پلیس پشت کردن به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز فشار اصلاحات عمیق

تماس به پلیس اصلاحات به دست آورده حرکت به عنوان رهبران در شهرستان که در آن جورج فلوید درگذشت در دست پلیس تحت ف

توسط MINERALNEWS در 19 خرداد 1399

تماس به پلیس اصلاحات به دست آورده حرکت به عنوان رهبران در شهرستان که در آن جورج فلوید درگذشت در دست پلیس تحت فشار قرار دادند به از بین بردن کل گروه.

فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات خواستار یک حساب با نژادپرستی نهادی است که گاهی منجر به درگیری با پلیس اما بسیاری از افسران در زمان کمتر تهاجمی موضع بیش از آخر هفته هنگامی که تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

دو هفته پس از فلوید خارج از کار سیاه, لی لی جان باختند سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه اکثریت مینیاپولیس شورای شهر قول داد برای از بین بردن 800-عضو آژانس است.

"روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن" رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت:. "تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،"

در دوشنبه, Derek چوین — افسر فیلم برداری با فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن و یکی از چهار به اخراج از گروه در پس از فلوید مرگ برنامه ریزی شده است را برای اولین بار حضور در دادگاه از این اتهام علیه او شد به روز رسانی به قتل درجه دوم.

این اولین بار نیست که یک شهر آمریکایی به کشتی با چگونه به مقابله با یک اداره پلیس متهم بودن بیش از حد تهاجمی و یا داشتن تعصب در صفوف آن است. در فرگوسن میسوری — که در آن یک سیاه پوست به دست پلیس در سال 2014 به ضرب گلوله مایکل براون 18-سال — پس-دادستان کل اریک هولدر گفت: مقامات فدرال در نظر گرفته و از بین بردن اداره پلیس. این شهر در نهایت به توافق رسید, از آن است اما یکی که مورد نیاز گسترده اصلاحات است.

ایالت مینه سوتا راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی بررسی مینیاپولیس اداره پلیس و بتن تغییرات زمانی بود که شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

روز یکشنبه نه از مینیاپولیس شورای شهر را 12 اعضای قول داد برای پایان دادن به پلیس به عنوان شهرستان در حال حاضر آن را می داند. شهردار یعقوب فری گفت: او را پشتیبانی نمی کند "ماه کامل "لغو" از گروه.

معترضان در سراسر کشور خواستار پلیس اصلاحات و یک حساب با نژادپرستی نهادی در پاسخ به Floyd مرگ و تلفن به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" را تبدیل به صف آرایی گریه می کند برای بسیاری از. یک دست سنگین پاسخ به تظاهرات در بسیاری از مکان ها است تاکید چه منتقدان می گویند: اجرای قانون است نظامی و بیش از حد اغلب با استفاده از نیروی بیش از حد.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان چندین تظاهرات هفته گذشته خدشه دار شد اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور پس از اعتراضات آغاز شد با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس. ویدئوها ظاهر شده اند از ماموران ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و یا نیروی فیزیکی علیه و حتی تظاهرات مسالمت آمیز.

اما ایالات متحده تظاهرات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

چند شهرستانها نیز برداشته حکومت از جمله شیکاگو و نیویورک که در آن فرماندار خواست معترضان برای آزمایش برای ویروس و با احتیاط ادامه دهید تا زمانی که آنها تا به حال. رهبران در سراسر کشور ابراز نگرانی کرده اند که تظاهرات می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است.

برای اولین بار معترضان در نیویورک بیش از یک هفته پیش اکثر افسران یکشنبه پوشیده نیست ضد شورش کلاه به عنوان آنها را تماشا کنند ، پلیس منتقل موانع در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در Columbus Circle برای معترضان به طوری که آنها می تواند از طریق تصویب.

ماموران در صبح در شهر معمولی دودی سیگار برگ و یا خوردن بستنی و پیتزا. برخی از افسران دست تکان داد و مطرح برای عکس ها با موتورسواران در یک تجمع.

در کامپتون کالیفرنیا چندین هزار معترض برخی سوار بر اسب مسالمت آمیز نشان داده شده را از طریق شهرستان در جنوب لس آنجلس است. تنها اجرای قانون حضور حدود ده کلانتر نمایندگان که به تماشای بدون درگیر شدن.

در واشنگتن دی سی سرباز گارد ملی از کارولینای جنوبی دیده می شد چک کردن از خود هتل پنج شنبه مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او به منظور خروج آنها از پایتخت کشور است.

همه چیز نیست به عنوان صلح آمیز در سیاتل که در آن شهردار و رئیس پلیس گفته بود که آنها در تلاش بودند به د-تشدید تنش. پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان پس از سنگ و بطری و مواد منفجره پرتاب کردند افسران شنبه شب. در شب یکشنبه یک مرد سوار یک ماشین در معترضان به یک مانع سپس خارج شد خودرو brandishing یک تپانچه, مقامات گفت. 27 ساله مذکر به ضرب گلوله کشته شد و به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات به Seattle Fire Department گفت.

دو بحران — coronavirus همه گیر و تظاهرات — باید وزن به خصوص به شدت در جامعه است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس و همچنین در معرض شکاف عمیق سیاسی در آمریکا در طول این انتخابات ریاست جمهوری سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول هر دو شده است به سوال نامیده می شود توسط دموکرات ها و چند خواهان که مشاهده پاسخ خود را به COVID-19 به عنوان کمی بیش از حد, بیش از حد دیر شده و او در واکنش به تظاهرات سنگین و دست و حساس است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

روز یکشنبه پلیس آمریکا میت رامنی یوتا راهپیمایی در یک تظاهرات در واشنگتن علیه پلیس بدرفتاری از اقلیت های ساخت و او را اولین و شناخته شده جمهوری خواه سناتور به انجام این کار.

"ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی, ما نیاز بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و در برابر خشونت" رامنی که نشان دهنده یوتا گفت NBC News.

روز یکشنبه فلوید بدن وارد, در تگزاس یک سوم و نهایی یادبود گفت: هوستون رئیس پلیس هنر اکودو. یک مشاهده است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات و تدفین سه شنبه در حومه پرلند.

دام گستر گزارش از نیویورک پنجره از بویزی آیداهو و Kruesi از نشویل ، آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب