کمک گروه: دارفور حملات رشته 14,000 بدون کمک های پزشکی

قاهره - یک موج اخیر خشونت ها در دارفور جنگ زخمی منطقه در غرب سودان محروم کرده است بیش از 14,000 کودکان از مراق

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399

قاهره - یک موج اخیر خشونت ها در دارفور جنگ زخمی منطقه در غرب سودان محروم کرده است بیش از 14,000 کودکان از مراقبت های پزشکی پیشرو کمک گروه گزارش روز پنج شنبه.

نجات کودکان گفت: آن مجبور شد نزدیک به دو عمده بهداشتی و امکانات آن زمینه در روستای Masteri در غرب دارفور است. یک حمله وجود دارد روز شنبه گذشته به کشته شدن 60 غیرنظامی از جمله پنج کودکان نوپا, با توجه به U. N.

صدها نفر از شبه نظامیان عرب شات, خانواده, سرقت احشام را به آتش کشیدند و صدها خانه در این منطقه را وادار به بیش از 10 ، 000 به اجرا برای زندگی خود و خروج ساکنان در نیاز مبرم به کمک های اولیه, با توجه به U. N. نجات کودکان گفت: آن را به حال هیچ چاره ای اما به امکاناتی که ارائه تغذیه و خدمات بهداشتی و ترس برای ایمنی کارکنان خود را.

"اگر این مراکز نمی بازگشایی شد به زودی زندگی کودکان قرار داده می شود بیشتر در معرض خطر" گفت: Arshad مالک این گروه سودان مدیر در زمانی که متناوب 1.1 میلیون کودک مواجه شدید گرسنگی در سودان بیش از دو برابر از مقدار گزارش شده در سال گذشته است. "این جنگ تنها می تواند به افزایش تعداد فرزندان نیاز دارند."

ساکنان Masteri می گویند که آنها در حال از دست دادند.

"ما هیچ بیمارستان وجود دارد به طور موثر بدون کمک و مردم وحشت زده گفت:" مصطفی Younes ارشد رهبر آواره جامعه در Masteri.

در اوایل این ماه در جولای 13, او به تماشای ده ها تن از شبه نظامیان بر اسب و شتر طوفان شهر و کشتن دو زن که از او باردار می شود.

"مزارع سوزانده شده و صدها نفر در حال فرار به چاد آنها در حال گرفتن هر چیزی با آنها" Younes گفت.

این قسمت در Masteri بود فقط در رشته حداقل هفت حملات در چند هفته گذشته که به یاد می آورد وحشیانه تصدی رییس مستبد Omar al-Bashir. در اوایل 2000s, al-Bashir برپا scorched-earth ضد شورشی علیه اقلیت های قومی شورشیان که مقصر دولت های اقتصادی و سیاسی به حاشیه رانده است.

نیروهای دولتی و عمدتا عرب شبه نظامیان شناخته شده به عنوان Janjaweed هستند متهم به جنایات گسترده در این درگیری که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر و مجبور 2.7 میلیون نفر به ترک خانه های خود. Al-Bashir در حال حاضر زندانی در پایتخت خارطوم بود تحت تعقیب جنایات جنگی و نسل کشی توسط دادگاه جنایی بین المللی.

مبارزه به تدریج کاهش یافته است اما خشونت همچنان به شعله ور شدن به عنوان عرب شبه نظامیان رومینگ استان باقی می ماند به شدت مسلح و حفظ کنترل بر سرزمین آنها را تصرف کردند. تنش های قومی هنوز هم بجوش و خروش آمدن غالبا فوران به درگیری های قبیله ای در طول تابستان فصل کشاورزی.

Al-Bashir دولت سقوط زمانی که ارتش حذف او از قدرت در ماه آوریل 2019 ماه پس از تظاهرات خیابانی. حکم شورای مشترک متشکل از نظامی و غیر نظامی رهبران مرور مملو گذار به دموکراسی است و وعده داده شده به آوردن امنیت در دارفور است.

اما Darfuris می گویند درد و رنج خود را است.

"این حملات از بشیر روز" گفت: آدم شاهوار سخنگوی یک سازمان محلی اجرا می شود که جابجایی اردوگاه در دارفور است. "دولت است که نه تنها اجازه می دهد Janjaweed به کشتن اما تشویق آن است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وی با اشاره به حادثه اوایل این ماه زمانی که سودان گروه های مسلح به طرز وحشیانه ای پراکنده اعتراض اردوگاه در شمال دارفور, خروج بیش از یک دوجین مرده است.

"ما باید تنها یک هدف و آن این است که احساس امنیت به کار ما در زمینه صلح" شاهوار گفت. "این فصل کاشت و اگر ما نمی تواند ما دانه در زمین خواهیم قحطی سال آینده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب