دادگاه کالیفرنیا آژانس نمی تواند مسئول برای ویرایش ویدئو پلیس

ساکرامنتو, کالیفرنیا. - دولت باید هزینه های redacting پلیس دوربین ویدئو قبل از ساخت آن در مکان های عمومی, دادگ

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. - دولت باید هزینه های redacting پلیس دوربین ویدئو قبل از ساخت آن در مکان های عمومی, دادگاه عالی کالیفرنیا حکومت پنج شنبه در یک تصمیم بود که مورد ستایش قرار داد با سازمان های رسانه ها و هزینه خواهد شد برای شهرها و استان ها.

دادگاه به اتفاق آرا رد شهر هیوارد تلاش برای شارژ ملی وکیل انجمن صنفی را در منطقه خلیج سان فرانسیسکو فصل بیش از $از 3200 به صورت گزیده هایی از فیلم گرفته شده توسط ماموران پلیس کمک کرد که در پاسخ به اعتراضات در برکلی در سال 2014.

تظاهرکنندگان معترض بودند هیئت منصفه تصمیم گیری به دادستانهای افسران پلیس در مرگ دو نوجوان غیر مسلح سیاه پوست, اریک گارنر در نیویورک و مایکل براون در فرگوسن میسوری است.

اجازه می دهد دولت به اتهام برای ویرایش فیلم را در معرض تهدید و دسترسی به تمام الکترونیکی سوابق خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات و 33 سازمان های رسانه ها گفت: در اچ-از-دادگاه مختصر.

این گروه استدلال می کنند که این هزینه ها را منصرف دسترسی به مواد مورد نیاز برای نظارت بر اجرای قانون است.

جیم Ewert مشاور عمومی برای کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران آن را به نام "یکی از مهم ترین پرونده های عمومی عمل می کنند موارد شده است که در پایین دست توسط دیوان عالی کشور در در حالی که." حکم در غیر این صورت در معرض خطر ایجاد "موانع غیر قابل عبور به حق می دانم" او گفت:.

این تصمیم به عنوان پلیس در کالیفرنیا و در جای دیگر در پاسخ به اعتراض به مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس — جورج فلوید در مینیاپولیس.

کالیفرنیا قضات معکوس یک تصمیم دادگاه تجدید نظر برگزار شد که از شهرستان می تواند شارژ برای ویرایش آن هزینه.

"در صورتی که تا به حال تبدیل شدن به قانون زمین آن شده اند که بسیار مشکل ساز گفت:" دیوید اسنایدر مدیر اجرایی ائتلاف متمم اول. او به نام بالا حکم دادگاه "یک تصمیم بزرگ برای دولت شفافیت و پاسخگویی است."

هیوارد مسئولان شهرستان کاهش یافته است, نظر در این رابطه گفت: چاک Finnie. Spokeswomen برای لیگ کالیفرنیا شهرها و ایالت کالیفرنیا انجمن استان ها را بلافاصله نظر.

هیوارد به دنبال به بازیابی هزینه های خود را برای تقریبا 40 ساعت در آن زمان کارکنان برای جمع آوری و ویرایش شش ساعت از ویدئو برای حذف اطلاعات آن مخالفت شد و معاف از افشای عمومی مانند شخصی اطلاعات پزشکی و اجرای قانون تاکتیکی اقدامات امنیتی.

دولت قانون در حال حاضر میله دولت از شارژ به redact بخش از پرونده نوشته شده و قاضیان حکومت که همان قاعده به پرونده های الکترونیکی.

"در تصویری-ویرایش از نظر آنچه (شهر کارمند) بود و نه اساسا متفاوت از استفاده از ابزار الکترونیک به رسم جعبه سیاه بیش معاف مواد موجود در یک سند الکترونیکی با فرمت" دانشیار عدالت Leondra کروگر نوشته است.

حاکم در غیر این صورت او گفت: در جای دیگر به معنای "یک سازمان می تواند شارژ برای مدت زمان صرف شده redacting نسخه الکترونیکی یک سند حتی اگر آن را نمی تواند پرداخت هزینه برای زمان صرف شده redacting یک کپی از همان سند است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

انشاء هزینه در غیر این صورت "می تواند به خوبی اثبات گران برای برخی از requesters," او نوشت: در حالی که تصدیق کرد که این تصمیم به معنی هزینه های بالاتر برای دولت با منابع محدود.

دانشیار عدالت Mariano-Florentino Cuéllar در یک جداگانه concurring نظر گفت: در حال تکامل فن آوری است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی کاهش می دهد کسانی که هزینه های پردازش بیش از زمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب