پلیس ارائه دارو بهبودی کمک: 'ما نمی توانیم دستگیری ما راه برون رفت از این مشکل'

بزرگنمایی این تصویر امیلی Ligawiec (راست) و افسر جان Cacela را هفتگی کلاس سفال با هم در وره جرم. به

توسط MINERALNEWS در 19 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

امیلی Ligawiec (راست) و افسر جان Cacela را هفتگی کلاس سفال با هم در وره جرم. به جای دستگیری Ligawiec در زمستان سال گذشته زمانی که او در زمان هروئین به سرقت برده و مادر او را در ماشین او ارائه شده به کمک به او. کارن قهوه ای/جدید انگلستان رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کارن قهوه ای/جدید انگلستان رادیو عمومی

امیلی Ligawiec به ورود بازدید کنندگان به بهبود برنامه او حضور در بزرگ خانه ویکتوریا در هولیوک جرم. او نمی تواند مردم را به اتاق خود. او تنها به تازگی به دست آورده تلفن و ماشین امتیازات.

"ما 24 و 48 و 72 ساعت می گذرد هر آخر هفته," او گفت:.

اما Ligawiec مهم نیست محدودیت. 29 سال است که سپاسگزار او را زنده به دنبال آنها پس از یک دهه از اعتیاد به مسکن تجویز و سپس قرص های خریداری شده توسط او در خیابان و سپس هروئین.

"من تا به حال رفته یک مسیر تاریک" او گفت:.

آنچه در نهایت تبدیل به اطراف بود و 911 تماس در زمستان سال گذشته.

او تا به حال بدست بالا در هروئین به سرقت رفته و او و مادرش ، هنگامی که او بازگشت آن را چند ساعت بعد افسر جان Cacela از Ware, Mass., منتظر بود در جلوی خانه.

در گذشته Cacela ممکن است بلافاصله بخوانید Ligawiec او حقوق "به دلیل برای طولانی ترین زمان کل ایده — دستگیری, دستگیری," او گفت:.

او شنود گذاشته در پنجره ماشین و مطمئن باشید او نیست در مشکل.

"من پنجره بسته او را به یک زن و شوهر از بار و پس از آن من آن را باز کرد یک نرم افزار. مانند " چه می خواهید؟'" Ligaweic گفت. "و او ایستاده وجود دارد با صبر و حوصله و گفت:" من اینجا هستم تا به شما کمک کند. من می خواهم به شما کمک کند.' و من می خواهم رول آپ پنجره من و نگاه راه دیگر."

از طریق شیشه Cacela توضیح داد که او بخشی از یک همکاری جدید بین پلیس و بهداشت عمومی شناخته شده در شهرستان به عنوان اعتیاد به مواد مخدر بازیابی تیم (دارت).

اگر چه Ligaweic آماده نیست به بحث در آن روز "او آمد به خانه من دوباره و دوباره و دوباره." هنگامی که او وانمود به او را ترک کارت خود را. "او که سه بار به خاطر من نگه داشته و از دست دادن آن است."

Cacela استفاده می شود به رد است. او ابتدا در شهر خود را در اداره پلیس به دریافت آموزش در این نوع از توسعه است که به تصویب رسید در حدود 150 ماساچوست شهرستانها و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است.

آن را بر اساس این ایده است که برای بسیاری از مصرف کنندگان مواد مخدر یک تماس به پلیس — برای nonfatal مصرف بیش از حد و یا مرتبط با مواد مخدر جرم و جنایت مانند سرقت — اولین بار است که آنها در رادار از هر مقام. بنابراین پس از پایان فوری بحران است افسران پیگیری و ارائه کمک. که می تواند یک رختخواب گرم برای شب یک ارجاع به یک بازیابی مربی یا سوزن-برنامه تبادل سوار شدن به سم زدایی. حداقل آنها را از مصرف بیش از حد-داروی نجات Narcan و بحث در مورد چگونه برای زنده ماندن.

"این نوع از عجیب و غریب برای یک افسر پلیس به صحبت کردن با کسی 'با سلام اگر شما قصد استفاده از هروئین استفاده از آن به این ترتیب" Cacela گفت. "'مطمئن شوید که شما تنها نیستید. مطمئن شوید که وجود دارد Narcan در دست است.'"

اما حتی به عنوان پلیس استفاده می شود به این nonjudgmental نقش آن همیشه آسان فروش به مصرف کنندگان مواد مخدر.

بزرگنمایی این تصویر

امیلی Ligawiec گفت: تماس با 911 در زمستان سال گذشته تبدیل زندگی خود را در اطراف. در حال حاضر او در بازیابی. کارن قهوه ای/جدید انگلستان رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کارن قهوه ای/جدید انگلستان رادیو عمومی

"برخی از مردم بسیار باز و آنها را به شما صحبت می کنید. افراد دیگر [می گویند], 'از اینجا دریافت کنید. من نمی خواهم به کمک احمق پلیس,'" گفت: افسر جفری Goulet از هدلی جنوبی, جرم. "نه هر کس را در آن نقطه در زندگی خود را که آیا آنها می خواهند برای جلوگیری از."

اعتیاد محقق الکساندر Walley بوستون مرکز پزشکی ارزیابی این رویکرد برای مراکز کنترل بیماری. او می گوید: این مهم است که برای درمان فشار بیش از حد به سرعت پس از مصرف بیش از حد زمانی که مغز را در برداشت.

"معمولا آن را به زمان کمی بیشتر کمی بیشتر انعکاس" Walley گفت.

Cacela در نهایت صحبت Ligawiec به ملاقات با او در یک فروشگاه شیرینی بی شیرینی, جایی که او با معرفی خود به بهبود مربی نام سوزان دیلی و آنها شروع به کار با هم.

اما چند ماه بعد Ligaweic overdosed در خانه. او را نجات داد و خودش را با استفاده از Narcan آنها را ترک کرده بود با او. و زمانی که او موافقت کرد و به آنها اجازه کمک به او رسیدن به ناتوانی.

"آن را مانند یک گردباد از طریق رفت و تمام است که در سمت چپ مرکز به من بود و یک سرزمین وسیع خراب" Ligaweic گفت. "و داشتن سوزان و افسر Cacela وجود دارد — این زندگی در حال تغییر است."

تقریبا یک سال پس از آن اولین 911 تماس Ligawiec و Cacela را هفتگی کلاس سفال با هم در وره.

Cacela می کند و این در زمان خود. به عنوان آنها نشستن در همسایه سفال چرخ پرتاب کردن توده های مرطوب خاک رس Ligaweic نظرسنجی کاسه او در ساخت.

"من فکر نمی کنم من همیشه می دانم آنچه من انجام," او می گوید. "من فقط امیدوارم که آن را با هم می آید."

که Cacela پاسخ "که بسیار شبیه زندگی است."

نه همه Cacela روابط هستند و این نزدیک است. او می گوید که رسیده به حدود 60 overdose بازماندگان; تنها حدود نیمی پشت کردم به او.

محققان می گویند آن را سخت برای تعیین کمیت نتایج حاصل از این نوع از توسعه. آنها دنبال آن هستید در, آیا مصرف بیش از حد نرخ کاهش در شهرها است که با استفاده از آن و اگر روابط بهبود بین پلیس و مواد مخدر.

Ligawiec گفت: اگر او عود او قصد دارد به تماس با 911 خودش — و بیش از شروع دوباره.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب