COVID-19 موارد همچنان به افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده

بزرگنمایی این تصویر سلامت کارگر قرار می دهد بینی سواب نمونه به یک لوله در یک چادر در یک COVID-19 تست

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

سلامت کارگر قرار می دهد بینی سواب نمونه به یک لوله در یک چادر در یک COVID-19 تست سایت در سنت جان خوب کودک و خانواده مرکز در لس آنجلس. والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ

برای پنجمین روز متوالی وجود دارد بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده و عفونت نیست و نشان داده شده است نشانه هایی از به طور قابل توجهی کاهش با توجه به COVID پیگیری پروژه. بیش از 145,000 نفر در کشور فوت کرده اند از ویروس و بیش از 4,000,000 مردم آلوده شده اند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

جدید روزانه موارد در حال افزایش در 46 متحده است. در میان آنها کالیفرنیا که گزارش آن بالاترین تعداد واحد-روز مرگ و میر در روز پنج شنبه. در ایندیانا وجود دارد 934 موارد جدید و 11 مرگ و میر در روز شنبه و مونتانا گزارش بالاترین روزانه تعداد موارد در روز شنبه با 224 مورد جدید.

لوئیزیانا گزارش بیش از 2000 مورد جدید, 29 مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان 15 روز جمعه به تنهایی نلا گزارش شده است. در مجموع بیش از وجود دارد 103,000 موارد و 3,600 مرگ و میر در کشور با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت. در پاسخ به افزایش, رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز تمدید فاز دو دولت را برای بازگشایی یکی دیگر از 28 روز.

"روشن است که COVID زنده است و به خوبی در لوئیزیانا و به عنوان ما می بینیم بیشتر مردم تست مثبت و بستری در بیمارستان های ما به سادگی آماده برای حرکت به مرحله بعدی و سهولت محدودیت بیشتر به عنوان کسب و کار باز به طور گسترده ای" ادواردز در بیانیه ای گفت.

می سی سی پی کشور دیگری تجربه یک چشم انداز مثبت از موارد اعمال یک ماسک قیمومیت بر روی چندین اضافی شهرستانهای بالای اصلی 13 استان ها که در حال حاضر ماسک حکم این هفته است. روز شنبه وزارت امور خارجه را دیدم 1,434 موارد جدید و 17 جدید مرگ و میر. در مجموع دولت بیش از 49,000 موارد و 1400 مرگ و میر.

"ما هنوز در وسط ما دردناک ترین دوره COVID-19 به تاریخ" می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز جمعه گفت با توجه به سان هرالد. "ما باید به سرعت برای جلوگیری از گسترش ما سیستم مراقبت های بهداشتی از تبدیل شدن به غرق."

بیش از 24 ساعت گذشته وجود داشته است نزدیک به 2000 موارد اضافی در آلاباما. در حال حاضر وجود دارد بیش از 76 ، 000 موارد در دولت و 1400 مرگ و میر با توجه به آلاباما وزارت بهداشت.

با توجه به لاس وگاس را نقد کنید مجله, نوادا, فقط به حال خود مرگبارترین هفته از ویروس. در مجموع وجود داشته است 41,816 موارد و 732 مرگ و میر در کشور, با توجه به, نوادا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

آریزونا گزارش بیش از 3,700 جدید COVID-19 موارد و 144 مرگ و میر بیشتر در روز شنبه. به طور متوسط در دولت دیده می شود برخی از کاهش در تعداد موارد پس از خوشه در ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de