سیاتل پرستاران صرفه جویی برای ماسک برای ایمن ماندن در همه گیر شدن خطوط

بزرگنمایی این تصویر مریم آسیاب دیرین بخش مراقبت های پرستار, احساس, پاسخ به کروناویروس در سیاتل بیمار

توسط MINERALNEWS در 1 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

مریم آسیاب دیرین بخش مراقبت های پرستار, احساس, پاسخ به کروناویروس در سیاتل بیمارستان شده است اتفاقی. او نگرانی های رو به رشد تعداد بیماران را پایمال ويژه در روزهای آینده. خواهد سنگ/برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خواهد سنگ/برای NPR

در سراسر واشنگتن سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان caseload از coronavirus بیماران رشد می کند و ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی در تامین کوتاه مدت هستند — و پرستاران توسل به راه حل سعی کنید به ماندن بگیرید امن.

وندی شاو یک پرستار مسئول برای اتاق اورژانس در سیاتل می گوید او در بیمارستان و دیگران قفل شده اند تا تجهیزات مهم مانند ماسک و ماسک برای اطمینان از آنها را اجرا کنید.

شاو است که عملا دروازه بان و در حال حاضر مورد نیاز برای اجرا از طریق یک لیست از سوالات که هر کسی که می آید به گرفتن یک ماسک: "آیا شما با استفاده از آن ، چه بیمار است ؟ چه روش؟"

"من تبدیل به یک "زندانبان" به یک معنا از این ماسک" او می گوید.

"ما در حال حاضر به یاد بگیرند که چگونه به کار با کمتر, و چگونه به خوبی جانشین منابع که به ما می گوید:" شاو.

برای شاو وجود دارد بسیار شخصی استرس رانندگی او را به مراقب باشید. او به دیابت نوع 1 و بنابراین پسر جوان خود را که باعث می شود او را در معرض خطر عوارض اگر او بودند به توان و حذف.

"من برای تمیز کردن مثل من هرگز تمیز قبل از. من بیش از حد آگاه از آنچه لمس می کنم که خار در برابر من می گوید:" شاو. "ما فکر می کنم در مورد این همه زمان ها است. من هر روز از خواب بیدار بدون تب یا سرفه یک پیروزی است برای من."

در برخی از بیمارستان ها پرستاران و پزشکان می گویند آنها گفته می شود که بر خلاف پروتکل استاندارد دفع پس از تنها استفاده از آنها باید سعی کنید برای تمیز کردن و استفاده مجدد از آنها N95 ماسک.

در همین حال دفتر ستاد در دفتر مرکزی شرکت از مشیت سنت جوزف سلامت از افتتاح یک ad-hoc کارگاه آموزشی که در آن آنها در حال مونتاژ ماسک صورت و سپر خود به خود به تقویت منابع است.

کارکنان مشیت سنت جوزف سلامت مونتاژ چهره سپر در سیستم مراقبت های بهداشتی مقر در رنتون واشنگتن برای تقویت تامین تجهیزات حفاظت فردی در نزدیکی بیمارستان. دیوید Solheim/مشیت سنت جوزف سلامت پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید Solheim/مشیت سنت جوزف سلامت

"در هر زمان داده شده ما روز به دور از در حال اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی می گوید:" ملیسا Tizon با مشیت سنت جوزف سلامت.

Tizon می گوید آنها در حال حاضر تحویل 500 سپر چهره به مشیت وابسته به بیمارستان در سیاتل و اورت بشویید. و برنامه ریزی برای شروع دوخت ماسک در روزهای آینده.

برخی از پرستاران و حتی جمعیت منابع ماسک.

بابی Habdas یک پرستار ICU در سوئد مرکز پزشکی بیمارستان محلی دیگر سیستم در زمان برای Facebook برای درخواست کمک از جامعه خود است.

"من هرگز فکر نمی کردم که ما لزوما انجام این کار می گوید:" Habdas.

پست خود را به دست آورد مقدار زیادی از توجه و او در حال حاضر جمع آوری بیش از یک صد ماسک برای به اشتراک گذاشتن با همکاران.

"راستش آن مرا شوکه کرد و آن را واقعا به من لمس آن را بسیار قدردانی," او می گوید.

فوران یک نقطه روشن اما Habdas شگفتی که چرا پرستاران را مجبور به صرفه جویی برای تامین علاوه بر وظایف خود را به طور منظم.

"وجود دارد یک احساس ترس و وحشت نه تنها در خارج بلکه در داخل در داخل بیمارستان می گوید:" Habdas.

او می گوید: صرف وقت به دنبال منابع در طول شیفت کمک نمی کند با استرس در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. بیماران در حال حاضر در حال مرگ از بیماری در منطقه با حداقل 74 COVID-19 مرگ و میر ثبت شده در پنج شنبه بعد از ظهر.

بزرگنمایی این تصویر

برای مقابله با کمبود ماسک, سیاتل, پرستار بابی Habdas خواسته برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی. جامعه پاسخ با بیش از یک صد ماسک و ارائه می دهد برای کمک به مراقبت از کودکان و دیگر چالش های پیش روی پرستاران است. خواهد سنگ/برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خواهد سنگ/برای NPR

سالی Watkins, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن و انجمن پرستاران می گوید: پرستاران هستند که مجبور به انجام با کمتر.

"آنها در حال محافظت شده در سطح است که آنها باید" می گوید Watkins.

واتکینز امیدوار است این منطقه به دریافت بیشتر منابع از فدرال ذخایر به زودی.

ضعف ارتباطات

پس از 39 سال به عنوان یک بخش مراقبت های پرستار, مریم میلز است برخورد با دیگر بیماری های عفونی بحران اما او در بیمارستان واکنش به شیوع کروناویروس احساس می کند متفاوت است.

او به خاطر کمک به intubate بیماران مبتلا به HIV در روزهای اولیه بحران ایدز که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ترس و گمنام که در مورد بیماری.

"هر کس در همان صفحه" میلز به یاد می آورد. "وجود ارتباط روشن."

آسیاب کار می کند در یکی از پنج بیمارستان های اجرا شده توسط مرکز پزشکی سوئد در منطقه سیاتل است. "من نفرت بگم من احساس می کنم به خصوص در حال حاضر پشتیبانی" او می گوید.

مانند بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی میلز احساس نا امید چون هدایت در زمانی که به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی PPE یا نگه می دارد تغییر گاهی اوقات روزانه. "آنچه که آنها تصمیم من باید از نظر امنیت من در حال تغییر بر اساس در دسترس بودن محصول به جای علم" میلز می گوید.

"این فوق العاده مسری ما می توانید آن را به بچه های ما, ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ," او اضافه می کند.

نگرانی در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران قرار گرفتن در معرض

میلز معتقد است که مدیران بیمارستان شده اند مصرف پرستاران نگرانی به طور جدی به اندازه کافی به ویژه هنگامی که آن را به شدت آزمایش بیماران و کارکنان در اوایل روز از وقوع.

او می گوید: دو نفر از پرستاران او با این نسخهها کار میکند در حال حاضر تبدیل به بیمار با آنچه به نظر می رسید COVID-19.

"یک رفت با یک سرفه و تب تمام کلاسیک پنج نشانه," میلز می گوید. "در روز هشتم آنها در نهایت به توافق باید او را آزمایش COVID-19."

میلز می گوید: این نوع از پاسخ تنها کارائی پرستاران اعتماد در بیمارستان, رهبری, آسیب رساندن به یک رابطه بسیار مهم است که به عنوان کل سیاتل-منطقه مراقبت از سلامت نیروی کار نامیده می شود پس برای مراقبت از افزایش تعداد بیماران مبتلا به این بیماری است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض coronavirus مرکزی نگرانی در سراسر منطقه است.

چندین بیمارستان در منطقه سیاتل باید موارد گزارش شده در ميان کارکنان در امکانات خود را.

یک پزشک اورژانس در کرکلند در بیمارستان بستری شد و پس از آلوده شدن.

دکتر کریس دیل مدیر ارشد کیفیت افسر سوئدی می گوید: بیمارستان خود سیستم بسیار متمرکز مراقب ایمنی.

"ما نمی توانیم به طور موثر ارائه امن برای مراقبت از بیماران اگر ما مراقبان اولین امن نیست, می گوید:" دیل.

بیمارستان فقط راه اندازی pop-up درمانگاه که در آن کارکنان و بیماران می توانند تست شده است. او می گوید که آزمایش در اطراف واشنگتن بهبود یافته است به طور قابل توجهی بیشتر labs آمده اند آنلاین در روزهای اخیر. در حال حاضر نتایج به آینده را در سه تا چهار روز او می گوید: در مقایسه با اوایل زمانی که آن را در زمان یک هفته.

او می گوید: تعداد کرون مرکز پزشکی مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 باقی می ماند "کم" است اما نه به شماره های خاص.

"با این فوق العاده ای همه گیر و فشار است که ما شاهد در منابع ما نیاز به تعادل عرضه و بسیار واقعی نیاز به نگه داشتن مراقبان امن می گوید:" دیل.

سوئد شرح زیر است سازمان بهداشت جهانی راهنمایی در هنگام درمان بیماران مشکوک یا تایید موارد COVID-19 او می گوید.

مسائل مربوط به نیروی انسانی

پرستاران از مرکز پزشکی سوئد شروع به مقابله با این بیماری همه گیر در زمانی که آنها در حال حاضر قفل شده است و در تفرقه اختلاف کار مربوط به سطح نیروی انسانی.

در ماه ژانویه هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را از اتحادیه رفت و در سه روز اعتصاب نامربوط به کروناویروس بحران است. پرستاران ادعا که مزمن understaffing داخل بیمارستان می تواند تاثیر منفی ایمنی بیمار.

دیل می گوید سوئدی به تازگی به استخدام حدود 300 موقت پرستاران به نام سفر پرستاران و به طور جدی به جذب بیشتر است.

اما میلز هنوز هم نگرانی وجود دارد نمی توان پرستاران به اندازه کافی برای رسیدگی به افزایش بیماران.

"این است که نه فقط در مورد فیزیکی تخت یا هواکش می گوید:" کارخانه های تولید. "یک اتاق و یک دستگاه تنفس مصنوعی به این معنی نیست که هر چیزی اگر شما لازم نیست که یک پرستار است."

میلز می گوید او امیدوار است مدیریت شروع می شود برخورد با تمام این مسائل فوری.

پس از چند دهه در ICU او می گوید: او شماره یک تعهد است به بیماران خود را.

در حال حاضر او را تحت درمان برخی که COVID-19 به عنوان آنها می میرند در انزوا — گاهی اوقات با اعضای خانواده وجود دارد ،

بیمارستان سیاست در حال حاضر اجازه نمی دهد که هر بازدید کننده به COVID-19 بیماران به دلایل ایمنی هر چند این بیمارستان گفت: این باعث می شود استثنا "در شرایط شدید."

"تراژدی داشتن خانواده وجود دارد به حمایت از سوپر بیمار.... شما احساس می کنید یک بار بیشتر به ارائه نوعی از دلسوزی برای این مردم که کاملا جدا شده می گوید:" کارخانه های تولید. "تنها مردم وجود دارد پرستاران ICU."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب