کریستوفر نولان را Sci-Fi, Thriller, 'شعار' به طور نامحدود به تعویق افتاد

فیلمهای که هالیوود شمارش بود به پرش شروع COVID-تاخیر در تابستان فیلم فصل نخواهد بود متلاشیکننده بلوک در هر زما

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399

فیلمهای که هالیوود شمارش بود به پرش شروع COVID-تاخیر در تابستان فیلم فصل نخواهد بود متلاشیکننده بلوک در هر زمان به زودی. کریستوفر نولان در فیلم علمی-تخیلی شعاردر اصل اعلام جولای 17, باز و تحت فشار قرار دادند پشت دو بار در حال حاضر حذف شده است از Warner Bros نسخه تقویم در یک ضربه عمده به فیلم شرکت کنندگان.

"ما خواهد شد به اشتراک گذاری جدید سال 2020 تاریخ انتشار imminently برای شعارکریستوفر نولان را کاملا اصلی و ذهن دمیدن ویژگی" گفت: برادران وارنر رئیس Toby Emmerich, در بیانیه ای.

مدیر نولان — که فیلم های پرفروش زمان آغاز دونکرک و بتمن شوالیه تاریکی سه گانه ساخته اند میلیاردها دلار بر روی صفحه نمایش بزرگ — شده است و مصمم است که خود را از $200 میلیون هیجان انگیز خواهد بود چادر-قطب که خواهد نگه دارید تا تابستان سینما در چادر.

زمانی که تئاتر زنجیر رو باز او گفت: شعار را جمعیت. اما آن را به عنوان روشن شد که تئاتر زنجیره ای نخواهد بود به طور کامل باز توسط این آخر هفته گذشته باز تاریخ شروع به سرخوردن اول جولای 31, سپس به اوت. 12 و در حال حاضر به عنوان هنوز نامشخص در تاریخ بعد از این سال.

این برادران وارنر بیانیه در ادامه می گویند این استودیو خواهد بود نه دادن شعار یک "سنتی جهانی روز-و-تاریخ انتشار" — صنعت-صحبت می کنند برای باز کردن همه بیش از این سیاره در یک بار — هر چند که مشخص نیست چه غیر سنتی آزادی ممکن است مانند نگاه

گمانه زنی ها در صنعت فیلم است که استودیو ممکن است سعی کنید اکران شعار در خارج از کشور. نولان در فیلم های پرفروش تمایل به انجام دو سوم از کسب و کار خود را در خارجی در مناطق و برخی از عمده بازارهای خارجی در حال بازگشایی به عنوان دولت دریافت coronavirus تحت کنترل از جمله کره جنوبی و ژاپن و چین و برخی مناطق اروپا.

آنچه در جعبه دفتر grosses ممکن است در نگاه پراکنده در اینجا و آنجا انتشار حدس و گمان است. در چین و کره جنوبی سینما باید بازگشایی با سختگیرانه اجتماعی فاصله پروتکل و کمتر نمایش روزانه اجازه می دهد تا برای تمیز کردن اضافی از تئاتر. صنعت عامل در گفتن 30 درصد از ظرفیت را نمی خواهد تبدیل بسیاری از جعبه دفتر ،

که نیز درست خواهد بود در تئاتر در ایالات متحده, که در آن نه کاملا یک پنجم از این کشور multiplexes در حال حاضر باز برای کسب و کار و تعداد بسیار کمی از کسانی که در مناطق شهری است. این امر می تواند بی سابقه ای به اکران اصلی فیلم و نه بازی در نیویورک و لس آنجلس در آخر هفته باز اما...بسیاری از چیزهایی هستند بی سابقه ای در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de