خانه های پرستاری اجرا کوتاه از COVID-19 دنده محافظ به عنوان فدرال پاسخ تزلزل

بزرگنمایی این تصویر

کلی Womochil یک مشاور در شرکت شهرکهای پرستاری مرکز در شرکت کن., تلاش می کند در یک کت بارانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال به خانه های پرستاری برای محافظت در برابر coronavirus. پاملا سیاه پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاملا سیاه

در سراسر ایالات متحده و خانه های پرستاری در تلاش برای محافظت از ساکنان خود را از coronavirus مشتاقانه در انتظار جعبه ماسک, عینک و لباس های وعده داده شده توسط دولت فدرال است. اما همه بیش از حد اغلب بسته تحویل ناامیدی — اگر آنها می رسند.همه در همه ،

برخی شامل شل و ول فولاد ماسک یا پارچه پوشش صورت است که به صراحت در نظر گرفته شده برای استفاده های پزشکی. دیگر آیتم های از دست رفته و یا به مراتب کمتر از کامل هفته ارزش تجهیزات حفاظتی دولت وعده داده شده برای ارسال. به جای پزشکی مناسب لباسهای بسیاری از بسته های بزرگ پلاستیکی آبی ponchos.

“آن را مانند قرار دادن یک کیسه زباله” گفت: پاملا سیاه, مدیر شرکت شهرکهای پرستاری مرکز در شرکت کن. “وجود دارد هیچ جایی برای دست های خود را به بیرون می آیند.”

به عنوان خانه های سالمندان باقی می ماند این بیماری همه گیر را مرکز دولت فدرال است که عدم اطمینان از این امکانات باید تمام تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به مصاحبه با مدیران و فدرال داده است.

پارچه ماسک و ponchos

با وجود رئیس جمهور تهمت تعهد در 30 آوریل به “استقرار هر منبع و قدرت است که ما را به” محافظت از همسر آمریکایی و یک پنجم از این کشور خانه های پرستاری — 3,213 از بیش از 15,000 — گزارش در طول دو هفته آخر ممکن است که آنها تا به حال کمتر از یک هفته از عرضه از ماسک و روپوش و دستکش و محافظ چشم و یا ضد عفونی کننده دست با توجه به سوابق فدرال. از کسانی 946 گزارش آنها تا به حال حداقل یک تایید COVID عفونت پس از همه گیر آغاز شد.

“دولت فدرال را شکست برای ملی کردن زنجیره تامین و کنترل آن منجر به مرگ و میر در خانه های سالمندان” گفت: Scott LaRue, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ArchCare به سیستم مراقبت های بهداشتی از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک نیویورک که در عمل پنج خانه های سالمندان.

گسترده کمبود تجهیزات همچنان در برخی از مکان ها به عنوان ویروس با شدت گرفتن lethally از طریق خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. بیش از 217,000 کوتاه مدت بیماران و دراز مدت ساکنان در خانه های پرستاری قرارداد COVID-19 و 43,000 فوت کرده اند.

برخی از خانه ها هنوز دریافت نکرده اند برای اولین بار از دو دسته از منابع سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت که کشتی در مه. در عوض برخی کردم فقط پارچه ماسک که وزارت بهداشت و خدمات انسانی سفارش از طریق قرارداد با HanesBrands های پوشاک شرکت شناخته شده برای آن ، یک HHS صفحه وب می گوید: ماسک های در نظر گرفته شده برای مراقبت از بیماران مسری اما می توان با توجه به کارگران خود را برای رفت و آمد و یا به ساکنان زمانی که آنها را ترک اتاق خود را.

به عنوان خانه نگه دارید scrounging برای عرضه در بازار پر هرج و مرج با jacked-قیمت و ادامه داد: کمبود 653 پرستاری ماهر امکانات اطلاع حکومت آنها تا به حال به طور کامل اجرا از یک یا چند نوع از تجهیزات حفاظتی در برخی از نقطه در دو هفته آخر ممکن است با توجه به سوابق منتشر شده در هفته گذشته توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا.

“دولت فدرال کردم به گام” گفت: لری Smetanka مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدا برای کیفیت مراقبت طولانی مدت یک حمایت گروه مستقر در واشنگتن گفت: “ما در حال حاضر چیست ؟ — سه ماه به این بیماری همه گیر و این امکانات هنوز هم به اندازه کافی ندارد PPE برای محافظت از خود و ساکنان خود را?”

یک “تعهد بی امان”

در مارس تهمت متعهد دولت او “هرگز متزلزل در آن بی امان تعهد به آمریکا در سالمندان است.” اما FEMA محموله از ماسک و دستکش و روپوش و حفاظت از چشم تا به حال بیشتر از متوسط هدف: “به عنوان یک پل بین دیگر PPE حمل و نقل.”

نوشته شده در نظرات FEMA در دفاع از کیفیت پانچو لباسهای اما گفت که به دلیل شکایت پیمانکار ایجاد یک “کوتاه آموزشی تصویری در مورد استفاده مناسب از لباسهای” برای به اشتراک گذاشتن با خانه. FEMA مقامات گفت که همانطور که از ژوئن 4, آژانس حال حمل بسته به 11,287 خانه های پرستاری شروع در “soonest ممکن است تاریخ در COVID-19 زنجیره تامین جهانی آب و هوا.”

در عین حال 67 از خوب سامری جامعه 147 خانه های پرستاری دریافت نکرده اند FEMA حمل و نقل از جمله خانه های که در حال مبارزه با بزرگترین شیوع بیماری در Sioux Falls, S. D.; Greeley, Colo.; و Omaha, Neb., با توجه به Nate طرح خوب سامری جامعه معاون رئیس جمهور از عملیات. “ما دریافت نکرده حمل و نقل ما در شش یا هفت نقاط داغ” او گفت:.

این منابع که به هم می رسند و تمایل به یک اندازه تنها او گفت: “کیفیت کاملا به همان سطح ما دریافت کردیم” از طریق جامعه وابستگی با Sanford, سلامت, زیادی بیمارستان و پزشک سیستم.

جامعه به اندازه کافی تجهیزات, اما کوچک خانه سالمندان گروه های مستقل و خانه ها هنوز هم به خصوص با به دست آوردن N95 ماسک که فیلتر کردن ذرات ریز از ویروس و در نظر گرفته بهترین راه برای محافظت از هر دو خانه سالمندان کارکنان و ساکنان از انتقال آن است.

CMS سوابق نشان می دهد 711 خانه های سالمندان گزارش شده داشتن اجرا از N95 ماسک و 1,963 گفت: آنها تا به حال کمتر از یک هفته را به ارزش. اما FEMA است نه حمل و نقل هر N95 ماسک و خانه های پرستاری داشتن مشکل در به دست آوردن آنها را از منابع دیگر. به جای این آژانس ارسال فولاد ماسک, اما بیش از 1000 خانه های کمتر از یک هفته از عرضه آن است.

مسیح Lifeways در مسیح ایجاد کرد در مچنیکسبورگ Pa. دریافت FEMA حمل و نقل این هفته که به صورت محافظ و دستکش, اما تنها سه روز ارزش فولاد ماسک و “بسیار پایین و کم-کیفیت درجه” لباسهای که فاقد آستین گفت: کتی Andreano یک مسیح متخصص ارتباطات.

تنها دو نفر از ArchCare پنج خانه های پرستاری را دریافت کرده اند هر FEMA محموله, حتی اگر آن است که در شهر نیویورک, سایت ملت بزرگترین شیوع. تجهیزات برای کسانی که دو خانه به طول انجامید کمتر از یک هفته. LaRue تلاش برای تهیه تجهیزات از خارج از کشور اما همه از تامین کنندگان بالقوه تبدیل به جعلی. او گفت: ArchCare تا به حال به در تکیه پراکنده منابع از دولت و اورژانس شهرستان مدیریت دفاتر.

“همانطور که ما اینجا نشسته ایم امروز من هنوز هم قادر به دریافت بیش از چند روز عرضه N95 ماسک و من هنوز هم مبارزه تا حد معینی با لباس” LaRue گفت. “نیست که شما را به خواب در شب از آنجا که شما مطمئن نیستید که در هنگام تحویل بعدی می آید.”

علاوه بر این منابع به دولت اختصاص داده است $5 میلیارد به خانه های سالمندان از $175 میلیارد دلار در ارائه بودجه امداد اختصاص توسط کنگره است. بیمارستان ها در حال گرفتن خیلی بیشتر. مدیران گفت: پول را حل نمی کند شکسته خصوصی در زنجیره تامین که در آن دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی است پر از لکه و تجهیزات بسیار آسیا.

“بیش از حد اغلب تنها نشانه هایی از FEMA بسیار به کرات وعده از PPE در حال scattershot تحویل با مقادیر مختلفی از ragtag لوازم” گفت: کتی اسمیت Sloan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge یک انجمن غیر انتفاعی و خانه های سالمندان و دیگر سازمان های خدمات برای افراد مسن.

پارچه ماسک از HHS شده اند به خصوص گیج کننده به خانه سالمندان مدیران با توجه به هشدارهای که همراه آنها است. دستورالعمل برای ماسک گفت: آنها می توان به شسته تا 15 بار با توجه به Sondra Norder, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت, St. Paul سالمند خدمات در کاکانا, Wis.

“من نمی دانم که چگونه ما احتمالا پیگیری که چگونه بسیاری از بار هر ماسک شسته شده,” او گفت:. این دستورالعمل همچنین گفت: این ماسک نباید شسته شده و با مواد ضد عفونی کننده, سفید کننده و یا مواد شیمیایی است که چگونه Norder گفت: خانه های پرستاری تمیز شسته شده خود را.

Norder گفت: او متمرکز حدود 100 ماسک و آنها کاهش یافت. “آنهایی که باید شسته شده کوچک هستند و من قطعا نمی خواهید برای قرار دادن چیزی در چهره کسی که نبوده است, laundered,” او گفت:. “همه همکاران من [در دیگر خانه های پرستاری] دریافت همان و نیز بافل آن تعجب” چگونه ما می رویم به استفاده از این ؟ “

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است و نه وابسته و Kaiser Permanente. KHN خبرنگار ارشد کریستینا Jewett کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>