استرالیا کاهش نرخ به رکورد پایین 0.5% برای مبارزه با ویروس تاثیر

کانبرا استرالیا - بانک مرکزی در روز سه شنبه کاهش نرخ بهره خود را توسط یک چهارم از یک درصد به رقم 0.5% در پاسخ

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

کانبرا استرالیا - بانک مرکزی در روز سه شنبه کاهش نرخ بهره خود را توسط یک چهارم از یک درصد به رقم 0.5% در پاسخ به شوک اقتصادی جدید کروناویروس.

کاهش در بانک مرکزی استرالیا در نشست ماهانه برای اولین بار از اکتبر و چهارم از ماه ژوئن. اعلام شد ساعت قبل از رهبران مالی و بانک مرکزی فرمانداران از دیگر عمده صنعتی سازمان ملل برنامه ریزی برای برگزاری یک تلفنی به بحث در مورد راه هایی برای مقابله با این بحران است.

بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو گفت: هیئت مدیره تصمیم گرفت به "برای حمایت از اقتصاد به عنوان پاسخ آن را به جهانی شیوع کروناویروس."

"Coronavirus اتحاد تیره و ابر آلود کوتاه مدت چشم انداز اقتصاد جهانی و به این معنی است که رشد اقتصاد جهانی در نیمه اول سال 2020 خواهد بود پایین تر از آنچه که قبلا انتظار" لاو در بیانیه ای گفت.

قبل از COVID-19 شیوع رکود در اقتصاد جهانی آغاز شده است که در سال 2018 به نظر می رسد, آینده به پایان رسید, او گفت:.

"این است که خیلی زود به بگویید چگونه مداوم اثرات coronavirus خواهد بود و در چه نقطه اقتصاد جهانی خواهد شد بازگشت به بهبود مسیر" لاو گفت.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه در روز دوشنبه پیش بینی است که اقتصاد "به شدت به هم پیوسته با چین" مانند استرالیا خواهد رنج می برند بیشتر این ویروس مرتبط رکود اقتصادی جهانی . سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی است که COVID-19 شیوع بیماری را کاهش می دهد استرالیا رشد اقتصادی نیم درصد به 1.8 درصد در سال جاری.

لاو گفت: در سال گذشته او می خواهد به استفاده از کاهش نرخ بهره به اقتصاد در حال رشد به اندازه کافی سریع به فشار نرخ بیکاری را به 4.5%. نرخ بیکاری در حال حاضر نشسته در 5.3%.

استرالیا و بانک مرکزی برای اولین بار پس از بانک خلق چین به سهولت سیاست های پولی برای مقابله با خرید اینترنتی از شیوع ویروسی می آید و آن را به عنوان رهبران مالی و بانک مرکزی فرمانداران آماده به بحث در مورد اقدامات مشابه بعد, جمعه, اشاره, Shane الیور از آمپر سرمایه است.

دیگران "از جمله تغذیه می شوند همه در همان جهت به عنوان او گفت:" در یک تفسیر.

نرخ در حال حاضر بسیار پایین است که برخی از استرالیا خواهد پرداخت پایین ترین نرخ وام مسکن از اوایل 1950s, او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب