با شروع بهار در پنجشنبه را قوی تر خورشید تعقیب دور coronavirus?

حکم دیوان عالی عدالت لوئیس براندیس یک بار گفت: — در زمینه های مختلف — که نور خورشید بهترین ضد عفونی کننده. بها

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398

حکم دیوان عالی عدالت لوئیس براندیس یک بار گفت: — در زمینه های مختلف — که نور خورشید بهترین ضد عفونی کننده.

بهار می رسد در روز پنج شنبه با اعتدال بهاری در نیمکره شمالی و اعتدال پاییزی در نیمکره جنوبی. بهار به معنی ماه های آینده خواهد شد از ویژگی های قوی تر از نور خورشید است. پس از پنج خورشید قوس سراسر آسمان را ادامه خواهد داد به بالاتر صعود تا قله با انقلاب تابستانی در ژوئن 20.

la-me-spring-equinox_Artboard 5.jpg

مسیر ظاهری خورشید به عنوان مشاهده شده از سطح زمین در نیمکره شمالی است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

خواهد شد و بیشتر به نور مستقیم خورشید و درجه حرارت گرمتر از بهار و تابستان کمک به روشن کردن جدید کروناویروس که مسئول COVID-19 همه گیر?

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت مطمئن امید ، "به نظر می رسد مانند آوریل, شما می دانید که در تئوری هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود — من امیدوارم که درست او گفت:" در ماه فوریه است.

اما حقیقت این است دلیل آن است که به طور کامل ویروس جدید, هیچ کس واقعا نمی داند.

درست است که در فصل بهار, آنفولانزا, ویروس ها و انواع دیگر از coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع اغلب فراموش محو به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

"اما ما نمی دانیم که چه این ویروس در حال رفتن به انجام" Fauci گفت: اعضای کنگره در جلسه هفته گذشته است. "ما باید فرض کنیم که آن را به بدتر و بدتر و بدتر است."

تبلیغات

بیماری های عفونی دیگر کارشناسان توافق کردند که ما فقط باید صبر کنید و ببینید.

"در این مرحله ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس به درک چگونه آن را به رفتار در طول زمان," دکتر گفت: Pritish Tosh, یک متخصص بیماری های عفونی در کلینیک مایو در روچستر, Minn.

سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که ویروس است که باعث COVID-19 آلوده مردم در همه قاره ها به جز قطب جنوب. آن را می توان در تمام مناطق جهان از جمله کسانی که با گرم و مرطوب آب و هوا.

جدید کروناویروس منتشر شده است در نیمکره جنوبی که در آن تابستان را تبدیل به پاییز در روز پنج شنبه. استرالیا گزارش شده بیش از 500 مورد و پنج مرگ و میر در طول فصل تابستان در حالی که برزیل گزارش کرده است بیش از 300 مورد و یک مورد مرگ.

این یک افسانه است که یکی دیگر از کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی یا سارس شیوع در سال 2003 خود را در آن رفت که آب و هوا رو گرم تر با توجه به مارک Lipsitch, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

"سارس نمی میرند از علل طبیعی" Lipsitch اخیرا نوشت. "در آن کشته شد بسیار شدید مداخلات بهداشت عمومی" مانند جداسازی افراد آلوده و quarantining کسانی که در تماس با آنها.

آن را نیز آسان تر برای شناسایی سارس بيمار عفونی بیشتر است زیرا آنها بیمار بودند در یک بسیار متمایز راه او نوشت. در مقابل, جدید کروناویروس است گسترش حامل که هنوز مشخصه سالم; در این صورت مردم به خوبی به اندازه کافی برای اقامت در خارج از بیمارستان در حال بازی در یک نقش کلیدی در coronavirus' انفجاری گسترش یافته است.

اگر چه ما نمی دانیم که چه اثر آن را بر روی ویروس, ما می تواند در این واقعیت است که زمستان را بهار که می رسند یک روز در اوایل سال جاری به دلیل جهش در روز است.

تبلیغات

la-me-spring-equinox_Artboard 6.jpg

زمین کج در محور آن است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

گرم بهار و تابستان روزها فکر را تحت تاثیر قرار آنفلوانزا در راه های مختلفی:

• افرادی که به صرف زمستان بسته در داخل خانه در محله های نزدیک با دیگران در نهایت رفتن به خارج که در آن آنها کمتر به احتمال زیاد برای تنفس هوایی مشترک با کسی که آلوده شده است.

• نور خورشید ترویج بدن سنتز ویتامین d با دیگر روز و نور خورشید بیشتر مردم خواهد شد که افزایش سطح این است که به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را.

• هوا گرمتر می توانید نگه داشتن رطوبت بیشتر. که خوب نیست برای ویروس مانند آنفلوانزا که ترجیح می دهند سردتر و خشک کن شرایط به منظور گسترش یافته است. بهار روز به احتمال زیاد گرمتر و شاید بیشتر مرطوب.

آیا این عوامل — و یا دیگران را تحت تاثیر قرار این دوره از COVID-19 همه گیر باقی مانده است دیده می شود.

در ضمن بهترین مشاوره با توجه به COVID-19 مثل همیشه به رعایت بهداشت عمومی اقدامات توصیه شده توسط مقامات محلی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب