یمن را تجزیه طلبان به حکومت خودگردان فشار قرارداد صلح

قاهره - یمن پیشرو گروه تجزیه طلب خواهد خود را رها آرمان برای خود حکومت برای پیاده سازی یک متوقف شده صلح با میا

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

قاهره - یمن پیشرو گروه تجزیه طلب خواهد خود را رها آرمان برای خود حکومت برای پیاده سازی یک متوقف شده صلح با میانجیگری عربستان سعودی آن را اعلام کرد اوایل روز چهارشنبه در یک قدم بزرگ به سمت بسته شدن خطرناک شکاف میان متحدان اسمی در هرج و مرج جنگ نیابتی.

نزار Haitham یک سخنگوی جدایی طلبان' جنوبی انتقالی شورای چتر گروه از شبه نظامیان حمایت امارات متحده عربی گفت: جدایی طلبان خواهد داد تا رویاهای خود را از استقلال بر جنوب یمن به دنبال توافق ریاض.

"ما باید دست اهداف ما" گفت: Haitham اشاره کرد که وی تحت فشار شدید از عربستان سعودی و U. A. E. "ما تأیید ادامه و تعمیق مشارکت استراتژیک با عرب ائتلاف است."

قدرت هسته ای امضا شده در پایتخت عربستان ریاض در پاییز گذشته مجموعه صحنه را برای پایان دادن به یک در حال اجرا رقابت بین یمن و ایران و امارات-حمایت جدایی طلبان جنوب. توافق پرتاب شد به بی نظمی در اوایل سال جاری زمانی که جدایی طلبان کنترل ضبط از جنوب شهر بندری عدن موقت صندلی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت اشتعال شدید درگیری در سراسر جنوب یمن و Socotra الجزایر.

عربستان سعودی اعلام کرد در اوایل روز شنبه که آن را به حال پیشنهاد یک طرح برای "سرعت بخشیدن" به مقابله اجرای که خواستار ایجاد یک دولت جدید در عرض 30 روز و انتصاب یک فرماندار جدید امنیتی و مدیر مرکز با توجه به رسمی در حمله عربستان.

در طول جنگ دو دولت های عرب سنی عربستان سعودی و U. A. E. شده اند شرکا در ائتلاف نظامی مبارزه برای سرنگونی ایران-متحد شورشیان شیعه حوثی که در تصرف شمال یمن در سال 2014.

بن بست بین مربوطه یمن متحدان بارها فوران خشونت آمیز بحران تهدید به شکستن ائتلاف به رهبری عربستان سعودی پیچیده و گسترده تر تلاش های صلح برای پایان دادن به پنج سال درگیری که به کشته شدن بیش از 112,000 مردم و مجموعه ای خاموش در جهان, بدترین فاجعه انسانی قرار دارد.

جدید عربستان پیشنهاد میسازد تعهدات شده اند که موانع برای تشکیل یک دولت متشکل از وزرای 24 برابر با نمایندگی برای شمالی ها و جنوبی ها از جمله تجزیه طلبان. آن را نیز می پرسد برای خروج نیروهای رقیب از عدن و flashpoint ولایت Abyan.

طرفين تعهد به یک توافق نهایی هنوز مشخص نیست. اما جنوب انتقالی شورای دستیابی به موفقیت امتیازی که باعث خشم در رسانه های اجتماعی از آن خط به هواداران نشان می دهد جدایی موافقت کرده بود در اصل به عربستان پیشنهاد.

این طرح به یمن نخست وزیر Maeen Abdulmalik سعید دستور به تشکیل یک دولت بیش از ماه آینده. یمن را دولت اجرا صبا خبرگزاری به نام تازه منصوب امنیتی مدیر و فرماندار قم در روز چهارشنبه.

یمن سخنگوی دولت Rajih Badi استقبال عربستان ابتکار عمل و ابراز امیدواری کرد که جدایی طلبان را خوب در وعده خود برای اجرای توافقنامه "از لازم و فوری منافع ملی."

خالد بن سلمان عربستان سعودی معاون وزیر دفاع گفت که تاج شاهزاده محمد بن سلمان را "تلاش موفق شده اند" برای اجرای ریاض معامله "و رسیدن به صلح پایدار ، امنیت و رفاه برای یمن است."

ایجاد روابط حسنه می آید که عربستان سعودی و امارات متحده عربی جنگ اصلی حامیان مالی به دنبال اینچ به دور از هزینه جنگ با شورشیان حوثی که تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر را در آستانه قحطی و حل و فصل را به یک بن بست خونین.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

عربستان سعودی اعلام کرد یک طرفه آتش بس در اوایل سال جاری که به سرعت سقوط کرد اما بیشتر به طور گسترده منعکس شده رو به رشد خود خبري با جنگ. در تابستان گذشته امارات متحده عربی اعلام کرد که پایان دادن به نقش آن در جنگ, اگر چه آن را همچنان به خوب بکار بردن نفوذ از طریق پروکسی مانند گروه تجزیه طلب.

اگر چه معامله به نظر می رسد بعید است که یک گام به سوی صلح پایدار حتی مبهم چشم انداز حل و فصل شد خوش آمدید به یمن را ویران بخش بهداشت و درمان هایش با عمده شیوع کروناویروس و این کشور مواجه شدید کمبود کمک های انسان دوستانه مجبور است که 75 درصد از U. N. برنامه های این کشور برای پایان دادن و یا کاهش عملیات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن