L. A. مدرسه منطقه در برابر 200 میلیون دلار در coronavirus هزینه ها و تیره و تار بودجه آینده

لس آنجلس Unified School District است که مقابله با برآورد 200 میلیون دلار در اورژانس coronavirus هزینه — پس از

توسط MINERALNEWS در 1 اردیبهشت 1399

لس آنجلس Unified School District است که مقابله با برآورد 200 میلیون دلار در اورژانس coronavirus هزینه — پس از به سرعت در حال حرکت به ارائه کامپیوتر برای همه دانش آموزان و مواد غذایی برای خانواده خود را — اما روشن نیست که در آن از مهم بودجه اضافی ممکن است در نهایت آمدن Supt. Austin Beutner گفت: بار.

نصب هزینه نمی خواهد بلافاصله فشار منطقه $7.87-میلیارد صندوق به طور کلی به عجز از پرداخت دیون اما unbudgeted صرف احتمالا ناقض قانون دولت نیاز سیستم مدرسه برای حفظ یک بودجه متعادل. اگر چه مقامات دولت ممکن است آرامش این قوانین در زمان بحران آنها را متعهد به پوشش هزینه های متحمل شده توسط L. A. متحد — به خصوص با دولت مالیات بر درآمد رو به کاهش.

"ما می دانیم بحران است که با داشتن یک تاثیر بزرگ در دانش آموزان و خانواده های ما در خدمت و آن داشتن یک تاثیر بزرگ در بودجه مدرسه به عنوان" Beutner گفت.

اولویت او گفته شده است به آدرس یک جامعه بحران و مرتب کردن که پرداخت صورتحساب بعد Beutner گفت.

تبلیغات

"فوری ترین چالش این است که برای مطمئن شوید که ما مراقبت از دانش آموزان و کمک به آنها همچنان به یادگیری و کمک به دانش آموزان و خانواده ها بیشتر نیاز دارند."

Beutner همچنین گفت: منطقه در حال توسعه یک طرح است که تمرکز بر روی دانش آموزان جوان که بسیاری از کارشناسان می گویند مشکل تر ماندن در مسیر با آموزش از راه دور. این طرح ممکن است شامل استخدام معلمان بیشتر و یا در غیر این صورت کاهش اندازه کلاس — کنتراست قابل توجه از انتظارات مالی با شهردار اریک Garcetti که به نام پنج شنبه برای furloughs هزاران نفر از کارگران شهرستان.

بودجه خرید اینترنتی در حال حاضر مشهود است در شهر نیویورک که در آن شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد کرده است که حدود 827 میلیون در مدرسه اقدامات صرفه جویی در هزینه با توجه به انتشار آنلاین Chalkbeat. این کاهش شامل استخدام توقف و کاهش در مشاوره و عامل بودجه — بالا بردن سوال در مورد چگونگی و مربیان می توانند به دانش آموزان کمک گرفتن تا پس از چند ماه از دست فرد در آموزش.

بر خلاف بودجه برای شهر نیویورک مدارس که شهردار کنترل L. A. یکپارچه بودجه — به عنوان در تمام مناطق کالیفرنیا — که توسط دولت کنترل می شود. اما این تصویر با این وجود بیاورد.

تبلیغات

کالیفرنیا قانونی تحلیلگر گابریل Petek پیش بینی کسری از آنجا که 35 میلیارد دلار در آینده نزدیک و اضافی $85 میلیارد دلار در سال مالی آمده — در تاریخ همتراز او گفت: با کالیفرنیا مشکلات بودجه در طول رکود اقتصادی ،

اگرچه راه مختلف برای شکستن بحران مالی هزینه های سرسام آور هستند با هر اندازه گیری — حتی زمانی که حسابداری به تازگی به تصویب دولت فدرال و کمک.

منطقه لیست coronavirus هزینه های اضطراری خواهد بود که به طور رسمی روز دوشنبه منتشر عبارتند از:

  • $78 میلیون دلار برای کمک های غذایی. این است که به طور معمول بازپرداخت توسط دولت فدرال اما L. A. متحد است که از لحاظ فنی نقض محدودیت های تغذیه بزرگسالان و همچنین کودکان.
  • 50 میلیون دلار برای گسترش مدرسه تابستانی. این پرداخت برای یک "آموزش از راه دور" برنامه به آدرس یادگیری کسری ناشی از پردیس تعطیلی.
  • 31 میلیون دلار برای آموزش معلم برای آماده سازی نیروی کار که توسط و بزرگ شد underprepared منجر به آموزش آنلاین.
  • 23 میلیون دلار برای اتصال دانش آموزان از خانواده های کم درآمد به اینترنت.
  • 9 میلیون دلار برای تجهیزات ایمنی و لوازم عمدتا در ارتباط مداوم "گرفتن و رفتن" برنامه غذایی در 63 دانشگاه.

"ما در خدمت تقریبا 600,000 وعده های غذایی جمعه گذشته" Beutner گفت. "برای انجام این کار به درستی, ما مطمئن شوید که کسانی که درگیر هستند با پوشیدن ماسک های آنها با پوشیدن دستکش است که تمام سطوح ضد عفونی طور مستمر در طول روز است."

تبلیغات

او گفت: خرید تجهیزات برای نگه داشتن مواد غذایی خطوط توزیع امن از جمله انبار بسیار فراتر از هزینه های عادی.

به $23 میلیون هزینه برای فناوری بسیار طلب بخشایش مبلغ صرف به دلیل این منطقه منتقل شده هزینه خرید رایانه برای رای دهندگان تایید شده ساخت و ساز مدرسه اوراق قرضه. که صرف تغییر به نظر می رسد حقوقی اما در نشست اخیر به عنوان یک منبع ناراحتی به پیوند نظارت کمیته که با این وجود تایید استفاده از پول به عنوان یک اقدام اضطراری است.

Beutner گفت: این منطقه دارای لابی رهبران دولت برای قرار دادن پول بیشتر در پشت خود راهنمایی در یادگیری آنلاین.

"خواهیم دید که چگونه است که تابه در ماه ها و شاید سال های آینده به," او گفت:. "اما در حال حاضر ضروری است به مطمئن شوید که ما اتصال دانشجویان با ارائه آنها را با دستگاه نگه داشتن آنها را در یادگیری است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب