."

در برش کلیدی آن بهره به صفر تغذیه عملا از دست داد عمده ابزار سیاست — که آن را نیاز دارید اگر اقتصاد بلغزد به رکود است. اما تغذیه گفت: آن سیاستگذاری کمیته "ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر شرایط بازار و آماده است برای تنظیم برنامه های خود را به عنوان مناسب است."

فدرال رزرو در آخرین کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در ماه دسامبر سال 2008 در طول بحران مالی و نگهداری آنها در آن کم تاریخی تا پایان سال 2015 است.

یکشنبه اضطراری حرکت بسیار غیر معمول بود چرا که آن آمد بین برنامه ریزی تغذیه جلسات. بانک فدرال را در جلسه بعدی تنظیم شده است برای این جمعه و جمعه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب