هنگ کنگ با رهبر انقلاب خارجی منتقدان از استانداردهای دوگانه

پکن - هنگ کنگ رهبر کری لام متهم خارجی منتقدان روز چهارشنبه از نمایش آشکار "استانداردهای دوگانه" در طول حرکت می

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

پکن - هنگ کنگ رهبر کری لام متهم خارجی منتقدان روز چهارشنبه از نمایش آشکار "استانداردهای دوگانه" در طول حرکت می کند و پکن برای تقویت کنترل بر نیمه خودمختار سرزمین است.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در اوایل که کشور او آماده است برای باز کردن درب به تقریبا 3 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان اگر چین enacts یک امنیت ملی قانون برای شهرستان.

پس از مذاکرات با مقامات در پکن لام گفت: چین حق همان آمریکا و انگلیس به تصویب قانون حفاظت از آن امنیت ملی و خارجی انتقاد و تهدید تحریم ها نمی تواند توجیه پذیر باشد. او همچنین گفت: چین مجبور شد تا قدم در سطح ملی به دلیل مخالفت در هنگ کنگ مقننه و در میان منتقدان دولت ساخته شده آن را غیر ممکن است برای انجام این کار به صورت محلی.

"من فقط می توانم بگویم که جامعه بین المللی و برخی از دولت های خارجی اتخاذ شده اند آشکار استانداردهای دوگانه در برخورد با این موضوع و اظهار نظر در این زمینه" لام گفت.

"این است که در داخل مشروع حوزه قضایی هر کشور به تصویب قوانین برای محافظت و حفظ امنیت ملی است. ایالات متحده از این قاعده مستثنی است. انگلستان این قاعده مستثنی است" لام گفت. "پس چرا باید آنها جسم مقاومت در برابر و یا حتی محکوم و خود را تحریم در برابر هنگ کنگ و جمهوری مردم چین برای در نظر گرفتن اقدامات مشابه?"

جانسون گفت: در یک ستون آنلاین منتشر شده توسط جنوب چین صبح پست یک دلار هنگ کنگ, روزنامه که امنیت قانون را محدود کردن آزادی در هنگ کنگ و درگیری با چین تعهدات خود تحت قرارداد خود را با انگلستان هنگامی که آن را در زمان به عقب این مستعمره سابق بریتانیا در سال 1997.

"بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس راه خود را از زندگی — که چین متعهد به رعایت — در معرض خطر است," او نوشت. "اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه رفتن به دور."

چین شوکه بسیاری از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر که آن را اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به تصویب برسانند امنیت ملی قانون برای این شهر که وعده داده شده بود و سطح بالایی از استقلال خارج از خارجی و دفاع در امور.

در پکن سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian تصریح کرد چین اعلام کرده که توافق با انگلستان شناخته شده به عنوان چین و بریتانیا اعلامیه مشترک بود و اساسا باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

"انگلستان تا به حال هیچ حاکمیت حکومت و یا نظارت بیش از هنگ کنگ پس از آن بازگشت (به چینی قاعده)," ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

"بنابراین, انگلیسی, طرف حق ندارد به استناد چین و بریتانیا اعلامیه مشترک به اظهارات غیر مسئولانه در هنگ کنگ امور و دخالت در چین امور داخلی" ژائو گفت.

در نظرات لام به نظر می رسد به توافق برسند گفته او عامل تحت هنگ کنگ قانون اساسی آن مینی قانون اساسی با وجود منتقدان گفت: چین مقننه استفاده بسیار مشکوک زمینه قانونی برای دور زدن هنگ کنگ مقننه در حرکت رو به جلو با قانون امنیت.

زودتر فشار برای تصویب قانون امنیت کنار گذاشته شد و پس از عظیم هنگ کنگ تظاهرات خیابانی علیه آن در سال 2003. اما پکن به نظر می رسد به از دست دادن همه صبر پس از ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته که چین گفت: تلاش برای تقسیم قلمرو کردن از بقیه از چین است.

ایستاده کمیته ملی چین مردم را, کنگره می تواند با تصویب این قانون در اواخر این ماه و یا در پایان ماه اوت تحلیلگران گفته اند.

حدود 350000 دلار هنگ کنگ شهروندان نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه میراث دوران استعمار و 2.5 میلیون نفر دیگر واجد شرایط برای درخواست آنها جانسون گفت: در ستون خود. صف های طولانی تشکیل داده اند در DHL پیک ادارات در این شهرستان پس از اعلام به عنوان عجله مردم برای درخواست و یا تمدید کنند BNO گذرنامه.

جانسون انعکاس زودتر اظهارات وزرای کابینه گفت که اگر چین تحمیل امنیت ملی قانون بریتانیا اجازه می دهد دارندگان BNO گذرنامه به باقی می ماند برای 12 ماه در یک تجدید پذیر اساس و آنها را عطا حق کار قرار دادن آنها در یک مسیر ممکن به تابعیت انگلستان.

"این مقدار خواهد بود به یکی از بزرگترین تغییرات در ما ویزا سیستم در تاریخ بریتانیا" جانسون نوشت و اضافه کرد: "من امیدوارم که آن را نمی خواهد آمد به این."

BNO دارندگان گذرنامه در حال حاضر می توانید اقامت در انگلستان تنها تا شش ماه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این قانون امنیت همچنین ملاقات با سوزش انتقاد از ایالات متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: هفته گذشته که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل خواهد بود و محروم از آن ترجیحی تجارت و بازرگانی وضعیت.

به طور جداگانه در روز چهارشنبه در هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ به نام رهبران در اروپا به مخالفت با امنیت ملی قانون گفت: این کارائی "یک کشور دو سیستم" چارچوب وعده داده شده به نیمه مستقل خاک چینی.

ونگ گفت که پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تحریم ها در هنگ کنگ در هفته گذشته حرکت باید نگه داشته شود برای ساخت یک "اتحاد جهانی برای ایستادن در هنگ کنگ است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن