برای بسیاری از $600 بیکاری بهره مند می سازد آن را سخت به بازگشت به کار

بزرگنمایی این تصویر کارگران آماده takeout سفارشات در هوستون در مارس 1. برای بیش از دو نفر از سه بیکا

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

کارگران آماده takeout سفارشات در هوستون در مارس 1. برای بیش از دو نفر از سه بیکار و کارگران مزایای بیکاری بیش از خود پرداخت, محققان می گویند. که می تواند جمع آوری سوالات بی دست و پا برای کارگران و کارفرمایان و سیاستگذاران. علامت فلیکس/AFP/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
علامت فلیکس/AFP/خبرگزاری گتی ایماژ

معلم مهد Lainy مورس شده است از کار برای بیش از دو ماه است. اما پرتلند سنگ., مرکز مراقبت از کودک که در آن او کار کرده است و با توجه به بازگشایی. مورس است هراس ایده تا آنجا که او را دوست دارد به نوزادان و کودکان نوپا او برای مراقبت.

"آنها همیشه مغرور مواجه است. آن را فقط به یک هوای سرد پس از دیگری," او می گوید. "آن را احساس می کند درست مثل یک کانون برای گسترش بیماری است. و آن را احساس می کند واقعا ترسناک برای بازگشت به آن."

علاوه بر خطر عفونت با COVID-19 رفتن به محل کار نیز به معنی کاهش در پرداخت مورس. با تشکر اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری دولت فدرال ارائه شده در طول همه گیر مورس و همکار معلمان در حال ساخت در واقع بیشتر در حال حاضر از آنها در کار است.

"این وحشتناک می گویند اما ما در حال انجام بهتر در حال حاضر," او می گوید. "آن را سخت به فکر می کنم در مورد بازگشت به کار در این همه گیر و پرداخت کمتر از ما در حال حاضر هنگامی که ما در حال امن و در خانه در قرنطینه."

این یک معضل است که میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی ها ممکن است به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شروع به بازگشایی شده است. و این یک سوال قانونگذاران خواهد بود کشتی با آنها بحث که آیا برای گسترش مکمل مزایای بیکاری در جولای گذشته.

ترقه بشکه رستوران که در آن اوری Adams مشغول به کار است و فقط از سر محدود داخل سالن ناهار خوری دوباره پس از هفته takeout-تنها خدمات. اما شن سوئیچ, Ky., ساکن در هیچ عجله به بازگشت.

"من احساس نمی مانند آن را بیش از و در عین حال" آدامز می گوید: با اشاره به پرش در coronavirus مرگ و میر در کنتاکی در آغاز هفته گذشته است. "من صبر کنید تا ببینید که همه چیز بازگشایی اگر caseload را افزایش می دهد."

رستوران بوده و بیمار در مورد یادآوری کارگران و آدامز تصمیم به ماندن در خانه در حال حاضر. بیشتر او را نگران برای ایمنی از چهار سالمندان بستگان او زندگی می کند. اما اضافی $600 او دریافت مزایای بیکاری می کند و عامل به تصمیم خود.

"من می گویند آن را تا حدی" آدامز می گوید. "این هنوز هم واقعا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده من, اما آن را بسیار سخاوتمندانه داشتن مراقبت عمل می کنند."

برخی از صاحبان کسب و کار شکایت دارند که سخاوتمندانه مزایای بیکاری در حال ساخت آن را سخت تر برای آنها برای پیدا کردن کارگران است.

راشل دیویس اجرا می شود یک فروشگاه محموله در Mo. پس از بازگشایی این ماه او شده است خرید ضد عفونی کننده دست با گالن است.

"ضد عفونی کننده است من عطر جدید" جوک. او را محدود کردن ترافیک در فروشگاه به مشتریان در یک زمان. و هر کس که می آید باید یک ماسک.

"مشتریان باید تشکر کرد برای ما که" دیویس می گوید. "و فروش من در واقع تا آنجایی که ما بازگشایی شد."

دیویس همچنین به صورت پاره وقت کارکنان متوسط پرداخت افزایش دهد. اما از $10 به $11 یک ساعت آنها را به طور قابل توجهی کمتر از آنها جمع آوری بیکاری است. یکی از دیویس چهار کارگر آمده است نیست.

"من می دانم که من نباید آن را شخصا" دیویس می گوید. "او انجام آنچه او احساس می کند در بهترین مورد علاقه. اما به عنوان یک کارفرما آن را در واقع نوع لطمه می زند."

اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو تخمین می زنند که بیش از دو سوم از کارگران بیمه بیکاری در حال ساخت بیشتر در مزایای بیکاری از آنها در محل کار — در برخی از موارد دو تا سه برابر. این یک استارک یادآوری چقدر کم پرداخت است که در بسیاری از سخت ضربه صنایع از جمله رستوران ها و خرده فروشی.

هنگامی که میلیون ها نفر با دستمزد کم کارگران به طور ناگهانی مجبور به توقف کار برای محافظت از بهداشت عمومی وجود دارد که دلایل خوبی برای دولت فدرال به گام با برخی از کمک.

"گرفتن پول مردم امروز به طوری که شما می توانید خرید مواد غذایی و نه گرسنه, گرفتن پول مردم به طوری که آنها می توانید پرداخت خود را اجاره ضروریات اولیه زندگی نوع حس می کند می گوید:" اقتصاددان یوسف Vavra. او اشاره می کند که برخی از کارگران از دست رفته مزایای بهداشت و درمان به عنوان به خوبی به عنوان درآمد. و هدف دولت در ابتدا بود به نگه داشتن مردم در خانه.

هنوز Vavra و خود را در دانشگاه شیکاگو و همکارانش می گویند, تخت, 600 دلار در هفته بهره مند می کند ایجاد سوال انصاف به ویژه هنگامی که دیگر کارگران کم درآمد هنوز هم در کار و انجام کار ضروری.

"اگر شما یک سرایدار و کار شما را در یک بیمارستان شما رو به افزایش خطر در کار خود و احتمال دریافت نکرده اند و افزایش دستمزد" اقتصاددان می گوید: پیتر Ganong. "اما اگر شما یک سرایدار و کار شما را در یک مدرسه که تعطیل و سپس شما در واقع 50 درصد افزایش پرداخت از ادعا مزایای بیکاری."

به همین ترتیب خرده فروشی کارگران در کردند در حال جمع آوری 42 درصد بیشتر به طور متوسط از نرخ بیکاری از خواروبار کارگران که مشغول قفسه جوراب زنانه ساقه بلند.

استدلال در مورد انصاف و اینکه آیا اضافی مزایای بیکاری مانع بازگشت به کار هستند به احتمال زیاد به رشد بلندتر در کنگره است. خانه دموکرات ها به تصویب یک لایحه که گسترش مزایای اضافی از طریق ژانویه. جمهوری خواهان مجلس سنا مقاوم هستند.

Ganong و Vavra استرس است که با نرخ بیکاری دو رقمی حفظ نوعی از افزایش منافع حیاتی خواهد بود. اما آنها نشان می دهد یک جایگزین فرمول به طوری که مزایای بیشتر از نزدیک بازی — اما تجاوز نمی کند — کارگران پیر حقوق.

تخت 600 دلار در هفته رقم به تصویب رسید در ماه مارس را به عنوان یک مصلحت راه برای به دست آوردن پول از درب به سرعت. توسط ژوئیه Ganong و Vavra استدلال می کنند وجود دارد باید زمان به سادگی یک رویکرد دقیق تری.

در بسیاری از موارد کارگران که به نوبه خود یک پیشنهاد کار از خود کارفرما ممکن است از دست دادن واجد شرایط بودن خود را برای جمع آوری بیمه بیکاری.

که یک فرصت سونیا Chartier و شوهرش مایل به گرفتن. آنها هر دو تصمیم گرفتند به بازگشت به کار در ویسکانسین فروشگاه مبلمان که در آن مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک. Chartier نگرانی در مورد آلوده کردن مادر در قانون است که زندگی با این زن و شوهر.

"ما خوش شانس هستید و ما می توانیم تصمیم به ماندن در خانه" او می گوید. "من می دانم که بسیاری از مردم نمی توانند این تصمیم و آن را واقعا سخت است. اما ما احساس نمی مانند آن را امن برای بیرون رفتن است."

Chartier را آغاز کرده است به دنبال شغل جدید — شاید یکی از او می توانید انجام دهید از صفحه اصلی و یا در حالی که در غیر این صورت اجتناب از خطر است. او No. 1 سوال می شود کارفرمایان: آنچه شما انجام می دهند برای محافظت از کارگران خود را?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب