بومی عفونت های رشد آهسته در میان برزیل آژانس پاسخ

سائو پائولو - به عنوان COVID-19 رسیده از راه دور بومی زمین در برزیل آمازون سازمان دولتی مسئول حفاظت از مردم بو

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

سائو پائولو - به عنوان COVID-19 رسیده از راه دور بومی زمین در برزیل آمازون سازمان دولتی مسئول حفاظت از مردم بومی خار خواستار عمل به جای تمرکز بر راه انداختن جنگ ایدئولوژیک با توجه به عوامل از نهاد خود و دیگران است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro را تکرار و ترویج توسعه وسیع آمازون برای ماه باعث بومی فعالان مشاهیر و عوامل بر روی زمین به صدای زنگ. در صورت گسترش بیماری همه گیر آنها هشدار می دهند انفعال است به اندازه کافی برای از بین بردن بسیاری از مردم بومی.

آسوشیتد پرس صحبت به چهار عوامل است که کار با مردمان بومی در دورترین رسد از برزیل و آمازون و آنها به اتفاق آرا در نتيجه گيری: بنیاد ملی هند شناخته شده به عنوان FUNAI است به سختی انجام هر کاری برای هماهنگی و پاسخ به یک بحران است که می تواند تلفات گروه های قومی.

وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای عوامل که وارد بومی سرزمین و یا ملاقات با مردم بومی در شهرستانها. ضرورت مانند نفت سفید و بنزین در تامین کوتاه مدت هستند. مواد غذایی تحویل فقط در شروع آخرین هفته — یک ماه پس از مردم بومی بودند دستور به ماندن در روستاهای خود و باقی می ماند بسیار ناکافی است.

پس از همه گیر شروع شده و ترس در مورد آسیب پذیری مردم بومی زندگی می کنند که دور از مراکز بهداشت شهری و که جمعی از سبک زندگی ارائه آنها را مستعد ابتلا به swift انتقال است.

حداقل 88 مردم بومی که در حال حاضر مرده از COVID-19 در آمازون با توجه به شمارش توسط سازمان بومی APIB که شامل وزارت بهداشت آمار و ارقام و اطلاعات از رهبران محلی. این تعداد به احتمال زیاد بالاتر به دلیل بیمارستان ها اغلب استفاده نمی بيماران بومی نام وقتی که اعتراف به آنها را.

به عنوان مردم بومی آغاز شده تسلیم شدن به coronavirus FUNAI تمرکز بود و در جای دیگر با توجه به آنتونیو کارلوس Bigonha که ریاست دادستانی مسئول بومی امور. او گفت: هند آژانس پاسخ بوده است "متخلف lax ناکافی" انعکاسی از Bolsonaro باز حمایت از جذب است.

"محیط COVID-19 است تا قبر به دلیل ادغام به تنهایی بد است اما در زمینه یک بیماری همه گیر است که نسل کشی" Bigonha گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

CIMI یک کاتولیک که در دفاع از حقوق محیط زیست را محکوم FUNAI سیاست های شکست برای حفاظت از مردم بومی. FUNAI اخراج بازگشت, حمله به آنچه آن را به نام "سوسیالیستی سیاست های عمومی" اجرا شده از سال 2003 توسط چپ حزب کارگران که از آن نگهداری می شود ساخته شده مردم بومی وابسته به رفاه.

"این نیست ... سوسیالیستی طرح گفت:" Bigonha. "این فقط یک تفسیر از حقایق تاریخی: ما به تصویب رسید integrationist سیاست در آغاز قرن 20 و آن را تقریبا انجام دور با مردم بومی."

برزیلی, عکاس, Sebastião Salgado, معروف برای کار خود را با قبایل بومی تدوین یک مانیفست هشدار از تهدید قریب الوقوع به مردم بومی و دعوت از دولت برزیل به اقدام برای حفاظت از آنها. آن درو از 245.000 امضا کنندگان از جمله Paul McCartney, Meryl Streep, کارگردان پدرو آلمودوار و مدل Gisele Bündchen.

FUNAI پاسخ سریع بود: آن بازگشت عکس سلگدو گرفته بود از Korubo مردم در جدا Javari دره در نزدیکی مرز پرو همراه با یک بیانیه توصیه سلگدو حراج آنها را به خرید مواد غذایی و محصولات بهداشت شخصی و تمیز کردن محصولات برای مردم بومی.

FUNAI گفت: AP در یک ایمیل و پاسخ آن به تصویب رسید "تمام اقدامات در رسیدن به آن" در مبارزه با این بیماری همه گیر. آن گفت: این توزیع 45,000 مواد غذایی کیت و بیش از 200 ، 000 اقلام حفاظت شخصی در سراسر کشور بدون شکستن آن را با منطقه و دیگر 40,000 مواد غذایی کیت شد به زودی.

عوامل بر روی زمین از جمله سه استخدام FUNAI گفت یک داستان متفاوت است. آنها صحبت کرد به AP به شرط ناشناس ماندن برای ترس از عذاب پس از چند مقامات در Bolsonaro دولت اخراج شدند و یا reassigned پس از صحبت با خبرنگاران.

هیچ رهبری از بالا و درخواست های ارسال شده به FUNAI ستاد در برازیلیا بدون جواب برای هفته گفتند.

بالا Solimoes منطقه در نزدیکی برزیل مرز با کلمبیا از برزیل بالاترین COVID-19 میزان مرگ و میر. تنها بیمارستان با هواکش یک مرکز نظامی در تبتینگا در مرز تنها 13 از ریه ماشین آلات وزارت بهداشت گفت.

حاوی ویروس از اواسط ماه مارس FUNAI عوامل باید گفت گروه های بومی آنها باید به جلوگیری از هر کسی از ورود به سرزمین خود و مسدود کردن جاده ها و رودخانه ها در نزدیکی جوامع خود.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

اما تا زمانی که وجود ندارد به اندازه کافی مواد غذایی کیت تحویل قبایل نمی خواهد ماندن در سرزمین خود به ماموران گفت. کمی کشاورزی ممکن است زمانی که رودخانه ها سیل بالا Solimoes و بالا Negro مناطق و اکثریت قریب به اتفاق فروش و یا تجارت آنها چه ماهی و شکار.

در بالا Solimoes خانه را به برخی از 76,000 مردم بومی تنها شش نفر از 350 گروه های قومی دریافت 1,300 مواد غذایی کیت از طریق هفته گذشته با توجه به یک عامل دخیل در عملیات. که بیشتر آسیب دیده FUNAI اعتبار عامل گفت.

FUNAI را Rio Negro منطقه ای هماهنگ, Auri اولیویرا گفت: مشکل اصلی نبود کمبود مواد غذایی, اما مردم بومی سفر به شهرهای مجاور برای دریافت اضطراری coronavirus کمک نقدی از دولت است. او گفت: مواد غذایی کیت تاخیر به علت نرمال "بوروکراسی" و آنها را شروع کرده اند پس از رسیدن.

"غذا کیت کمک خواهد کرد که حفظ مردم بومی در روستاهای" او نوشت: در متن پیام. "ما را ببینید اگر آنها می آیند به شهر دوباره به دلیل وجود خواهد داشت یک چرخه جدید از رفاه پرداخت."

در حالی که برخی از مواد غذایی کمک های اولیه ورود این کافی نیست: یک رهبر قبیله ای در بالا Solimoes منطقه گفت: از طریق تلفن جمعه روستای خود را دریافت مواد غذایی کیت برای تنها 90 از آن بیش از 700 خانواده.

برزیل و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که سخت ضربه شهرهای تبتینگا و سن گابریل دا کچیرا دریافت کمک برخی از در روز دوشنبه. یک بیمارستان در تبتینگا کردم یکی دیگر از 10 هواکش و 15000 ماسک در میان موارد دیگر. واحد دیگر در سائو گابریل دا کچیرا دریافت هشت هواکش و 11 مراقبت های بهداشتی حرفه ای هستند که از برازیلیا.

برزیل کاستی ها در مبارزه با این بیماری همه گیر در آمازون هستند نگرانی همسایگان خود. رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو اعزام ارتش به مرز خود را با برزیل پس از افزایش COVID-19 موارد است. در مورد 8000 مردم بومی زندگی می کنند در نزدیکی مرز کلمبیا شهر Leticia که در آن موارد را به ضرب گلوله در هفته های اخیر.

پرو مهر و موم شده خود را در مرز با برزیل در ماه مارس است. در برزیل کنار یک عامل گزارش coronavirus رسیده Javari دره منطقه از راه دور ویژه در عکس FUNAI بازگشت به Salgado, نشان دادن Korubo مردم نما با نیزه, قایقرانی در رودخانه و حمل یک کشته خوک خرطوم دراز مالایا از طریق جنگل.

این Javari دره خانه را به بزرگترین غلظت از جدا مردمان بومی در جهان از جمله 10 گروه با توجه به FUNAI. بیمارستان در نزدیکی Javari را جدا قبایل به سر می برند گفت: یکی FUNAI که ارائه یک استارک هشدار: اگر ویروس بازدید سخت تر سقوط خواهد بود ،

___

Biller گزارش از ریو دو ژانیرو.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب