زنان دارو و سرقت از مردان آنها در رستوران مجلل, پلیس می گویند

کارآگاهان در جستجوی دو آنها می گویند سرقت گران قیمت, ساعت از یک جفت از مردان آنها می خواهم به ملاقات ساعت قبل در یک منحصر به فرد لس آنجلس رستوران.

زنان که پلیس می گویند 20 تا 30 سال, ملاقات, مردان, در حالی که آنها ناهار خوری در غرب هالیوود رستوران حدود 9:30 p. m. Oct. 28. هر چهار بعد از بازگشت به یکی از مردان خانه در 6500 جلوگیری از لیندنهورست خیابان.

زمانی که آنها وارد خانه زنان مخلوط مشروبات الکلی که هر دو مردان نوشید, پلیس گفت:.

یکی از زنان شرح داده شده توسط پلیس به عنوان داشتن موهای بور و بودن 5-پا-3-5-پا-5 ماند در داخل خانه با یکی از این مردان است. دیگر کاری شرح داده شده توسط پلیس به پوشیدن یک کلاه گیس و داشتن خالکوبی قلب و پروانه ها در معده او بیرون رفت و با انسان دوست. در برخی از نقطه, او رفت و داخل به استفاده از دستشویی.

تبلیغات

هنگامی که زن نمی بازگشت, مردی که رفته بودم بیرون رفت و به بررسی و کشف هر دو رفته بودند و دوست خود دراز کشیده بود ناخودآگاه در طبقه پایین اتاق خواب, پلیس گفت:.

تصویری از صفحه حلقه دوربین نشان داد زنان در حال اجرا پابرهنه از خانه.

دو ساعت مچی گم شد از خانه, پلیس گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست چقدر این ساعت ارزش هستند.

امدادگران در پاسخ به این خانه و در زمان ناخودآگاه به یک بیمارستان که در آن او بود ذکر شده در جدی اما شرایط با ثبات پلیس گفت:.

تبلیغات

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با پلیس لس آنجلس Det. مانی Pedroza در (213) 486-6940. ناشناس نکات می توان به کارگردانی Crime Stoppers در (800) 222-8477.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de