چرا مسابقه Coronavirus واکسن بستگی دارد همکاری جهانی

بزرگنمایی این تصویر یک پژوهشگر آثار در تشخيص مشکوک COVID-19 موارد در بلو هوریزونته, دولت, از, میناس

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک پژوهشگر آثار در تشخيص مشکوک COVID-19 موارد در بلو هوریزونته, دولت, از, میناس گرایس, برزیل, در مارس 26 سال 2020 است. داگلاس Magno /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
داگلاس Magno /خبرگزاری گتی ایماژ

این روزها به نظر می رسد هر لقمه خبر خوب در مورد کوروناویروس واکسن می فرستد امید — و بازار — افزایش.

واقعیت این است که توسعه و تولید یک واکسن فوق العاده فرایند پیچیده — که به شدت متکی بر همکاری جهانی می گوید: Prashant Yadav, یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی.

Yadav می گوید همکاری لازم است برای تعدادی از دلایل. برای یکی "فقط حفاظت از جمعیت ایالات متحده نمی تواند به اندازه کافی برای ما به رزومه جهانی سفر و تجارت" او می گوید.

پس از آن وجود دارد موضوع ساده تدارکات. فرض کنید آمریکا محققان قادر به کشف واکسن, قطعات یدکی, قطعات و مواد تشکیل دهنده است که می تواند به تولید آن آمده همه از یک زنجیره تامین جهانی.

همکاری نیز راه را برای ایالات متحده به پرچین خطرات خاص خود "در نظر است که موثر ترین واکسن اول می گوید:" Yadav. "آن را به خوبی ممکن نیست که ایالات متحده واکسن بنابراین همکاری جهانی کمک خواهد کرد که در تمام آن سه جبهه."

Yadav که کار کرده است در سراسر جهان برای بهبود مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین با صحبت همه چیز در نظر گرفته شده در روز چهارشنبه در مورد مسابقه برای واکسن. در اینجا نکات برجسته از گفتگو.

چگونه است که در ایالات متحده انجام می دهند در این واکسن ،

بنابراین اولین چیزی که من فکر می کنم ما باید برخی از دانشمندان برای تولید واکسن و واکسن تولید و به دنبال در تمام این رمان سیستم عامل در اینجا در ایالات متحده ... جایی در امتداد راه ما عقب نشینی در همکاری جهانی است که ممکن است ما در برخی از راه. و پس از آن من فکر می کنم وجود دارد همچنین تلاش های قرار داده در محل — یکی یکی از قابل توجه است که یک مکان عمومی/خصوصی مشارکت که سلامت و خدمات انسانی اعلام کرد یک هفته و یا پس پیش به فن آوری های جدید برای سرنگ و واکسن ظروف که از بین بردن زنجیره تامین جهانی از برخی از فشارها در شیشه ویال.

بنابراین برخی از چیزهایی که در حال حرکت هست به خصوص وقتی که می آید به چیزهایی که ساخت دانشمندان و دانشمندان بالینی کنترل. چیزهایی که در مورد مطمئن شوید که ما در دیپلماسی جهانی است که کار چیزهایی که در مورد مطمئن شوید که ما با این کار در یک چند جانبه هماهنگ شیوه کسانی هستند که من فکر می کنم ما می بینیم برخی از کمبود.

ممکن است که چند کشور جهان که در حال کار بر روی این اعلام خواهد شد موفق واکسن در حدود همان زمان ؟

بنابراین من فکر می کنم آنچه به منزله موفقیت آمیز واکسن تا حدودی مبهم و فازی مناسب است ؟ منظورم این است که ما ممکن است موفق واکسن در حس که آن را آماده برای استفاده است گسترده در سطح جامعه برای پیشگیری در کشور, اما ما ممکن است زودتر واکسن که بیشتر از ما کوچکتر جمعیت گروه کنترل شیوع بیماری و یا قابل اجرا فقط در گروه های سنی خاص ، بنابراین من فکر می کنم آنچه که به احتمال زیاد رفتن به اتفاق می افتد این است که ما می خواهم که تعدادی از واکسن ها با کمی تغییر اثر مشخصات فنی در اطراف همان زمان و پس از آن خواهد شد یک سوال که واکسن می کند جهانی همگرایی دایره در اطراف و یا فراموش کشور و نظام سلامت شروع به توجه به یک یا دو عنوان نسبت به همه تقلا برای دریافت یک واکسن. که تعیین خواهد کرد که آیا این ظرفیت تولید می تواند بیشتر توزیع شده و یا می خواهد آن را به همه نسبت به یک واکسن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن