Coronavirus موارد در کالیفرنیا تصویب 2,000. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

کالیفرنیا آمار نقطه عطف دیگری با کروناویروس: بیش از 2000 مورد تایید.

مقامات انتظار می رود این تعداد به افزایش قابل توجهی در میان تهاجمی جدید را هل می دهد برای دریافت بیشتر از افراد آزمایش شده است.

مرگ و میر در حال حاضر در 43 با دو جدید و میر گزارش شده در لس آنجلس. هر دو حالت محلی و اعداد نشان می دهد آن را نه فقط پیر شدن بیمار. از کسانی که آزمایش مثبت در لس آنجلس به عنوان مثال 80 درصد مردم در سنین 18 تا 65 سال و 42 درصد در 18-40 گروه سنی است.

“این ویروس می تواند آلوده مردم از سراسر هیئت مدیره” دکتر باربارا فرر, مدیر L. A. عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت.

تبلیغات

در اینجا اصول اولیه:

بیشتر تعطیلی: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که او بسته است پارکینگ در کالیفرنیا پارک های ایالتی به منظور بازداشتن مردم از تجمع ناخواسته, پخش كردن, رمان coronavirus. می آید پس از بسیاری از شهرستانها و ادارات تعطیل, ساحل, پارکینگ, پارک, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و مناطق تفریحی.

گارد ملی: به گارد ملی کالیفرنیا در روز دوشنبه ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه پرسنل خواهد بود مستقر در سراسر ایالت برای کمک به کروناویروس کمک. به گفته مقامات گارد استفاده می شود صرفا برای اهداف بشردوستانه مانند توزیع مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و همچنین کمک به در بانک های مواد غذایی و همکاری با مقامات در شاهزاده بزرگ کشتی کروز که لنگر انداخت در کالیفرنیا پس از شیوع این ویروس در هیئت مدیره.

سان فرانسیسکو هشدار: سن فرانسیسکو مقامات هشدار داد که افزایش در coronavirus می رود که در عرض یک یا دو هفته و ابراز نارضایتی تصاویری از ازدحام در سواحل و پارک ها در سراسر کالیفرنیا. “بدترین و در عین حال آمده است” سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت Colfax گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

تبلیغات

املاک شناسه: با COVID-19 pandemic بیشتر خفقان تلاش های کالیفرنیا و کشورهای دیگر به موضوع املاک ID مجوز رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او را گسترش Oct. 1 مهلت برای مردم به درخواست برای کارت شناسایی به هیئت مدیره پروازهای داخلی در ایالات متحده است.

کمک به قایقرانی به L. A.: نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت مستقر در سان دیگو اعزام شده است به لس آنجلس و در اینجا باید در روز. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال تعیین شد به کشتی همراه واحدهای بیمارستان به کالیفرنیا در عرض 48 ساعت آینده. دولت در خط به دریافت هشت نفر از این واحدها در مجموع 2000 تخت.

مدارس: لس آنجلس مدارس دولتی را بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 1 در پاسخ به شیوع کروناویروس به عنوان Supt. Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد که Verizon ارائه می کنند دسترسی به اینترنت رایگان برای همه دانش آموزان که در حال حاضر آن را پس از یادگیری می توانید ادامه. Beutner گفت که او مجاز 100 میلیون دلار در هزینه های فن آوری برای کمک به دانش آموزان به عنوان منطقه تلاش برای ارائه آموزش آنلاین برای حدود نیم میلیون دانش آموزان, بسیاری از بدون دسترسی به اینترنت در خانه. این منطقه در حال کار بر روی یک طرح برای توزیع بیشتر رایانه به دانش آموزان و راهنمای دسترسی به Verizon برنامه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme