پلیس شیکاگو: خشونت قطره بعد از 2 واحد نورد

شیکاگو شده است وجود دارد کاهش در قتل و حوادث تیراندازی در شیکاگو از این شهر نیروی انتظامی راه اندازی دو واحد ب

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

شیکاگو شده است وجود دارد کاهش در قتل و حوادث تیراندازی در شیکاگو از این شهر نیروی انتظامی راه اندازی دو واحد با هدف مبارزه با خشونت اسلحه و حصول اطمینان از تظاهرات ها و دیگر رویدادهای نمی محول به هرج و مرج, پلیس گفت:.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون گفت: "پیشرفت ناچیز" ساخته شده در این بخش تلاش به ساقه تفنگ خشونت است. وجود دارد سه قتل بیش از آخر هفته در مقایسه با 12 و هشت قبلی دو تعطیلات آخر هفته و بیش از 17 ژوئیه چهارم آخر هفته براون گفت: در یک کنفرانس خبری.

از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا نیمه شب یکشنبه اداره ثبت 39 دهیم. که در مقایسه با 41 قبلی آخر هفته 50 آخر هفته قبل از آن و 87 طولانی در طول روز استقلال آخر هفته.

"ما سراسر شهر بود تیم مستقر یکشنبه برای اولین بار بعد ... کمک پوشش مناطق بیشتر است که باید دیده خوشه در جرایم خشونت آمیز" براون گفت. در حالی که تظاهرات صورت گرفت, در این شهر بیش از آخر هفته هیچ یک از آنها را به خشونت تبدیل شد, او گفت:.

جامعه ایمنی تیم از حدود 300 افسران مستقر شد به مناطقی که دیده می شود یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در سال جاری در این شهرستان در غرب و جنوب به طرف قهوه ای گفت:. این واحد متشکل از حدود 250 افسران نامیده می شود بحرانی Incident Response Team. کسانی که افسران باید با دریافت آموزش در کنترل جمعیت و 1 اصلاح مسائل و مستقر شدند به تظاهرات و راه پیمایی در اطراف شهرستان. در آینده که واحد نیز مستقر می شود به رویدادهای مهم مانند جشنواره های موسیقی و طعم و مزه از شیکاگو که لغو شده اند, در این سال با توجه به همه گیر.

او گفت: توسعه این مهم Incident Response تیم است به خصوص مهم است زیرا به این معنی افسران نمی خواهد نیاز به منحرف شود از جوامع خود را به پلیس تظاهرات و راهپیمایی.

"هر بار که ما را مجبور به تخلیه منابع ما برای تظاهرات مردم در سمت غرب و جنوب جانبی رنج می برند," او گفت:.

براون گفت که او امیدوار است این مهم Incident Response تیم کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد عمومی در افسران. طولانی گرفتار یک میراث از نیروی بیش از حد و نژادپرستی پلیس شیکاگو بخش تلاش برای متقاعد کردن ساکنان به آن اعتماد کافی به جلو آمده با اطلاعات برای کمک به حل قتل و دیگر جرایم خشونت آمیز.

واحد است نه یک "غربت strike force," او گفت:. از جمله واحدهای انتقاد شده است در گذشته برای اینکه بیش از حد تهاجمی و یک منحل شد پس از برخی از افسران خود را متعهد سرقت و تهاجم. اعضای این واحد جدید را به جای شرکت هر هفته در حوادث مانند نماز محافل مواد غذایی درایوهای COVID-19 منابع توزیع و سایر رویدادهای اجتماعی براون گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب