در شرق تگزاس مرگ جورج فلوید به ارمغان می آورد فعالیت به یک منطقه از نادر اعتراض

بزرگنمایی این تصویر ساکنان محلی را در یک نور شمع افروزی به افتخار جورج فلوید در هوستون, جمعه, ژوئن 8

توسط MINERALNEWS در 25 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

ساکنان محلی را در یک نور شمع افروزی به افتخار جورج فلوید در هوستون, جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در هوستون. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک گی/AP

جنبش حقوق مدنی تا حد زیادی گذشت شرق تگزاس در سال 1950 و 60. امروز بیش از نیم قرن بعد از آن وجود دارد باقی می ماند کمی سنت اعتراض در منطقه — بخشی از کشت و زرع کشور در دوران برده داری و اندک تجربه با سازماندهی.

هوستون دروازه ورود به شرق تگزاس و با عزاداری برای جورج Floyd این گذشته این شهر برای چند ساعت کوتاه حداقل شد تمرکز از یک جنبش ملی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

در حال حاضر سازمان در سراسر منطقه وسیع هستند و قصد در ساخت مطمئن شوید که صدای خود را همچنان شنیده می شود. هر Black Lives Matter و دیگر سازمان ساخت در اینجا خواهد شد در ساخت و ساز جدید.

نشانه هایی از این انرژی جدید شده است به طور پیوسته در حال رشد در شرق تگزاس پس تصویری پدید آمده نشان سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت در 25 مه منجر به مرگ او در سن 46.

در روز شنبه قبل از فلوید را دفن معترضان تجمع در Bergfeld پارک در شهر تایلر حدود 200 مایلی شمال هوستون. همبرگر بودند پخت و پز در کوره با چرخش آشپز در حالی که یک فنری خانه بود تندرست دور با کودکان داخل تقلید از پدر و مادر خود شعار "نه عدالت بدون صلح است."

در وسط پارک نشسته یک آمفی تئاتر بزرگ. روی صحنه بود این تجمع سازمان که می رود به نام آبی است. نگران امنیت خود را و او نمی خواست به او بدهد و نام خانوادگی. او عینک یک بیمارستان ماسک یک جلیقه ضد گلوله که آمد به زانو خود را. او برگزار شد و میکروفون را در یک دست و یک بلند گو حرف زدن در دیگر.

"من بسیار هیجان زده می شود در اینجا امروز من هم کمی نگران," او می گوید. "اما این چیزی است که این مبارزه است که در مورد مبارزه از طریق درد مبارزه از طریق ترس. چون من انجام داده بودن می ترسم من از دیدن برادران و خواهران من اینکه می ترسم."

شایعات از تهدیدات علیه آبی زندگی – به طور خاص است که او خواهید بود به ضرب گلوله در مرحله بعد فورا رفت واز پشت به او. او سعی کردم به توضیح به جمعیت چگونه او را تحت تاثیر قرار شده است.

"من از طریق رفته hella احساسات این هفته است. من رفتم از نزدیک افتخار ایستاده در خیابان, زیرا من می دانم آنچه من به آن معتقدم. سپس من رفتم از همه دریافت کردن خیابان در پیاده رو, ما نیاز به امن است. من تا به حال اعضای خانواده به من بگویید من مبارزه یک مبارزه من را درک نمی کنند. اما ما را در درک این," او می گوید. "من درک می کنم."

جمعیت را تشویق می کردند اما آن را تمام شده است بیش از حد برای آبی. احساسات خود غرق او و او در سمت چپ این مرحله قادر به دریافت یک کلمه دیگر.

سابقه تبعیض

وجود سابقه طولانی در شرق تگزاس از سفیده قتل سیاه افرادی که جرات به منظور بالا بردن دست خود را در برابر تبعیض است. و در حالی که این درست Jim Crow در حال حاضر مرده تبعیض نژادی زنده و سالم است.

در میان کسانی که در حضور در پارک بود Amori Mitchell, 31, یک پرستار با مدرک کارشناسی ارشد خود را.

"ما در اینجا در واقع به دلیل آن است که زمان برای یک تغییر می گوید:" میچل. "و جورج فلوید آخرین نفس احساس در سراسر جهان به دلیل کافی است که واقعا به اندازه کافی. ما شده اند در برخورد با مرگ و میر ناشی از خشونت پلیس به درست بودن هدف فقط برای اینکه سیاه و سفید است."

به عنوان او صحبت می کند Mitchell صدای آرام است اما می لرزد با آرام خشم.

"من رفتن به مدرسه. من تمام این آموزش و پرورش است. و من سفید همکار باعث می شود 10 دلار بیشتر از یک ساعت از من. من را مجبور به انجام نیمی از چیزهایی که در طول شیفت. شما نمی توانید شروع به IV را نمی توانید در قرعه کشی خون, اما شما قادر به دریافت 10 دلار بیشتر از یک ساعت و شما قادر به مسئول از من است."

بزرگنمایی این تصویر

کارن Thomason راهپیمایی علیه خشونت پلیس در Henderson County Courthouse مربع در شرق تگزاس شهر آتن است. Lee Hancock/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lee Hancock/NPR
بزرگنمایی این تصویر

والتر Lundy مشت-برجستگی یک معترض در Henderson County courthouse in Athens, Texas. Lee Hancock/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lee Hancock/NPR

ضرب میچل داستان هزار بار و سپس دوباره توسط 143 سال به پایان بازسازی و فرهنگ سفید برتری نشان داد.

سازماندهی اعتراضات و تظاهرات و راهپیمایی در هر نقطه است یک صعود دشوار اما در چند مکان است که آن را به عنوان سخت به عنوان آن را در شرق تگزاس.

در تابستان 1998 در جاسپر تگزاس 49 سال, James برد جونیور بود که راه رفتن به خانه یک شب هنگامی که سه مرد در یک وانت که او می دانست که ارائه شده به او را به خانه ببر. در عوض آنها را برد به یک پاکسازی در جنگل او را ضرب و شتم و سپس زنجیر او را به کامیون دردسر کشیده و او را سه مایل را در تاریکی جاده های کشور است. زمانی که آنها انجام آنها را برداشت برد در بدن و سمت چپ آن را در مقابل یک همسایه آفریقایی-آمریکایی کلیسا.

قتل یک اکو از شرق تگزاس تاریخچه زمانی که مجازات مردان سیاه و سفید بود و تروریسم داخلی از روز خود را.

و به این ترتیب تصویر از ایالت مینه سوتا از یک افسر پلیس با زانو خود را پس از جورج فلوید را گردن زده است مردم به عمل در اینجا در یک اقدام بی سابقه در راه است. از تایلر به جاسپر آتن به Sulphur Springs, هزاران نفر از سیاه پوستان سفید پوستان و اسپانیایی ها معترض هستند.

یک تغییر رویکرد

در دو شهر کلیسای مسیح در تکسارکنا ماشین پارک شده بودند به تازگی در ردیف روبرو کلیسا مانند یک درایو در فیلم. در پیاده رو کر بود و زیر یک چادر و منبر ، کشیش دیوید واتکینز, 33, یکپارچه حاوی کلمه از خدا و عدالت اجتماعی است.

واتکینز می گوید در تکسارکنا سیاه کلیسا را تا کنون بدست نمی درگیر خیلی با تظاهرات.

"وجود دارد یک دوگانگی در رویکرد" او توضیح می دهد. "تفاوت نسل های قدیمی تر و شما می دانید دیدگاه های خود را از ما چگونه باید ادامه و نسل جوان و چشم انداز ما از ما چگونه باید اقدام کرد. وجود دارد سرسخت قطع ارتباط بین این دو من فکر می کنم."

بزرگنمایی این تصویر

Aylin Sozen یک اعتراض سازمان در شهر Texarkana. دیوید واتکینز یک کشیش در شهر می گوید وجود یک شکاف در چگونه و نسل جوان در این شهرستان با رویکرد فعالیت. وید Goodwyn/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
وید Goodwyn/NPR

واتکینز میگوید سیاه و سفید شبان و دیگر رهبران سیاه و سفید در اینجا باید متمرکز بر اعمال نفوذ روابط خود را با سیاستمداران و تلاش برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. واتکینز نیز می گوید: در کلیسا COVID-19 یک تهدید عمده به جماعت آنها را با احتیاط از اعتراض کردند.

"یکی از چیزهایی که من فکر می کنم بسیاری از افراد احساس می گوید:" واتکینز "است که این جنبش در حال حاضر برای افراد جوان را نگه دارید. و ما در حال حاضر انجام می شود و کار ما است. ما در حال حاضر شده است از طریق این. و هیچ چیز تغییر کرده است."

هنوز هم سیاه کلیساها در تکسارکنا باید پول در حالی که معترضان و خود سازمان در حال تراشیدن. این یک نقطه است که از دست داده است در واتکینز که می گوید: او تصمیم گرفت به جلو و با هم یک جلسه با عمده آفریقایی-آمریکایی شبان در تکسارکنا و معترضین و سازمان خود بودجه.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب