بیشتر Lysol, بیش از قلم در اتاق. هتل انطباق با پیروزی پشت مهمانان

بزرگنمایی این تصویر nico_blue/گتی ایماژ در زمان عادی و هتل ها و ترویج ستاره سرآشپزها و یا خود م

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399
Hotel bar
بزرگنمایی این تصویر
nico_blue/گتی ایماژ

در زمان عادی و هتل ها و ترویج ستاره سرآشپزها و یا خود مغرور طراحی ارتقاء. اما اولویت ها تغییر کرده است. در سن coronavirus اخبار از هیلتون یک همکاری — با Lysol.

به عنوان مهمانان هتل شروع به بازگشت به استاندارد انتظار بهداشت شده بالا به "که در آن پاکیزگی تقریبا با دو علامت تعجب پس از آن می گوید:" فیل کوردل هیلتون جهانی سر از توسعه نام تجاری.

هتل ها ویران شده اند این بیماری همه گیر. هفت نفر از 10 اتاق های هتل ها در ایالات متحده باقی می ماند خالی با توجه به تحقیقات شرکت STR. و این هتل ها که در واقع باز است. برای زنده ماندن آنها تطبیق — نه فقط با, فوق العاده تمیز اما با تکنولوژی است که اجازه می دهد تا برای بیشتر تماس فعل و انفعالات. و برخی از امکانات رفاهی است که مهمانان به طور معمول به پیدا کردن در اتاق خود در حال رفتن به دور.

چالش هایی برای یک صنعت وضعیتی وخیم از اخراج گسترده و درآمد از دست رفته در حال دلهره آور است. باز گشت خواهد شروع با گام های کودک. در هیلتون و دیگر هتل ها مهمان می تواند انتظار می رود مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود آزادانه و آشکار — برای پاکیزگی و روانی برای اطمینان می گوید: جیم Coyle از Coyle, مهمان نوازی یک تجربه مشتری شرکت مشاوره.

"هنگامی که شما یک مهمان کلیدی شما را ببینید اعضای هیات," او می گوید. "آنها خواهد شد آشکارا پاک کردن مهمان کلیدی در مقابل شما قبل از آنها آن را به شما. زمانی که شما وارد در یک میز شما در حال رفتن به هتل و کارکنان پاک کردن میز در مقابل شما حتی اگر هیچ چیز وجود دارد در آن است."

بزرگنمایی این تصویر

هیلتون در حال کار با Lysol شرکت مادر و کلینیک مایو در گندزدایی و پاکیزگی استانداردهای هتل خود را. خواهد نیوتن/هیلتون پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خواهد نیوتن/هیلتون

و هنگامی که شما را به اتاق شما وجود دارد بیشتر خواهد شد تلاش برای اطمینان. ماریوت بین المللی را شناسایی 12 لمس نقاط اضافی برای ضد عفونی از جمله دستگیره های درب, ترموستات, دستگیره درب و کشو دستگیره.

هیلتون است teaming تا با RB شرکت مادر Lysol و کلینیک مایو. به عنوان هیلتون رول آن CleanStay کمپین کوردل می گوید مهمانان متوجه خواهد شد برخی از اشیاء آشنا گم شده است. "آنها را ببینید که برخی از اقلام در این اتاق است که می تواند به احتمال زیاد انگشت نگاری توسط مهمان قبلی — مجلات notepads قلم — آن موارد حذف شده از اتاق" او می گوید.

و وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر است. Coyle می گوید: هتل-اتاق تلفن احتمالا دیده می شود روز گذشته خود را به دلیل coronavirus. و آنچه که در مورد اکثر تفرقه شی در اتاق هتل ؟ "من فکر می کنم مرگ, مینی بار است که احتمالا در اینجا در نهایت" Coyle می گوید.

کنترل از راه دور خواهد شد به احتمال زیاد روکشی در یک کیسه پلاستیکی یا پاکت با یک برچسب نشان دهنده آن بوده و ضد عفونی.

هتل ها ترویج می شود برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد مهمان به بررسی بدون تعامل با میز جلو. بیشتر بلند پروازانه فناوری — دیجیتال کلید است که اجازه می دهد تا مهمانان را به باز کردن اتاق خود را با گوشی های خود است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به امری عادی است.

تمام این مراحل باید یک هدف: برای اطمینان از مسافران هتل که هتل ها امن هستند — و یا حداقل به عنوان امن به عنوان آنها احتمالا می تواند در حالی که coronavirus است که هنوز هم با ما.

اولیه آزمون خواهد بود قانع کننده مسافران کسب و کار مانند لیز اوپنهایم که زندگی در خارج از بوستون. او را خارش به عقب بر گردیم در مسیر.

"دیگر من بدون سفر بیشتر من فقط احساس می کنم مثل یک فرد," او می گوید. "من به معنای واقعی کلمه باید آرزوی تقریبا هر شب در مورد سفر."

اوپنهایم با این نسخهها کار با شرکت های دارویی در آزمایش های بالینی و به طور معمول صرف سه یا چهار شب در هفته در هتل ها. او از آن لذت می برد. برای یک چیز او قفسه تا مقدار زیادی از امتیاز وفاداری. "من تمام وضعیت" او با خنده می گوید.

در حال حاضر او در سفر است قابل تامل است. و به عنوان اوپنهایم اندیشد اقامت در هتل وجود دارد یک کلمه او با استفاده از تعداد زیادی: اضطراب است.

"چیزی در مورد لغزش بین ورق — تمیز سفید ترد ورق از یک هتل که فقط فوق العاده آرامش بخش, به خصوص اگر شما ... یک تنش در محل کار و این خیلی فوق العاده است. اما من فکر می کنم من خواهد بود مضطرب است."

به عنوان هتل اسپری ضد عفونی و پاکسازی اتاق خود را از قلم مجلات و فتوکپی آنها ممکن است از بین بردن میکروب ها. اما آنها از بین بردن اضطراب ، هتل های در حال پیدا کردن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن