14 آمریکایی ها گرفته کروز کشتی و پرواز به آمریکا تست مثبت برای Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر آمریکا evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز می رسند مشترک پایه سن آنتونیو-Lacklan

توسط MINERALNEWS در 28 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

آمریکا evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز می رسند مشترک پایه سن آنتونیو-Lackland روز دوشنبه در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. Edward A. Ornelas/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Edward A. Ornelas/گتی ایماژ

به روز شده در 11 a. m. ET

چهارده ایالات متحده مسافران تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن و پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس را آزمایش مثبت برای جدید coronavirus مقامات ایالات متحده تایید شده است.

اضافی 44 آمریکایی ها از الماس شاهزاده کشتی که تست مثبت برای coronavirus خواهد ماند در ژاپن در حالی که آنها بهبود می یابند. بعضی از آنها در بیمارستان بستری شده است, اما نه همه کسانی که آلوده بیمار هستند.

وزارت امور خارجه گفت: آن را در فرآیند حمل و نقل بیش از 300 آمریکایی که شده بود به قرنطینه در الماس شاهزاده خاموش یوکوهاما, ژاپن, که در آن کلمه از تست مثبت برای این بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19.

"در طول روند تخلیه و پس از مسافر بود متحرك کشتی و آغاز حمل و نقل به فرودگاه مقامات ایالات متحده دریافت که متوجه 14 مسافر که تا به حال تست شده 2-3 روز قبل از آن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19," وزارت امور خارجه گفت: در یک بیانیه مشترک با وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مقامات گفت: کسانی که آمریکایی ها از هم جدا شدند از دیگر evacuees حتی اگر 14 نفر, نیست, نشان دادن علائم ویروس.

"این افراد منتقل شدند در سریع ترین و امن به شیوه ای تخصصی در منطقه مهار در تخلیه هواپیما برای منزوی کردن آنها مطابق با استاندارد پروتکل" بیانیه ای گفت:.

آن افزود: "مسافران که نشانه توسعه در پرواز و کسانی که با آزمايش مثبت باقی خواهد ماند جدا شده در پرواز و حمل و نقل خواهد شد به یک مکان مناسب برای ادامه انزوا و مراقبت است."

مسافران این دو پرواز چارتر فرود آمد یا در پایگاه مشترک سن آنتونیو در تگزاس و یا در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County California حدود 60 مایلی شمال شرقی سان فرانسیسکو.

همه مسافران باقی خواهد ماند اجباری دو هفته قرنطینه.

الماس شاهزاده خانم بوده است تحت ژاپن-دستور قرنطینه پس از Feb. 5 پس از یک مسافر که تا به حال متحرك زودتر آزمایش مثبت برای این ویروس در هنگ کنگ است. اگر چه مقامات ژاپنی در ابتدا گفت: دوره قرنطینه برای کشتی خواهد رسید جمعه که تاریخ در حال حاضر ممکن است عقب رانده شود NPR Jason Beaubien گزارش.

مقامات بهداشتی در آسیا می گویند بیش از 450 نفر سرنشین الماس شاهزاده تشخیص داده شده اند با کروناویروس پدید آمده است که در اواخر ماه دسامبر در ووهان چین.

در سراسر جهان بیش از 70000 مورد جدید کروناویروس گزارش شده و بیش از 1700 مردم — اکثریت قریب به اتفاق آنها در سرزمین اصلی چین — درگذشت از COVID-19.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن