"ما قرار است به انجام است که': بلومبرگ دفاع NYPD جاسوسی از مسلمانان پس از 9/11

بزرگنمایی این تصویر دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ امواج

توسط MINERALNEWS در 9 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ امواج پس از سخنرانی در یک مراسم انتخاباتی در روز پنج شنبه. ریک Bowmer/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ریک Bowmer/AP

مسلمان آمریکایی طرفداران حقوق مدنی و سازمانهای محکوم نظرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ ساخته شده از عمل surveilling مسلمانان در شهر نیویورک زمانی که او شهردار بود.

این آخرین مقاومت بلومبرگ انتخاباتی برای رئیس جمهور ایجاد کرده است که خود سابقه طولانی در چشم های عمومی بیل سابق مواضع و اظهارات.

خود را در حال حاضر-در کنار حمایت از توقف-و-frisk پلیس و استفاده از عدم افشای توافق با زنان ایجاد اختلاف است. بنابراین بیش از حد گذشته نظرات او درباره تبعیض آمیز وام عمل شناخته شده به عنوان "redlining."

در حال حاضر جدید توجه است تبدیل به پشتوانه نظارت از مسلمانان در منطقه شهر نیویورک در پی حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11.

در یک مصاحبه که پخش پنج شنبه در PBS NewsHour بلومبرگ توضیح داد که اداره پلیس نیویورک راز نظارت بر مسلمانان به عنوان یک هوش-جمع آوری تاکتیک بود که بخشی از یک تلاش برای نگه داشتن امریکا امن است.

"ما فرستاده شده به برخی از افسران به برخی از مساجد به گوش دادن به خطبه حضرت سجاد داد" بلومبرگ گفت. "ما بسیار مراقب باشید. و مقامات که در نگاه ما گفت: بله شما انطباق با قانون است. اما ما تا به حال هر قصد رفتن به هر جایی که می تواند از نظر قانونی به اطلاعات زیادی برای حفاظت از این کشور است. ما تا به حال فقط از دست 3000 نفر در 9/11. البته ما قرار است به انجام این کار است."

"وجود امام که علنا در آن زمان خواسته بودند تروریسم" بلومبرگ ادامه داد. "و پس از دوره که در آن شما برم. می کند که اتفاقا این معنی است که همه مسلمانان تروریست هستند و یا همه تروریست ها مسلمان هستند. اما کسانی که پرواز آن هواپیما آمد از خاورمیانه است."

پلیس نظارت برنامه با هدف مکان عبادت ها و مدارس که در آن مسلمانان رایج است. در یک مورد یک افسر مخفی همراه 18 مسلمانان دانش آموزان از کالج شهر نیویورک در یک whitewater قایق سواری در سفر.

این برنامه شد هدف چندگانه دعاوی که منجر به حل و فصل کرد.

دادگاه هرگز اعلام کرد این برنامه به قانونی اما در حل و فصل مناسب نه شهر نیویورک و نه NYPD بستری هر گونه تخلف یا تخطی از قانون است.

NPR رسیده به عصر ایران, کمپین برای پاسخ به این انتقادات اما آنها را بلافاصله پاسخ دهد.

آزادی های مدنی طرفداران سرعت را محکوم کرد فردا نیوز نظرات.

"NYPD به معنای واقعی کلمه نقشه برداری جوامع ما در سراسر سه متحده باعث سیستمیک خود سانسور, بی اعتمادی از هر گونه تعامل با دولت و ناگفته آسیب به جوامع ما" گفت: آمریکایی عرب مدیر اجرایی موسسه مایا بری. "یک قومیت یا ایمان است زمینه را برای اجرای قانون نمي شود."

Gais مدیر ACLU امنیت ملی پروژه همچنین با انتقاد بلومبرگ دفاع از فعالیت های جاسوسی.

"این یک توهین به تلاش برای بازنویسی تاریخ یک قانون اساسی نظارت برنامه که در سمت چپ مسلمانان به خصوص در جوامع رنگ را ویران کرد" شمسی گفت. "از آن زمان شجاع مسلمانان و حامیان آنها را به رفتن به دادگاه قبل از NYPD در نهایت به توافق اصلاحات برای حفاظت از جوامع در نیویورک و فراتر از آن. و هیچ دادگاهی تا کنون گفت که NYPD را تبعیض آمیز نظارت برنامه تحت بلومبرگ قانونی بود."

مسلمان طرفدار است که در تماس با ایسنا به رد برنامه پیوست کسانی که نگران بیش از بلومبرگ نظرات.

مدیر اجرایی Farhana Khera می گوید که هیچ دادگاه فدرال تا کنون تایید برنامه.

"چه اتفاقی افتاد در شهر نیویورک عظیم بود حقوق مدنی نقض که باعث آسیب پایدار به بی گناه بی شماری مسلمانان آمریکایی. شهردار بلومبرگ نیاز به تصحیح رکورد بلافاصله" Khera گفت.

در سال 2018 مقامات شهرستان به حل و فصل بیش از NYPD فعالیت در آن سوی مقامات نیویورک توافق کردند که به اتخاذ "معقول و سخت کوش" اقدامات برای پاک کردن اطلاعات اداره پلیس را به واحد اطلاعات جمع شده بودند.

دو دیگر مناسب نیز حل و فصل مربوط به نظارت منجر به NYPD موافقت خود را برای جلوگیری از راه اندازی تحقیقات بر اساس نژاد ، قومیت ، مذهب و یا با منشا طبیعی است.

شهرک آمد و پس از آسوشیتد پرس برنده جایزه پولیتزر در سال 2012 برای افشای برنامه. در زمان AP را بررسی NYPD را تکذیب کرد برنامه جاسوسی وجود داشته است.

در روز شنبه مصاحبه بلومبرگ ادعا کرد که همان نوع تهاجمی تلاش برای نظارت مردم از یک دین است که تایید شده بود 9/11 هواپیماربایان شده از های مختلف پس زمینه مذهبی است.

"همه مردم آمد و از همان محل و تمام که شد از محل آنها به طور اتفاقی به یک دین" بلومبرگ گفت. "و اگر آنها می شده است یکی دیگر از دین ما را انجام داده ام همین است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن