مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تایید ایالات متحده ترک آسمان باز نظارت پیمان

بزرگنمایی این تصویر آسمان باز خواهد بود سوم عمده نظامی بین المللی پیمان مغلوب ساختن پیشی جستن خارج ا

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آسمان باز خواهد بود سوم عمده نظامی بین المللی پیمان مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از آمریکا. این عکس از سال 2007 نشان می دهد چک سربازان بازرسی های دوربین در ایالات متحده آمریکا بوئینگ هواپیما در یک نظامی هوایی در پاردوبیتسه جمهوری چک به عنوان بخشی از توافق است. الکساندرا Mlejnkova/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکساندرا Mlejnkova/AP

رئیس جمهور تهمت را دولت بدهد رسمی اطلاع از ایالات متحده قصد خروج از پیمان آسمان های باز و مقامات پنج شنبه اعلام کرد. 34-ملت توافق اجازه می دهد تا ایالات متحده و روسیه و کشورهای دیگر به پرواز هواپیما خود را بیش از هر یک از دیگر و در خاک – افزایش شفافیت و کاهش احتمال خطر ناک محاسبات غلط.

"روسیه نمی پایبند به پیمان بنابراین تا زمانی که رعایت آنها ما را بیرون بکشد," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که "یک فرصت بسیار خوب" برای رسیدن به یک معامله جدید است. "ما در حال رفتن به بیرون بکشد و آنها در حال رفتن به عقب می آیند و می خواهید را به یک معامله."

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که "آن تبدیل شده است کاملا روشن است که آن است که دیگر در آمریکا علاقه ای به باقی می ماند یک حزب به معاهده آسمان های باز."

Pompeo متهم روسیه بارها و بارها نقض پیمان و استفاده از آن را بیشتر گسترش آن اهداف با امتناع از اجازه پرواز بر "روسیه و اشغال گرجستان مناطق آبخازیا و اوستیای جنوبی" و اعمال کنترل بیش از یک فرودگاه در کریمه. بازتاب جمهور او همچنین پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممکن است باقی می ماند, در این توافق اگر روسیه تغییرات در رویکرد خود را.

"موثر شش ماه از فردا ایالات متحده دیگر نمی خواهد یک حزب به پیمان" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت. "ما ممکن است, اما, تجدید نظر ما خروج باید به روسیه بازگشت به انطباق کامل با این پیمان است."

این حرکت به سرعت به خود جلب کرد انتقاد از دموکراتیک اعضای کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح "به طور مستقیم به ضرر کشور ما امنیت و قانون را می شکند در روند" گفت: تشکر. الیوت انگل L. رئیس مجلس کمیته امور خارجه.

انگل به استناد یک ماده در دفاع ملی مجوز قانون از اواخر سال 2019 که نیاز به وزرای امور خارجه و دفاع را به اطلاع کنگره حداقل 120 روز قبل از رسمی اطلاع فرستاده شده است به پیمان خزاين مورد قصد به ترک آسمان باز.

تماس با پیمان یک "ستون ثبات شفافیت و امنیت ایالات متحده و متحدان اروپایی ما" انگل گفت: آسمان باز است حیاتی برای شروع جدید پیمان و دیگر سلاح های کنترل اقدامات و گفت: روسیه انجام خواهد شد و پروازهای بیش از ناتو و آمریکایی در پایگاه "با یا بدون مشارکت ما در آسمان باز."

روسیه در انتظار یک توضیح کامل از ایالات متحده اتهامات سخنگوی وزارت خارجه ماریا Zakharova گفت: در مصاحبه با تلویزیون روسیه. او اضافه کرد که این پیمان شامل مکانیزم برای حصول اطمینان از انطباق و ارائه شکایت – و این که آمریکا به احتمال زیاد با استفاده از کانال های دیپلماتیک به عنوان به خوبی.

روسیه وزارت چاپ یک لیست از آن خود نارضایتی در روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده قرار داده است تعدادی از جدید آسمان باز محدودیت در محل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

این پیمان آسمان های باز شده در اثر از سال 2002. ایده اجازه می دهد دیگر کشورها نظارت هواپیما برای انجام flyovers اولین بار پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور دوایت آیزنهاور در اوایل جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی. اما یک معامله نیست دست آوردن کشش تا پس از جمهوری شوروی فرو ریخت; آن امضا شد در سال 1992 و در زمان اثر 10 سال بعد.

"این به شما می دهد دسترسی به همه چیز است که حتی اگر شما یک شبکه ماهواره ای, شما ممکن است قادر به دیدن" اولگا Oliker مدیر اروپا برنامه در گروه بین المللی بحران در بروکسل گفت: NPR در ماه نوامبر گذشته. "این یک راه بسیار مفید برای طرفین می شود در همان صفحه که در مورد آنچه که در آن است."

این پیمان شامل تعدادی از مقررات است که به کشور میزبان یک سطح از کنترل پرواز در حریم هوایی از تعیین که هواپیماها و فرودگاه ها استفاده می شود به پرواز در مسافت های. آن را نیز اجازه می دهد تا بازرسی از تجهیزات نظارت. امضا کنندگان عبارتند از بسیاری از متحدان ناتو و اوکراین است.

و اشاره کرد که بسیاری از متحدان آمریکا در اروپا می خواهید به نگه داشتن این پیمان در نیروی کامل Pompeo گفت: "اگر نه برای ارزش آنها در محل OST ما به احتمال زیاد خارج شد طولانی در پیش است."

اگر ایالات متحده می کند, خروج آسمان باز خواهد بود سوم عمده نظامی بین المللی پیمان تهمت اتحاد خارج آمریکا از آینده پس از رئیس جمهور مشخصی توافق هسته ای ایران و میانی هسته ای نیروهای پیمان.

منتقدان از این پیمان می گویند که آنها بر این باورند روسیه می شود بیشتر از آن از ایالات متحده می کند.

"امروز رئیس جمهور گرفته شده یک گام مثبت برای پایان دادن به آمریکا وابستگی ناکارآمد و شکسته معاهدات" سناتور. تام پنبه R-ارک., گفت: در بیانیه ای در مورد تهمت ،

پنبه می گوید این پیمان تبدیل شده است و از لحاظ فنی از بین رفته و منسوخ شده است. و او اضافه کرد که با خروج از توافق ایالات متحده نمی خواهد که به پرداخت "نزدیک به یک چهارم میلیارد دلار کمکهای پول برای ما OC-135 آسمان باز ناوگان هواپیما."

به عنوان NPR دیوید Welna گزارش کرده است مسکو مدرن روسیه نظارت هواپیما. اما ایالات متحده با توجه به Oliker از گروه بین المللی بحران.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب