Coronavirus: کشتی کروز در برزخ خاموش کالیفرنیا پس از سابق مسافر درگذشت

بزرگنمایی این تصویر حداقل 100 نفر سرنشین شاهزاده بزرگ کشتی کروز را آزمایش می شود برای کروناویروس که

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

حداقل 100 نفر سرنشین شاهزاده بزرگ کشتی کروز را آزمایش می شود برای کروناویروس که باعث COVID-19 بعد از یک سابق مسافر فوت ناشی از این بیماری در این هفته. کشتی دیده می شود در اینجا یک عکس از سال 2001. Luis M. Alvarez /AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Luis M. Alvarez /AP

به روز شده در 9:46 p. m. ET

شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که در برزخ خاموش سواحل کالیفرنیا پس از یک سابق مسافر شد دولت اولین فرد شناخته شده به مرگ از COVID-19. سلامت کارگران می گویند آنها در حال حاضر زمان آزمون برخی مسافران برای تعیین اینکه آیا آنها همچنین ممکن است تنفسی ویروس.

"ما در حال رفتن به پرواز تست کیت به کشتی کروز و ما در حال رفتن به ارسال آن به سرعت به دولت" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر روز چهارشنبه. "ما قادر خواهید بود برای تست بسیار به سرعت در عرض فقط چند ساعت."

یازده مسافر و 10 خدمه بودند نشان علائم COVID-19 فرماندار گفت. او افزود که تعداد "ممکن است به طور قابل توجهی درک" حضور coronavirus در کشتی کروز.

Newsom اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا روز چهارشنبه خود را برای کمک به دولت در مقابله با آن اولین COVID-19 کشته و بیش از 50 مورد تأیید کلی.

مقامات بر این باورند مسافر بود که سالمندان در معرض رمان coronavirus در طول سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در اواسط فوریه.

مسافر بود در کشتی از فوریه. 11-21. کسی تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و صرف نزدیک به یک هفته در خانه قبل از بستری در Placer County, مقامات بهداشتی می گویند. مسافر به بیمارستان منتقل شد و توسط آمبولانس در فوریه. 27.

در علاوه بر این به که مسافر دیگری کالیفرنیا ساکن شد و در همان سفر نیز یافت شده است که به آلوده Newsom گفت. که فرد در حال حاضر در بیمارستان بستری در سونوما کانتی به عنوان عضو ایستگاه KQED گزارش.

پس از اتمام آن مکزیک سفر شاهزاده بزرگ چپ کالیفرنیا برای کروز به هاوایی. آن را در حال حاضر از بازگشت از آن سفر و اپراتور شاهزاده Cruises لغو کشتی برنامه ریزی شده تماس Ensenada, مکزیک به آن را خاموش در نزدیکی سواحل سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه.

"ما درخواست ورود به تاخیر می افتد" Newsom گفت: برای ارائه زمان برای آزمون ها "از آنجا که ما تعدادی از مسافران و خدمه آن را توسعه داده اند علائم این کشتی کروز."

بزرگ شاهزاده خانم در حال حاضر بیش از 100 مایل دریایی از ساحل آن را به عنوان سر به سمت سان فرانسیسکو با توجه به دریایی سایت ردیابی رگ یاب.

این دومین شاهزاده Cruises کشتی به عنوان یک پتانسیل خوشه از coronavirus موارد است. الماس شاهزاده برگزار شد در قرنطینه در بندر یوکوهاما در ژاپن برای هفته آخر ماه.

شاهزاده بزرگ حمل در حدود 2500 مسافر و به طور معمول برخی از 1,150 خدمه. خط کروز می گوید تنها بخش کوچکی از این تعداد خواهد بود آزمایش با بقیه مردم در هیئت مدیره گفت: برای نظارت بر خود را برای هر گونه علائم ممکن است از COVID-19.

"وجود دارد کمتر از 100 مهمانان و خدمه شناسایی برای تست" شاهزاده Cruises می گوید. این تعداد شامل مسافران بودند که در کشتی برای هر دو کشور مکزیک و هاوایی گشت و همچنین افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و "مهمانان در حال حاضر تحت مراقبت بیماری تنفسی."

برای انجام این آزمون از مردم روی شاهزاده بزرگ, U. s. Coast Guard برنامه ریزی برای استفاده از یک هلیکوپتر برای ارائه کیت و به دست آوردن نمونه ها پنج شنبه صبح. پردازنده تیم پزشکی خواهد شد و سپس جمع آوری نمونه خواهد شد که پرواز برگشت به ساحل به تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در ریچموند کالیفرنیا.

حدود نیمی از افرادی که در فوریه. 11-21 کروز به مکزیک ساکنان کالیفرنیا Newsom گفت. مقامات در حال تلاش برای تماس با آنها و اصرار آنها را به مانیتور خود را به صورت بالقوه COVID-19 علائم.

کالیفرنیا, سازمان بهداشت و درمان در حال حاضر نظارت حداقل 9,400 مردم در 49 شهرستانهای بودند که به طور بالقوه در معرض coronavirus از طریق سفر هوایی Newsom گفت.

شاهزاده Cruises می گوید آن است که لغو Grand شاهزاده خانم' برنامه ریزی کروز هاوایی بود که راهپیمایی برای روز شنبه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب