مونترال Hasidic جامعه یهودی سوگواری COVID-19 مرگ, شهر اولین coronavirus مرگ و میر

مونترال—اولین کسی که در مونترال به مرگ از COVID-19 عضو این شهر Hasidic جامعه یهودی.حداکثر لیبرمن با شورای یهود

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

مونترال—اولین کسی که در مونترال به مرگ از COVID-19 عضو این شهر Hasidic جامعه یهودی.

حداکثر لیبرمن با شورای یهودیان Hasidic کبک گفت: جمعه 67 ساله قربانی آغاز برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم یکشنبه به سختی تنفس سه شنبه شب و چهارشنبه پس از درگذشت بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه در بیمارستان است.

"من می دانم که او به عنوان یک انسان سالم," لیبرمن در مصاحبه ای گفت:. "او یک پیر 67 او یک جوان 67 بسیار خوب و آرام مرد."

لیبرمن گفت: من خصوصی graveside عزاداری به جای معمول تر بزرگ امر با توجه به قوانین منع تجمعات در میان COVID-19 شیوع.

"به طور معمول خواهد بود وجود دارد صدها نفر از مردم, اما آن را بسیار کوچک تشییع جنازه ده یا 12 نفر" لیبرمن افزود عزاداران قادر به گوش دادن به مداحی بر روی تلفن.

لیبرمن گفت: جامعه در لبه چرا که بسیاری از کاربران به تازگی شرکت در اجتماعات بزرگ برای تعطیلات مذهبی فقط قبل از معرفی گسترده جداسازی دستورات توسط مقامات بهداشتی.

که هر روز می گذرد و پس از پوریم جشن لیبرمن گفت: او خدا را شکر.

"بیشتر ما از این تعطیلات و این تعداد در حال رفتن به عنوان من می ترسم آن را شادتر از ما هستند," او گفت:.

مدارس بسته در کبک در مارس 13 و تصمیم گرفته شد به نزدیک کنیسه در 19 مارس ، جامعه است که خواست به دنبال استانی بهداشت عمومی دستورات را به ماندن در خانه و نه در گروه جمع آوری.

"این غیر قابل تصور آن غیر قابل تصور" لیبرمن گفت. "با کمک خدا ما بیش از آن را دریافت امیدوارم در چند هفته آینده و زندگی در یک نقطه خواهد بود قادر به بازگشت به حالت عادی است."

از روز شنبه 48 درصد از کبک COVID-19 موارد گزارش شده در مونترال و شهر را به غرب پایان تلقی می شود یک نقطه داغ برای ویروس.

دکتر Horacio اررودا, Quebec مدیر بهداشت عمومی می گوید مقامات در حال نظارت است که بخشی از شهرستان و پیاده سازی خواهد شد بیشتر اقدامات به عنوان مورد نیاز است.

در ضمن در کبک محبوب, دور شو آخر هفته جوامع محلی مقامات اصرار مردم به دور ماندن.

شهرداران از Mont-Tremblant و Val-David, Que. ساخته شده پس از درخواست بسیاری از مردم — از جمله در خارج از استان بازدید کنندگان — flocked به جوامع آخر هفته گذشته.

Mont-Tremblant, شهردار لوک Brisebois در بیانیه ای گفت که تمام وقایع در حال لغو این آخر هفته و التماس مردم با کلبه یا خانه های کشور برای انتخاب یک محل اقامت و چوب به آن.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"اساس رفت و آمد شما می تواند علاوه بر گسترش آلودگی در Laurentians منطقه و این چیزی است که ما می خواهیم برای جلوگیری از" Brisebois گفت.

کبک خواسته است مردم را به جلوگیری از رفت و آمد از منطقه ای به منطقه برای جلوگیری از پتانسیل گسترش یافته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب