آن را امن و در عین حال برای دریافت فیزیکی خود را و یا یک دندانپزشکی?

بزرگنمایی این تصویر روال امتحانات فیزیکی — مانند این یکی در قبل از همه گیر روز — درگیر کمتر دستکش و

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

روال امتحانات فیزیکی — مانند این یکی در قبل از همه گیر روز — درگیر کمتر دستکش و ماسک و دیگر اقدامات ایمنی. امروز دفاتر پزشکان و بیمارستان ها در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها و مطب های دندانپزشکی در برخی از مکان ها در سراسر ایالات متحده شروع به باز کردن در حال حاضر به صورت روتین مراقبت های پیشگیرانه است که به تعویق افتاده بود در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما هنوز هم بیماران تعجب: آن را امن برای رفتن ؟

مایکل LeVasseur یک مدعو استاديار گروه اپيدميولوژي و آمار زيستي در دانشگاه درکسل در فیلادلفیا می گوید: بسیاری از دوستان و اعضای خانواده شده است و از او درخواست که سوال همراه با دیگر نمایش داده شد در مورد این بیماری همه گیر. بنابراین بسیاری از سوالات که او هم قرار دادن دو یوتیوب به سعی کنید به آدرس آنها را در یک بار.

LeVasseur را به طور کلی توصیه این است که با پزشک خود تماس بگیرید — بهترین توصیه برای شما هنوز هم ممکن است متفاوت باشد بسته به وضعیت شما و جایی که شما زندگی می کنند. اما او می گوید که اعتماد به نفس است که پزشکان که در حال پذیرش بیماران خواهد شد تمیز کردن دفاتر خود را به طور منظم و در نظر گرفتن سایر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نیل گلدشتاین در دانشگاه درکسل و Aimee Palumbo در دانشگاه تمپل هر دو اپیدیولوژی مصرانه تعدادی از اقدامات احتیاطی خاص که نگران بیماران می تواند درخواست پزشکی و دندانپزشکی کارکنان در مورد زمانی که برنامه ریزی قرار ملاقات:

  • آیا کارکنان و بیماران پوشیدن ماسک در همه زمان ها?
  • آیا کارکنان به اندازه کافی ماسک و تجهیزات حفاظتی?
  • آیا محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می تواند در یک اتاق انتظار?
  • در حال کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19?
  • چگونه اغلب کارکنان تمیز کردن اتاق انتظار و دفاتر ؟
  • اگر شما نمی می تواند شما را به حمل و نقل عمومی در حالی که نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم و شستن دست های خود را قبل و بعد از آن?

بسیاری از ادارات و بیمارستان ها باز کردن back up به صورت انتخابی و روال قرار ملاقات های پزشکی در منطقه فیلادلفیا برجسته دیگر اقدامات آنها در حال حاضر مصرف بیش از حد مانند غربالگری بیماران از طریق تلفن یک یا دو روز پیش از انتصاب برای هر نشانه ای از بیماری, برای چک کردن تب در بیمارستان ورودی و آزمایش بیماران برای COVID-19 جلوتر از روش.

برای بسیاری از معاینات معمول تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای شروع به گرفتن مراقبت های پیشگیرانه دوباره باید آسان Palumbo می گوید: "افرادی که در بالاترین خطر COVID یا نتایج ضعیف از COVID هستند و همچنین آنهایی که ... در حال رفتن به نفع بسیاری نیز از این روال مراحل بنابراین ما باید به رسمیت شناختن که این چیزها هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد. بهتر است برای درمان چیزی است که دیر یا زود پس از آن است که هنوز هم مهم است برای ادامه مراقبت از خود را حتی در حالی که این جریان است."

نیل فیشمن, یک متخصص بیماری های عفونی و افسر ارشد پزشکی در بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا می گوید که به طور کلی کمتر از بیماران شده است در آینده به دفاتر پزشکی با روال مشکلات پزشکی است. که نگرانی او.

"ما می دانیم COVID-19 آیا درمان سرطان COVID-19 آیا درمان بیماری های قلبی," او می گوید: "به طوری که بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از مردم که از ترس به روال مراقبت های بهداشتی یا برای شرایط موجود و یا به صورت ... که هنوز تشخیص داده نشده شرایط.

"این مهم" فیشمن می افزاید: "برای مردم به [منظم] امتحانات فیزیکی به زنان معاینات به ماموگرافی و colonoscopies و به خصوص عکس های آنفولانزا در طول فصل سرما و آنفلوانزا."

"ما دیده می شود که یک جهان بدون واکسن به نظر می رسد," او می گوید. "به نظر می رسد این بیماری همه گیر است که ما در حال تجربه — و آن را حتی بیشتر ویرانگر اگر ما شاهد عود واکسن-بیماری های قابل پیشگیری زیرا مردم اجتناب از مراقبت های بهداشتی از ترس."

برخی از که اجتناب از مراقبت است که باید ادامه یابد در حال حاضر اتفاق افتاده است. یک گزارش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه گذشته نشان داد یک قطره واکسن در میان کودکان در سن 2 یا جوان در میشیگان در طول بیماری همه گیر در مقایسه با دوره مشابه در چند سال گذشته است.

"مشاهده کاهش در پوشش واکسيناسيون ممکن است ترک فرزندان جوان و جوامع در معرض خطر قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند سرخک" نویسندگان نوشتن. "اگر پوشش واکسیناسیون سرخک از 90%-95% (سطح مورد نیاز برای ایجاد گله ایمنی) است به دست آورد شیوع بیماری سرخک می تواند رخ دهد."

در همان زمان می توان آن را دشوار است به صحبت کردن با بیماران در مورد آینده را برای روال قرار ملاقات. در مه 27 تحریریه در مجله پزشکی JAMA: طب داخلی دیوید عش یک استاد پزشکی و سلامت, سیاست در دانشگاه پنسیلوانیا می نویسد که "بزرگترین چالش در کمک به بیماران احساس امنیت است که انجام این کار در راه است که به خودی خود ترسناک است."

"بیمارستان ها باید با توجه به چگونه آنها ممکن است درک شود به اطمینان حاصل شود که آنها نه سهوا ترساندن و دور بیمارانی که به آنها نیاز" عش می نویسد.

فیشمن در پن پزشکی موافق است.

"مردم نگران هستند زمانی که آنها در حال بازدید از پزشکان یا دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی; اضطراب رفتن به همیشه بیشتر افزایش تغییراتی که COVID-19 الزامی در حال حاضر," او می گوید. "من همیشه سعی کنید به فکر می کنم در مورد چگونه یک بیمار احساس — چگونه مادرم را احساس می کنم — اگر آنها را دیدم کسی که راه رفتن در اتاق با ماسک و محافظ صورت در چرا که نه آنچه شما به طور معمول تجربه می کنند."

فیشمن است در واقع صحبت به مادرش که دارای یک بیماری مزمن و به طور خلاصه بستری در آغاز همه گیر در مورد اینکه آیا او باید به روال پیگیری بازدیدکننده داشته است. او می گوید: او می رود به کسانی که قرار ملاقات — اما او به خرید مواد غذایی برای کاهش خطرات او ممکن است روبرو می شوند وجود دارد.

وجود دارد برخی از روش های است که می تواند عملا یا فقط به تعویق افتاده است. جفری Jahre, یک متخصص بیماری های عفونی در سنت لوک و دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان در بیت لحم و معاون ارشد پزشکی و علمی می گوید درمانگران فیزیکی در سنت لوک شده اند از دیدن خیلی بیشتر بیماران تقریبا.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا منتشر شد دستورالعمل کلی برای اعضای خود در ماه مه نشان می دهد مجازی بازدیدکننده داشته است برای بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به شدت بیمار از یک COVID-19 عفونت و یا کسانی که نگران هستند در مورد بستری و مراجعه به خصوص اگر جایگزین برای یک بازدید مجازی است که بدون مراقبت در همه.

بسیاری از مطب های دندانپزشکی در حال باز کردن در فیلادلفیا می گوید دیوید Tecosky یک دندانپزشک در این شهرستان هر چند بسیاری از آنها هنوز موفق به بازگشت به انجام رویه لوازم آرایشی و بهداشتی مانند استفاده از سفارشی روکش برای پوشش جلو از رنگ آمیزی و یا سون دندان.

Tecosky می گوید که او دو ماه یا بیشتر پرونده ها و قرار ملاقات و شروع به دوباره دیدن بیماران برای معاینات پیشگیرانه و همچنین به عنوان روش اورژانس برای درمان عفونت دندان های شکسته یا که می تواند منجر به درد و مشکلات غذا خوردن. او توصیه می کند تماس با دندانپزشک خود را اگر شما از دست رفته یک قرار ملاقات در ماه های اخیر به دلیل همه گیر برای دیدن اگر آن زمان را برای شما بیش از حد به reschedule.

در حالی که یک دندانپزشک ممکن است برنامه ریزی شده اند 10 نفر یک روز قبل از همه گیر Tecosky اشاره می کند که نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر با های مختلف اجتماعی فاصله اقداماتی را که باید به حساب گرفته همراه با جدید نیاز به تغییر لباس و دیگر وسایل حفاظتی شخصی بین بیماران. Tecosky در حال حاضر می پوشد hairnets برای مثال که او قبل از همه گیر.

دفاتر خود را نیز اضافه شده جدید دیگر اقدامات برای حفاظت از کارکنان و بیماران — مانند پلاستیک صفحه نمایش در مقابل میز فاصله بیشتر بین اتاق انتظار, صندلی ها و پرده ها در منطقه عملیاتی. CDC تا دقیق تر راهنمایی برای دندان تنظیمات.

Tecosky می گوید او و کل تیم شده اند مصرف بيماران تلفن سوالات در هفته های اخیر و بیماران خواستار شده اند و تمایلی به بازگشت برای قرار ملاقات.

"حتی اگر دندانپزشکی شناخته شده است به یک محل که مردم گله به رفتن به این دلیل که آنها عشق را به ما پیدا کردن که بیماران نه لغو قرار ملاقات و یا ... گفت: "من نمی خواهم به در آمده' و یا 'صبر کنید تا شش ماه" یا " من قصد دارم به صبر کنید تا وقتی این همه عبور می کند.'"

با این حال او می گوید او انتظار دارد همه گیر تولید خواهد شد تغییرات پایدار چگونه دندانپزشکان عمل. برای یک چیز, ماسک استفاده می شود که هزینه $10 در حال حاضر هزینه $30. در اوایل بیماری همه گیر او می گوید: تا به حال برای قرار دادن بسیاری از کارکنان خود را از شش یا هفت نفر در موقت کردند چرا که این کار تنها مجاز به ارائه مراقبت های فوری در ابتدا. همه آنها پشت در محل کار در حال حاضر Tecosky می گوید اما این دفتر است که تنها حدود 20 درصد از پول به دست آورده در قبل از همه گیر نیوز — به مراتب کمتر از میزان مورد نیاز برای پوشش هزینه های سربار. همه دندانپزشکان او می گوید: حفظ خواهد کرد تلاش برای کشف کردن راه برای رسیدن بیماران به مراقبت از آنها نیاز دارید اما آن می تواند به معنای افزایش هزینه های.

آلن یو گزارش در فضا, علم و نوآوری برای WHYY در فیلادلفیا که در این داستان در اصل به نظر می رسد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب