Facebook را بررسی سیاست در پست در مورد خشونت دولتی, رای گیری

بزرگنمایی این تصویر مارک زوکربرگ می گوید Facebook را در نظر برچسب زدن به برخی از پست ها که شکستن قوا

توسط MINERALNEWS در 17 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مارک زوکربرگ می گوید Facebook را در نظر برچسب زدن به برخی از پست ها که شکستن قوانین خود را به جای به سادگی آنها را از مصرف کردن و یا ترک آنها را. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
علامت Lennihan/AP

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: Facebook کارکنان در روز جمعه که شبکه های اجتماعی را چگونه بررسی این دسته برخی از زا ترین پست در آن پلت فرم از جمله کسانی که توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اطلاعیه خود به دنبال یک شورش توسط کارکنان خود تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد پیام رئیس جمهور نوشته شده در مورد خشونت نسبت به معترضان و پست الکترونیکی-در رای گیری.

در یک یادداشت به کارکنان زوکربرگ گفت: او می خواست "اذعان کرد که تصمیم من در هفته گذشته را ترک کرده است بسیاری از شما عصبانی و نا امید شده و صدمه دیده است."

زوکربرگ گفت: Facebook را در نظر برچسب پست ها که نقض قوانین خود یک رویکرد دقیق تری از این شرکت سیاست های فعلی آن که با پست یا باید حذف شود یا به سمت چپ به تنهایی. آن را نیز به نقد و بررسی سیاست های خود اجازه می دهد "بحث و تهدیدات دولت استفاده از زور" و سیاست های خود را بر رای دهندگان سرکوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در Facebook پست هفته گذشته "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" با اشاره به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه مرد در مینیاپولیس بود که به اتهام قتل افسران پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جداگانه ادعا, دروغ, که, کالیفرنیا, ارسال ایمیل-در برگه های رای برای همه ساکنان.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده همان اظهارات در توییتر آن را با قرار دادن برچسب های هشدار دهنده و واقعیت-چک در توییت خود. Facebook در مقابل گفت: پست نیست شکستن آن قوانین است.

زوکربرگ علنا انتقاد توییتر رویکرد است. او تصریح کرد: نگرانی های خود را در روز جمعه حتی به عنوان او گفت: Facebook ممکن است چیزی مشابه.

"در کل من نگران است که این رویکرد است خطر ابتلا به ما منجر به editorialize در مطالب ما را دوست ندارند و حتی اگر آن را نقض نمی کند سیاست های ما, بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به ادامه با دقت بسیار," او نوشت.

زوکربرگ بلند گفت: او معتقد است که شرکت باید به پلیس چه سیاستمداران می گویند در آن پلت فرم. در یک شرکت گسترده در جلسه روز سه شنبه او گفت که او در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای توهین آمیز, اما تصمیم به ترک پست در بهره از اجازه دادن به مردم آنچه را که رئیس جمهور تا به حال به می گویند.

که تصمیم گیری شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد و از جمله در داخل Facebook. برخی از کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در روز دوشنبه و یک مهندس عموم استعفا داد و این هفته است. کارمندان سابق به نام تصمیم یک "خیانت" از Facebook آرمان.

در طول کارکنان جلسه زوکربرگ سابقه سوال از کارکنان که مضطرب بودند با تصمیم خود و اتصال آن به عدم وجود تنوع در این شرکت با توجه به کارکنان که در تماس است. بسیاری نگران بودند که زوکربرگ گفت که این گروه از افرادی که تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن را نوشته بود و کاملا سفید به جز Maxine ویلیامز رئیس تنوع افسر که سیاه و سفید است.

زوکربرگ اذعان کرد این نگرانی ها در یادداشت خود در روز جمعه. "ما قصد داریم به نقد و بررسی این که آیا ما نیاز به تغییر هر چیزی از لحاظ ساختاری به مطمئن شوید که حق گروه ها و صداها را در جدول," او نوشت. "من متعهد به بالا بردن نمایندگی از تنوع گنجاندن حقوق بشر در فرآیندهای ما و تیم مدیریت بحث."

مانند دیگر شرکت های فن آوری, Facebook نیروی کار تا حد زیادی سفید و آسیایی است. فقط زیر 4 درصد از Facebook ایالات متحده مبتنی بر کارکنان است و 5 درصد است هیسپانیک با توجه به شرکت اخیر تنوع گزارش. در میان رهبری ارشد تنها 3 درصد و 3.5 درصد اسپانیایی هستند.

یکی از کارکنان سابق, علامت Luckie نوشت یادداشتی زمانی که او در سمت چپ در سال 2018 را متهم به شرکت در "عدم آن سیاه کارکنان و سیاه آن کاربران" از طریق تبعیض و مشکلات در نمایندگی.

روز جمعه Luckie در توئیتر خود نوشت: "من صادقانه احساس توهین خواندن علامت را ارسال. من یک فرد خوشبین بود و من هیجان زده برای دیدن جزئیات بتن را تغییر دهید. اما کمی وجود دارد یافت می شود وجود دارد که بسیار ناامید کننده است."

یادداشت سردبیر: Facebook میان NPR حامیان مالی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب