ایتالیا و آلمان و آمریکا به دنبال لیبی آتش بس پس از مصر تهدید

رم - ایتالیا و آلمان و ایالات متحده تحت فشار قرار دادند دوشنبه برای آتش بس و د-تشدید تنش ها در لیبی پس از یک ا

توسط MINERALNEWS در 2 تیر 1399

رم - ایتالیا و آلمان و ایالات متحده تحت فشار قرار دادند دوشنبه برای آتش بس و د-تشدید تنش ها در لیبی پس از یک اخطار توسط مصر که این امر مداخله نظامی اگر ترکی-حمایت از حمله نیروهای استراتژیک شهر سرت.

وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio و همتای Heiko Maas گفت: پس از مذاکرات در رم که یک آتش بس فوری داده شده مصر تهدید. Di Maio, نیز نامیده می شود برای سریع نامگذاری جدید U. N. فرستاده و قوی اجرای ملل تحریم تسلیحاتی در لیبی.

"اگر ما برای جلوگیری از ورود سلاح و یا شدت آنها را کاهش می دهد, ما قادر خواهد بود برای کاهش پرخاشگری از لیبی طرفین در این درگیری" Di Maio گفت.

رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah ال-Sissi هشدار داد بیش از آخر هفته که هر گونه حمله به سرت یا داخلی Jufra پایگاه هوایی ترکیه-حمایت نیروهای وفادار به U. N. حمایت ضعیف دولت در طرابلس را به مقدار عبور از "خطوط قرمز"است.

او گفت: مصر می تواند مداخله نظامی با هدف حفاظت از خود غربی مرز با کشور نفت خیز و آوردن ثبات — از جمله ایجاد شرایط برای آتش بس.

این طرابلس مبتنی بر دولت رد ال-Sissi نظرات به عنوان یک "اعلام جنگ" در حالی که مقامات در شرق استقبال حمایت خود را.

ملی ایالات متحده آمریکا در شورای امنیت در عین حال خواستار از سرگیری لیبی طولانی تاخیر سیاسی در مذاکرات است.

"ایالات متحده به شدت مخالف تشدید درگیری نظامی در لیبی — در همه طرف. ما مصرانه از طرفین متعهد به آتش بس و از سرگیری مذاکرات فورا" آن است.

ارتش آمریکا ژنرال استفان تاونسند فرمانده ایالات متحده آفریقا فرمان ملاقات روز دوشنبه در طرابلس مبتنی بر نخست وزیر Fayez Sarraj در لیبی سرمایه با توجه به بیانیه ای از سازمان ملل حمایت دولت است.

در این جلسه که با حضور سفیر ایالات متحده در لیبی ریچارد نرلند و دیگر مقامات طرابلس مورد بحث های اخیر تحولات نظامی ایالات متحده در تلاش برای ایجاد ثبات در لیبی و مبارزه با گروه های تروریستی بیانیه ای گفت:.

این وزیر امور خارجه آلمان گفت: مصر تهدید نشان داد که افزایش تنش ممکن بود و آن را "همه فوری تر به توافق بر سر یک آتش بس کن."

Di Maio بخشی گفت: ایتالیا آماده شد به ارائه حتی بیشتر سهم به یک نیروی دریایی و هوایی ماموریت برای به اجرا درآوردن ملل تحریم تسلیحاتی در لیبی گفت: این بسیار مهم خواهد بود و حتی پس از آتش بس امضا شده است.

"در روزهای آینده ما خواهد شد که مذاکرات با لیبی احزاب سعی کنید به جلو را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است امضای آتش بس" Di Maio گفت. "حتی یک بار وجود دارد یک آتش بس و من فکر می کنم این (تحریم تسلیحاتی) ماموریت خود ادامه خواهد داد مهم است چرا که به خصوص با یک آتش بس و ما مجبور به محدود کردن ورود سلاح در لیبی است."

ایتالیا است که به ویژه نگران آن است که هر گونه تشدید درگیری ها را از بند باز کردن امواج بیشتر از مهاجران بر روی قاچاقچیان قایق رهبری برای, ایتالیایی, سواحل. Coronavirus اضطراری در سخت-آمار ایتالیا ریشه ورود خود را, اما ترس مقامات که اعداد تورم خواهد شد دوباره با بهداشت و درمان اضطراری کاهش و بازگشت به دریای مدیترانه بشر دوستانه کشتی نجات.

لیبی شده است در آشفتگی از سال 2011 زمانی که جنگ داخلی سرنگون زمان دیکتاتور Moammar Gadhafi بود که بعدا کشته شد. این کشور پس از تقسیم بین رقیب دولت در شرق و غرب هر یک از حمایت گروه های مسلح و دولت های خارجی.

شرقی بر اساس نیروهای تحت خلیفه Hifter حمله به سعی کنید به طرابلس در ماه آوریل سال گذشته است. Hifter را به نیروهای مورد حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه در حالی که طرابلس-متفقین شبه نظامیان هستند با کمک قطر و ایتالیا و ترکیه است.

طرابلس مبتنی بر نیروهای با ترکیه حمایت دست بالا را در جنگ در اوایل این ماه پس از تصرف پایتخت فرودگاه, همه اصلی ورود و خروج به شهر و رشته ای از کلید شهرهای نزدیک خبر داد. آنها را تهدید به بازپس گرفتن سرت که می تواند اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن کنترل میدان های نفتی و امکانات در جنوب که Hifter تصرف در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از تهاجم خود در طرابلس.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

AP خبرنگاران Samy Magdy در قاهره و دیوید رو به افزایش در برلین کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب