Melania Trump برای نظارت بر 'نوسازی' از کاخ سفید باغ گل رز

بزرگنمایی این تصویر مانند پیشینیان خود رئیس جمهور تهمت اغلب با استفاده از گل رز باغ برای مراسم و اخب

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مانند پیشینیان خود رئیس جمهور تهمت اغلب با استفاده از گل رز باغ برای مراسم و اخبار همایش ها. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

وجود دارد بسیاری از رز باغ اما در واشنگتن حداقل وجود دارد تنها یک سرمایه-R سرمایه-G باغ گل رز.

"این یکی از معدود فضاهای در کاخ سفید است که من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها می دانند که هر دو با نام و بینایی می گوید:" استوارت McLaurin جمهور از کاخ سفید تاریخی ارتباط است."به شما می گویند, 'باغ گل رز در کاخ سفید' و آن را به ارمغان می آورد ریاست جمهوری دختر عروسی و شام دولت."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است که در انجام یک "قابل تمدید" باغ گل رز, فقط در خارج از بال غربی کاخ سفید.

این کار تامین می شود کمک های مالی خصوصی است و انتظار به پایان خواهد رسید بعد از این تابستان. این پروژه در حال نظارت توسط بانوی اول Melania Trump, بسیار, به عنوان یکی از پیشینیان جکی کندی کمک طراحی باغ به عنوان آن امروز وجود دارد.

"این بسیار عمل کاشت یک باغ شامل کار سخت و امیدوارم که در امکان از آینده ای روشن" Melania Trump گفت: در اعلام کار می کنند.

معشوق, هوای آزاد, برگزاری

McLaurin می گوید: رئیس جمهور جان اف کندی می خواستم "در فضای اتاق به کاخ سفید که در آن او می تواند حوادث که بسیار آشنا برای ما در حال حاضر است."

در زمان طراحی اولیه در سال 1961 گل وجود دارد و همچنین سبزیجات در فضا است.

"کندی رئیس جمهور برای اولین بار بود به تصور این که ردیف از مراحل است که ما در حال حاضر آشنا با که در آن رئیس جمهور خواهد آمد از دفتر بیضی و آدرس افراد و یا شرکت در یک مراسم" McLaurin می گوید.

وجود داشته است باغ های دیگر در این سایت حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان رئیس جمهور تئودور روزولت. بانوی اول ادیت ویلسون دوباره سایت شامل گل رز.

زمانی که کندی رئیس جمهور شد, McLaurin می گوید: به نام او در یک خانواده اچ راشل لمبرت "اسم حیوان دست اموز" ملون به کمک طراحی.

"آنها سرقت برخی از بشقاب magnolias از پایین توسط Jefferson Memorial آورده و کسانی که به کاخ سفید است. آن را فقط تبدیل به یک فضای فوق العاده."

McLaurin کشته شده اند هشت شام دولت در باغ گل رز پس جانسون دولت.

بزرگنمایی این تصویر

بانوی اول Melania Trump صحبت می کند به عنوان نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گوش در طول دولت شام در باغ گل رز در سپتامبر. 20, 2019. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

اخیر دولت شام به میزبانی رئیس جمهور تهمت خود را برای استرالیا. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که استفاده مکرر از این باغ به صورت لایحه خریدهای, COVID-19 جلسات و اخبار همایش ها. او گفت: به نفع روشنایی در فضای باز.

دانشگاه چپمن استاد علوم سیاسی لری کاکس هان که نوشته شده است در مورد زنان و سیاست می گوید: باغ گل رز پروژه یک شانس برای کاخ سفید به برجسته Melania Trump نقش.

"این یک فرصت برای او برای انجام کاری که بسیار سنتی برای اولین بار بانوی چون گل رز باغ واقعا متصل به بانوان اول احتمالا شاید حتی بیشتر از چه رئیس جمهور استفاده از آنها" Cox هان می گوید.

"این یک فرصت برای به دست آوردن برخی از توجه به چیزی که احتمالا بیشتر uncontroversial — اگر چه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مربوط می شود همه چیز به نظر می رسد به برخی از چالش ها بسته به نوع که شما در حال صحبت کردن است."

یک هدف برای نوسازی Melania Trump نظارت شامل ساخت باغ مطابق با قانون آمریکایی های معلول. وجود خواهد داشت زهکشی بهبود و روشنایی جدید و همچنین بهتر اتصالات برای پخش پوشش حوادث وجود دارد.

گردشگاهها جدید اضافه خواهد شد با برخی از کسورات می باشد و همچنین شامل یک ردیف از crabapple درختان. کاخ سفید همچنین می گوید وجود خواهد داشت برخی از کشت جدید نیز از جمله بیشتر گل رز.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن