استارباکس بسته بیش از 2000 فروشگاه در چین در میان شیوع کروناویروس

در یک عکس گرفته شده در مارس مشتریان لذت بردن از نوشیدنی های خود را در یک استارباکس در پکن. ایالات متحد

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

در یک عکس گرفته شده در مارس مشتریان لذت بردن از نوشیدنی های خود را در یک استارباکس در پکن. ایالات متحده بر اساس زنجیره ای قهوه به عنوان تصمیم گرفت به بیش از نیمی از فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین به علت شیوع کروناویروس. Ng هان Guan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Ng هان Guan/AP

استارباکس به طور موقت بسته و بیش از نیمی از فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین به عنوان شیوع کروناویروس اتحاد رسید از طریق کشور مؤثر هزاران نفر از مردم.

استارباکس مدیران روز سه شنبه به نام ویروسی شیوع یک "بسیار پیچیده وضعیت" و اضافه کرد که این شرکت بسته آن مکان در چین در جهت مقامات دولت محلی و همچنین به عنوان "فعالانه" برای محدود کردن گسترش ویروس در میان کارگران و مشتریان.

"فوری ما تمرکز بر دو اولویت های کلیدی در چین" مدیر عامل کوین جانسون گفته تحلیلگران بر درآمد تماس بگیرید. "اول مراقبت از سلامت و رفاه همکاران و مشتریان در فروشگاه ما. دوم: بازی در یک نقش سازنده در حمایت از بهداشت محلی مقامات و رهبران دولت به عنوان کار می کنند شامل coronavirus."

چین یک کلید به سرعت در حال رشد بازار برای استارباکس و بسیاری از شرکت های دیگر که در حال شروع به دیدن یک تاثیر از وقوع و اقدامات است که مقامات چینی تحمیل کرده اند در پاسخ از جمله یک مستند از شهرهای متعدد با دهها میلیون نفر از ساکنان.

زنجیر دیگر مانند مک دونالد و KFC نیز بسته شدن فروشگاه. مک دونالد است که انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در شنبه هنگامی که آن را در گزارش سه ماهه خود را درآمد. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: شرکت بسته شده است یکی از فروشگاه های خرده فروشی.

"بسیاری از فروشگاه ها که باقی می ماند باز هم کاهش می یابد ساعت های عامل" کوک گفت. "ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی و اغلب عمیق تمیز کردن فروشگاه های ما و همچنین انجام حرارت چک برای کارکنان."

استارباکس مدیر عامل شرکت جانسون گفت که او پیش بینی کرده بود افزایش مالی شرکت پیش بینی برای سال در سهشنبه, اما نمی خواهد انجام این کار در حال حاضر "با توجه به پویا وضعیت اتفاق می افتند با کوروناویروس." چین دومین بازار برای استارباکس که تا به حال تقریبا 4,300 فروشگاه ها وجود دارد در پایان 2019.

در یک شرکت درآمد انتشار در پنج شنبه, استارباکس گفت: "در حال حاضر ما بسته اند بیش از نیمی از فروشگاه های ما در چین و در ادامه به نظارت و اصلاح عامل ساعت از تمام فروشگاه های ما در بازار در پاسخ به شیوع کروناویروس."

مقامات چینی می گویند که افزایش موارد به سرعت در حال گسترش coronavirus در هفته های اخیر به بیمار بیش از 4500 نفر از روز شنبه با بیش از 100 مرگ و میر. بیشتر موارد گزارش شده در خارج از چین از جمله در استرالیا و فرانسه و کانادا و آمریکا

در ایالات متحده پنج مورد تأیید شامل افرادی که به تازگی از سفر به ووهان, چین, کانون شیوع. در یک کنفرانس خبری سهشنبه, بالا, مقامات بهداشتی آمریکا تصریح کرد که این بیماری — در حالی که جدی نیست و در حال حاضر تهدیدی برای آمریکایی ها عادی است.

NPR شانون باند و ریچارد هریس کمک به این گزارش.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن