افغانستان: حملات کشتن 14 غیر نظامی 9 شبه نظامیان

کابل - افراد مسلح 11 نفر در دو حمله در افغانستان گفته است که پنج شنبه ها در امان خشونت است که همچنان به طاعون

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

کابل - افراد مسلح 11 نفر در دو حمله در افغانستان گفته است که پنج شنبه ها در امان خشونت است که همچنان به طاعون جنگ-shattered ملت است.

با توجه به وزارت کشور سخنگوی طارق آرین در اولین حمله تعداد نامعلومی از افراد مسلح با هجوم به یک مسجد در ولایت پروان در شمال پایتخت کابل در اواخر روز سه شنبه کشته شدن هشت نمازگزاران و زخمی شدن چندین نفر دیگر.

در دومین حمله نیز در اواخر روز سه شنبه مردان مسلح در شرق ولایت خوست مورد حمله یک خانواده از بازگشت به خانه از یک مسجد در نزدیکی, کشته شدن سه برادر آرین گفت. در حملات افراد مسلح از صحنه فرار کرد.

هیچ کس مسئولیت هر دو حمله اما طالبان بی درنگ رد دخالت. گروه دولت اسلامی که شده است به طور فزاینده ای فعال در افغانستان پس از درد و رنج میدان جنگ ضرر و زیان به دولت و نیروهای ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان آن طالبان رقبا انجام داده است حملات مشابه در گذشته است.

واشنگتن سرزنش است برای هفته گذشته وحشتناک حمله به یک بیمارستان زایمان در کابل که به کشته شدن 24 نفر از جمله دو نوزاد.

در پروان آموزی شاهکار سخنگوی والی گفت: پلیس در حال بررسی این حمله که او به نام "جنایت علیه بشریت است."

مساجد نیز مکرر از حملات. در ماه اکتبر گذشته است که مسئولیت انفجار بمب در یک مسجد در ولایت هلمند که ناشی از سقف به سقوط, کشته شدن 62 نفر و زخمی شدن 36 نفر دیگر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب