L. A. شهرستان می گوید بهداشت و درمان کارگران به استفاده مجدد از ماسک و لباسهای میان کمبود

کمبود شدید و چرخ دنده است که می تواند به حفاظت از بهداشت و درمان کارگران از COVID-19 وادار به لس آنجلس مقامات

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399

کمبود شدید و چرخ دنده است که می تواند به حفاظت از بهداشت و درمان کارگران از COVID-19 وادار به لس آنجلس مقامات به توصیه پزشکان و پرستاران به استفاده مجدد از ماسک صورت و پوشیدن لباس و ماسک است که در حال منقضی شده یک تلاش برای حفظ منابع در میان همه گیر.

فوری هشدار فرستاده شده به ارائه دهندگان خدمات در چهارشنبه مقامات از L. A. County عمومی وزارت بهداشت گفت: COVID-19 عفونت به سرعت در حال افزایش در شهرستان و کارکنان که نیاز به پیاده سازی این اقدامات در حال حاضر یک موج عظیم از بيماران بازدید.

شهرستان دستور داده است تا بیشتر, دنده محافظ, اما آن ذخیره است در حال حاضر به طور کامل تخلیه شده از ماسک — هر دو فولاد ماسک و محافظ N95 ماسک — و در حال اجرا پایین در هر چیز دیگری با توجه به مشاوره.

اخبار به افزایش ترس در میان ارائه دهندگان خدمات.

تبلیغات

"من احساس می کنم مثل من فقط به پایان رسید تا با استفاده از همان N95 ماسک و در نهایت آن را دریافت کنید تا پاره من در معرض" گفت: یک دکتر در یک major L. A. بیمارستان که مانند دیگران مصاحبه برای این مقاله نمی باید اجازه از موسسه به صحبت با رسانه ها.

محلی هدایت بازتاب جهانی کمبود منابع که تحت فشار قرار دادند تا سیاستگذاران ایالات متحده به آرامی تضعیف اقدامات احتیاطی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار.

"ما نیاز به جمعی آماده شدن برای یک موج تازه بیماران آلوده از جمله کسانی که بدحال ... و سعی کنید برای جلوگیری از کمبود شدید تجهیزات پزشکی گفت:" مشورتی ایمیل به تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در L. A. شهرستان توسط دکتر شارون Balter مدیر بخش بهداشت عمومی بخش, بخش مسری کنترل و پیشگیری بیماری.

بیمارستان ها نیز محکم کردن قوانین برای کاهش عرضه کم سطح. در یک بیمارستان بزرگ در L. A. شهرستان پرستاران در حال حاضر به امضا کردن ماسک را هر زمان که آنها یکی هستند و سپس موضوع را به بازجویی توسط سرپرست خود را به مطمئن شوید که آنها در حال استفاده برای یک دلیل معتبر بیمارستان پرستار گفت:.

تبلیغات

"آن را تقریبا احساس می کند مانند آنها فکر می کنم ما در حال رفتن به سرقت این ماسک" او گفت:. "ما واقعا نمی دانم چه باید بکنید — ما فقط می دانم که ما نمی توانیم از خودمان محافظت کنیم در حالی که ما در حال مراقبت از بیمار است."

پرستار گفت: آنها تنها مجاز به پوشیدن ماسک هنگامی که یک بیمار آزمایش شده برای COVID-19 نه در هر شرایط و زمانی که بیمار به سرفه و آنها نگران عفونت است. بیمارستان ممنوع است کارکنان از در آوردن و پوشیدن خود پارچه ماسک, او گفت:.

"این فقط یک واقعا وحشتناک زمان به کار می شود," او گفت:. "این واقعا پایین آمدن به این که آیا ما می خواهیم برای رفتن به کار و دریافت چک و حمایت از خانواده های ما و یا اگر ما می خواهیم برای حفاظت از خودمان است."

در هشدار فرستاده شنبه مقامات توصیه می شود که ارائه دهندگان سوئیچ با استفاده از یکبار مصرف لوازم قابل استفاده مجدد عینک و پارچه لباس است که می تواند شسته شود. آنها همچنین گفت: ارائه دهندگان می تواند در نظر پوشیدن همان ماسک صورت برای چند بيمار چیزی است که قبلا توصیه می شود با توجه به نگرانی در مورد حمل عفونت از یک اتاق به اتاق.

گیب مونتویا یک تکنسین فوریتهای پزشکی در Kaiser Permanente داونی مرکز پزشکی گفت: بیمارستان است که به سرعت در حال اجرا از دنده محافظ و آنچه باقی می ماند قفل شده است. او گفت: آنها خواسته بودن به پوشیدن موارد "برای ساعت ها در پایان و حتی فراتر از تولید کنندگان توصیه."

مونتویا گفت که او و همکاران اش احساس ناامنی و برخی از نقل مکان از خانه های خود را به اقامت در هتل ها و یا تا به حال عزیزان خود حرکت می کند برای محافظت از آنها را از عفونت است.

"در مورد من رفته ام سه هفته در حال حاضر بدون دیدن شوهرم و مادر سالمند" او در بیانیه ای گفت. "کمبود تجهیزات حفاظت فردی ملی است رسوایی است."

بهداشت و درمان کارگران تمایل دارند بیشتر در معرض ویروس ها بیش از دیگران به دلیل تعداد افراد بیمار آنها با تعامل و تماس نزدیک مورد نیاز برای انجام شغل خود را.

تبلیغات

در نیویورک شرکت ملی کانون شیوع تعدادی از کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر بیمار است. یک مطالعه نشان داد که در ایتالیا و در حدود 20 درصد از مراقبت های بهداشتی حرفه ای مشغول به کار در خط مقدم از شیوع تبدیل شده اند آلوده به COVID-19.

در سنت فرانسیس مرکز پزشکی در لینوود این ماسک در حال حاضر "تحت قفل و کلید" و ارائه دهندگان وجود دارد نیز گفت: به پوشیدن یک واحد در حالی که در حال حرکت بین چند بیمار در اتاق گفت: یک پرستار که کار می کند وجود دارد.

"من هرگز در زندگی من گفته شده به نگه داشتن با استفاده از همان N95 ماسک ... آنها فقط خود را تغییر کل ایدئولوژی به دلیل کمبود," او گفت:. "پرسنل پرستاری می ترسند تنفسی درمانگران می ترسند که خانه دار هستند و از ترس به تمیز کردن اتاق است."

این هفته محلی پرستاران اتحادیه SEIU 721 شکایت با کالیفرنیا بخش ایمنی و بهداشت شغلی به دلیل استفاده مجدد از ماسک صورت و عدم N95 ماسک. رهبران اتحادیه خواستار آن شدند که بیمارستان نیست اختصاص مشکوک COVID-19 بيمار به اعضای خود را تا زمانی که به آنها ارائه شده مناسب دنده.

"این است که کاملا ناامید کننده است که L. A. شهرستان را خط مقدم بهداشت و درمان کارگران مثل خودم در این نوع از خطر هنگامی که آن را دقیقا در زمان هایی این است که ما به شدت نیاز به تمام کارکنان پزشکی در وضعیت" سینتیا, Mitchel, یک نظارت پرستار ثبت شده در LAC+USC مرکز پزشکی در بیانیه ای گفت. "به جای فعال بودن این شهرستان است که راه ما را برای تبدیل شدن به سوپر پخش."

فدرال توصیه هایی برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی را به طور چشمگیری تغییر از ابتدای شیوع.

در اصل مقامات گفت که کادر پزشکی باید پوشیدن N95 ماسک که بیشتر محافظت از فولاد ماسک در هنگام تعامل با مشکوک COVID-19 بيمار. در حال حاضر کسانی که ماسک توصیه می شود تنها در برخی معرض خطر روش.

تغییرات در ارشاد در نظر گرفته شده برای کشش لوازم طوری که هیچ کس تا کنون به طور کامل و بدون دنده, عنوان اتفاق افتاده در کشورهای دیگر مقامات می گویند. ملی ذخایر تنها 1 ٪ از ماسک های مورد نیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. اما ارائه دهندگان می گویند که خوب نیست دلیلی برای قرار دادن آنها در معرض خطر است.

تبلیغات

"این نگرانی های من است که ما در حال تغییر ما عمل بر اساس حفاظت از منابع" گفت: UCLA, پرستار, Marcia Santini. "اگر ما بیمار است و ما باید خود قرنطینه ما در حال رفتن به یک نیروی انسانی بحران است.

L. A. مقامات شهرستان در این هفته نیز لغو سفارش نیاز به تمام کارکنان پزشکی که نیست واکسن برای آنفولانزا به پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که در محل کار است. آنها همچنین خواسته دفاتر پزشکان به لغو همه غیر فوری قرار ملاقات برای حفظ محافظ چرخ دنده ها که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این مقامات توصیه پزشکان برای تست همه بیمارانی که مشکوک به داشتن COVID-19 تنها کسانی که برای آنها آزمون نتیجه درمان را تغییر دهید. مقامات گفت: توصیه رانده شد کمبود آزمون و انباشت پرونده ها در پردازش نتایج مشکلاتی که دامنگیر این کشور در واکنش به شیوع هفته.

در بسیاری از L. A. شهرستان و بیمارستان و آزمایش تاخیر نیز تشدید کمبود دنده محافظ.

اگر یک بیمار مشکوک به داشتن COVID-19 کارکنان پوشیدن تجهیزات حفاظتی هنگام تعامل با آنها را در حالی که انتظار برای نتایج آزمون گفت: یک پرستار در یک Westside بیمارستان. همانطور که از شنبه این نتایج می تواند به عنوان طولانی به عنوان شش روز به او گفت.

"ما در حال سوختن را از طریق تن از ماسک و روپوش," او گفت:. "اگر همه چیز تبدیل به واقعا بد پس ما فقط به هدر رفتن تجهیزات قبل از همه چیز حتی در اوج بود."

بار کارکنان نویسندگان هایلی برانسون-Potts و امیلی Baumgaertner کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن